Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 12.02.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 15.02.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 14.02.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.02.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.02.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.03.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | 34 let | 34 let | |
| 31. 12. 2011 | 35 let | 34 let | |
| 31. 12. 2012 | 36 let | 37 let | |
| 31. 08. 2013 | 37 let | 37 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
61 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
61 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
62 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
63 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
69 let |
Fizična oseba
69 let |
Jesenice, JESENICE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
69 let |
Fizična oseba
69 let |
Jesenice, JESENICE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
70 let |
Fizična oseba
70 let |
Jesenice, JESENICE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 51234.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB5PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB511AAL237328 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2910 |
| Masa vozila | 1263.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 7250.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 662.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 615.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 2.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 85.0 |
| Meritev NOx | 39.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 58.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4260 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1480 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2010-06-15 |
| Proizvajalec | KIA Motors Slovakia s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-02-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 22.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_S | 3280 |
| OSP_U | 25 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 76.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3000.0 |
| OS1_D | 2920.0 |
| OS1_S | 5920.0 |
| OS1_GJ | 795.0 |
| OS2_L | 1560.0 |
| OS2_S | 3560.0 |
| OS2_GJ | 548.0 |
| OS1P_L | 1600.0 |
| OS1P_D | 1680.0 |
| OS1P_S | 3280.0 |
| OSD_S | 9480 |
| OST | 1343 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 49825.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB5PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB511AAL237328 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2910 |
| Masa vozila | 1263.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4260 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1480 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2010-06-15 |
| Proizvajalec | KIA Motors Slovakia s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-02-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 13.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 3520 |
| OSP_U | 28 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.997 |
| PROFIL | 6.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2960.0 |
| OS1_D | 2800.0 |
| OS1_S | 5760.0 |
| OS1_GJ | 765.0 |
| OS2_L | 1520.0 |
| OS2_S | 3160.0 |
| OS2_GJ | 525.0 |
| OS1P_L | 1640.0 |
| OS1P_D | 1880.0 |
| OS1P_S | 3520.0 |
| OSD_S | 8920 |
| OST | 1290 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 43896.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDB5PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB511AAL237328 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2910 |
| Masa vozila | 1263.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4260 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1480 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2010-06-15 |
| Proizvajalec | KIA Motors Slovakia s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-02-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 19.0 |
| OS1P_R | 16.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_S | 316 |
| OSP_U | 25 |
| EM_LAMBDA | 0.998 |
| PROFIL | 7.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 300.0 |
| OS1_D | 312.0 |
| OS1_S | 612.0 |
| OS1_GJ | 780.0 |
| OS2_L | 168.0 |
| OS2_D | 208.0 |
| OS2_S | 376.0 |
| OS2_GJ | 533.0 |
| OS1P_L | 144.0 |
| OS1P_D | 172.0 |
| OS1P_S | 316.0 |
| OSD_S | 988 |
| OST | 1313 |
2015
| Znamka vozila | KIA |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | EDB5PB1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB511AAL237328 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2910 |
| Masa vozila | 1263.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 725.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.615 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.02 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 86.0 |
| Meritev HC | 0.085 |
| Meritev NOx | 0.039 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 83RII-05 (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4260 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1480 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2010-06-15 |
| Proizvajalec | KIA Motors Slovakia s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-03-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_S | 2640 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OSD_S | 8580 |
KIA
CEED / 1.4 /