Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 06.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 04.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.11.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.12.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.11.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.11.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2008 | 32 let | ||
| 31. 12. 2009 | 33 let | ||
| 31. 12. 2011 | 42 let | 41 let | |
| 31. 12. 2012 | 45 let | 46 let | |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Ormož, ORMOŽ |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Ormož, ORMOŽ |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Ormož, ORMOŽ |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Rogašovci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Rogašovci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Rogašovci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Rogašovci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Rogašovci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Gornja Radgona, GORNJA RADGONA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
23 let |
Fizična oseba
23 let |
Gornja Radgona, GORNJA RADGONA |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 163502.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | 8NRAJQF1-FM52J036R8N60N |
| Komercialna oznaka | TT / COUPE 1.8 / T |
| VIN | TRUZZZ8NZY1027667 |
| Masa vozila | 1447.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0089 |
| Število osi | 2 |
| Dovoljene osne obremenitve | 965/735 |
| Delovna prostornina | 1781.0 |
| Nazivna moč | 132.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | AJQ |
| Barva vozila | kovinski - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 2 |
| V mirovanju | 95.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| Meritev CO2 | 199.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 83.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 96/69(EURO2) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4041 |
| Širina | 1764 |
| Višina | 1310 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91W, 225/45R17 91W, 205/55R16 91H M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 2 |
| Komercialni tip | TT |
| Datum prve registracije | 2000-11-29 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-06-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_S | 291 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 4.0 |
| EM_COX | 16.0 |
| EM_LAMBDA | 1021.0 |
| PROFIL | 53.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 308.0 |
| OS1_D | 305.0 |
| OS1_S | 613.0 |
| OS1_GJ | 842.0 |
| OS2_L | 204.0 |
| OS2_D | 205.0 |
| OS2_S | 410.0 |
| OS2_GJ | 535.0 |
| OS1P_L | 154.0 |
| OS1P_D | 137.0 |
| OS1P_S | 291.0 |
| OSD_S | 1022 |
| OST | 1376 |
| PT_VRT | 877 |
| POV_VRT | 2822 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 159794.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | 8NRAJQF1-FM52J036R8N60N |
| Komercialna oznaka | TT / COUPE 1.8 / T |
| VIN | TRUZZZ8NZY1027667 |
| Masa vozila | 1447.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0089 |
| Število osi | 2 |
| Dovoljene osne obremenitve | 965/735 |
| Delovna prostornina | 1781.0 |
| Nazivna moč | 132.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | AJQ |
| Barva vozila | kovinski - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 2 |
| V mirovanju | 95.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| Meritev CO2 | 199.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 8.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 96/69(EURO2) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4041 |
| Širina | 1764 |
| Višina | 1310 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91W, 225/45R17 91W, 205/55R16 91H M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 2 |
| Komercialni tip | TT |
| Datum prve registracije | 2000-11-29 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO CENTER ANDREJEK d.o.o., PE Vecica |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 1.02 |
| PROFIL | 3.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 288.0 |
| OS1_D | 297.0 |
| OS1_S | 585.0 |
| OS1_GJ | 841.0 |
| OS2_L | 187.0 |
| OS2_D | 195.0 |
| OS2_S | 381.0 |
| OS2_GJ | 542.0 |
| OS1P_L | 154.0 |
| OS1P_D | 145.0 |
| OS1P_S | 299.0 |
| OSD_S | 966 |
| OST | 1383 |
| PT_VRT | 760 |
| POV_VRT | 2640 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 133425.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | 8NRAJQF1-FM52J036R8N60N |
| Komercialna oznaka | TT / COUPE 1.8 / T |
| VIN | TRUZZZ8NZY1027667 |
| Masa vozila | 1447.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0089 |
| Število osi | 2 |
| Dovoljene osne obremenitve | 965/735 |
| Delovna prostornina | 1781.0 |
| Nazivna moč | 132.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | AJQ |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 2 |
| V mirovanju | 95.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| Meritev CO2 | 199.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 8.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 96/69(EURO2) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AE |
| Oblika nadgradnje opis | kabriolet |
| Dolžina | 4041 |
| Širina | 1764 |
| Višina | 1310 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91W, 225/45R17 91W, 205/55R16 91H M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 2 |
| Komercialni tip | TT |
| Datum prve registracije | 2000-11-29 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-12-01 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE CELJE |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OSD_U | 82 |
| OSP_S | 352 |
| OSP_U | 26 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.006 |
| PROFIL | 4.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 332.0 |
| OS1_D | 344.0 |
| OS1_S | 676.0 |
| OS1_GJ | 863.0 |
| OS2_L | 196.0 |
| OS2_D | 216.0 |
| OS2_S | 412.0 |
| OS2_GJ | 495.0 |
| OS1P_L | 176.0 |
| OS1P_D | 176.0 |
| OS1P_S | 352.0 |
| OSD_S | 1088 |
| OST | 1358 |
AUDI
TT / COUPE 1.8 / T