Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 04.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 01.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.06.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
21 let |
Fizična oseba
21 let |
Sveti Tomaž, ORMOŽ |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Sveti Tomaž, ORMOŽ |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Sveti Tomaž, ORMOŽ |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
Sveti Tomaž, ORMOŽ |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
Sveti Tomaž, ORMOŽ |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
24 let |
Fizična oseba
24 let |
Sveti Tomaž, ORMOŽ |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 137550.0 |
| Znamka vozila | KODA |
| Tovarniška oznaka | ACCKFCX0-NFD6FD6D9004STVL7 |
| Komercialna oznaka | OCTAVIA / COMBI 2.0 / TDI AUT. |
| VIN | TMBJJ7NE2F0008138 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3542 |
| Masa vozila | 1372.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*0243*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2668.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/970 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CKF |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2153.0 |
| Meritev NOx | 1362.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1611.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 45.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4659 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1465 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 89V M+S, 205/55 R16 91V, 225/40 R18 92Y, 225/45 R17 91V |
| Homologacija vlečne naprave | E8 55 R1-01 55657 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | OCTAVIA |
| Datum prve registracije | 2014-06-05 |
| Proizvajalec | KODA AUTO a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-06-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOCENTER ORMO D.O.O. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 390 |
| OSP_U | 27 |
| PROFIL | 52.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 300.0 |
| OS1_D | 306.0 |
| OS1_S | 606.0 |
| OS1_GJ | 860.0 |
| OS2_L | 213.0 |
| OS2_D | 189.0 |
| OS2_S | 402.0 |
| OS2_GJ | 581.0 |
| OS1P_L | 207.0 |
| OS1P_D | 183.0 |
| OS1P_S | 390.0 |
| OSD_S | 1008 |
| OST | 1441 |
| POV_VRT | 2982 |
2021
| Prevoženi kilometri ali milje | 117140.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | ŠKODA |
| Tovarniška oznaka | ACCKFCX0-NFD6FD6D9004STVL7 |
| Komercialna oznaka | OCTAVIA / COMBI 2.0 / TDI AUT. |
| VIN | TMBJJ7NE2F0008138 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3542 |
| Masa vozila | 1372.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*0243*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2668.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/970 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CKF |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2153.0 |
| Meritev NOx | 1362.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1611.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 45.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4659 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1465 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 89V M+S, 205/55 R16 91V, 225/40 R18 92Y, 225/45 R17 91V |
| Homologacija vlečne naprave | E8 55 R1-01 55657 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | OCTAVIA |
| Datum prve registracije | 2014-06-05 |
| Proizvajalec | ŠKODA AUTO a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOGO SKUPINA d.o.o. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 3320 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3040.0 |
| OS1_D | 2920.0 |
| OS1_S | 5960.0 |
| OS1_GJ | 870.0 |
| OS2_L | 2240.0 |
| OS2_S | 4520.0 |
| OS2_GJ | 600.0 |
| OS1P_L | 1760.0 |
| OS1P_D | 1560.0 |
| OS1P_S | 3320.0 |
| OSD_S | 10480 |
| OST | 1470 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 71563.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | ŠKODA |
| Tovarniška oznaka | ACCKFCX0-NFD6FD6D9004STVL7 |
| Komercialna oznaka | OCTAVIA / COMBI 2.0 / TDI AUT. |
| VIN | TMBJJ7NE2F0008138 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3542 |
| Masa vozila | 1372.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*0243*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2668.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/970 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 110.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CKF |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 70.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2153 |
| Meritev NOx | 0.1362 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1611 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0001 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4659 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1465 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50 R17 89V M+S, 205/55 R16 91V, 225/40 R18 92Y, 225/45 R17 91V |
| Homologacija vlečne naprave | E8 55 R1-01 55657 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | OCTAVIA |
| Datum prve registracije | 2014-06-05 |
| Proizvajalec | ŠKODA AUTO a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-06-06 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | VIATOR & VEKTOR TEHNIKA d.o.o. |
| OS2_R | 5.0 |
| OS2P_R | 7.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.03 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 337.0 |
| OS1_D | 338.0 |
| OS1_S | 675.0 |
| OS1_GJ | 861.0 |
| OS2_L | 213.0 |
| OS2_D | 225.0 |
| OS2_S | 438.0 |
| OS2_GJ | 615.0 |
| OS2P_L | 209.0 |
| OS2P_D | 195.0 |
| OS2P_S | 404.0 |
| OSD_S | 1113 |
| OST | 1476 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 2440 |
ŠKODA
OCTAVIA / COMBI 2.0 / TDI AUT.