Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 20.04.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 19.04.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 20.04.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 27.05.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 18.04.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.04.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.03.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 42 let | 41 let | |
| 31. 12. 2012 | 43 let | 44 let | |
| 31. 08. 2013 | 44 let | 44 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Laško, LAŠKO |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Laško, LAŠKO |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Laško, LAŠKO |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Laško, LAŠKO |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Celje, CELJE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 125155.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDF5PD1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB811ABL187717 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3020 |
| Masa vozila | 1352.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 9550.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/1050 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 662.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 1885.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 5.0 |
| Temperatura olja | 84.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 5.0 |
| Lambda vrednost | 0.998 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Meritev HC | 161.0 |
| Meritev NOx | 193.0 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 61.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4490 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1525 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2011-04-20 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-04-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 22.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 18.0 |
| EM_COX | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 101.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 259.0 |
| OS1_D | 274.0 |
| OS1_S | 533.0 |
| OS1_GJ | 750.0 |
| OS2_L | 183.0 |
| OS2_D | 180.0 |
| OS2_S | 363.0 |
| OS2_GJ | 581.0 |
| OS1P_L | 202.0 |
| OS1P_D | 157.0 |
| OS1P_S | 359.0 |
| OSD_S | 896 |
| OST | 1331 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 3240 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 106685.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDF5PD1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB811ABL187717 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3020 |
| Masa vozila | 1352.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 955.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/1050 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1885 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.05 |
| Temperatura olja | 84.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.05 |
| Lambda vrednost | 0.998 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Meritev HC | 0.0161 |
| Meritev NOx | 0.0193 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4490 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1525 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2011-04-20 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-04-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_U | 21 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 292.0 |
| OS1_D | 292.0 |
| OS1_S | 584.0 |
| OS1_GJ | 689.0 |
| OS2_L | 168.0 |
| OS2_D | 161.0 |
| OS2_S | 329.0 |
| OS2_GJ | 511.0 |
| OS1P_L | 182.0 |
| OS1P_D | 202.0 |
| OS1P_S | 383.0 |
| OSD_S | 913 |
| OST | 1200 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 2400 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 82180.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDF5PD1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB811ABL187717 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3020 |
| Masa vozila | 1352.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 955.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/1050 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1885 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.05 |
| Temperatura olja | 84.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.05 |
| Lambda vrednost | 0.998 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Meritev HC | 0.0161 |
| Meritev NOx | 0.0193 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4490 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1525 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2011-04-20 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-04-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOKONTROL D.O.O. ŽALEC |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 60 |
| OSP_S | 312 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.03 |
| EM_COX | 0.05 |
| EM_LAMBDA | 0.998 |
| PROFIL | 4.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 246.0 |
| OS1_D | 255.0 |
| OS1_S | 501.0 |
| OS1_GJ | 787.0 |
| OS2_L | 165.0 |
| OS2_D | 156.0 |
| OS2_S | 321.0 |
| OS2_GJ | 607.0 |
| OS1P_L | 147.0 |
| OS1P_D | 165.0 |
| OS1P_S | 312.0 |
| OSD_S | 822 |
| OST | 1394 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 52953.0 |
| Znamka vozila | KIA |
| Tovarniška oznaka | EDF5PD1-M56AZ1 |
| Komercialna oznaka | CEED / 1.4 / |
| VIN | U5YHB811ABL187717 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3020 |
| Masa vozila | 1352.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2001/116*0121*19 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2650.0 |
| Zadnji previs | 955.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/1050 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 550 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1396.0 |
| Nazivna moč | 66.2 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | G4FA |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 180.0 |
| V mirovanju | 81.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.1885 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 660 |
| Vsebnost CO | 0.05 |
| Temperatura olja | 84.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.05 |
| Lambda vrednost | 0.998 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Meritev HC | 0.0161 |
| Meritev NOx | 0.0193 |
| Meritev CO2 | 143.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4490 |
| Širina | 1790 |
| Višina | 1525 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88H, 195/65R15 91H, 205/55R16 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CEED |
| Datum prve registracije | 2011-04-20 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-04-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | Ĺ˝ONTA D.O.O. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.03 |
| EM_COX | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 1.02 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 285.0 |
| OS1_D | 299.0 |
| OS1_S | 584.0 |
| OS1_GJ | 651.0 |
| OS2_L | 139.0 |
| OS2_D | 125.0 |
| OS2_S | 264.0 |
| OS2_GJ | 498.0 |
| OS1P_L | 199.0 |
| OS1P_D | 197.0 |
| OS1P_S | 396.0 |
| OSD_S | 848 |
| OST | 1149 |
| PT_VRT | 680 |
| POV_VRT | 2390 |
KIA
CEED / 1.4 /