Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 23.11.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 26.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.11.2020 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 19.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.11.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.11.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | |||
| 31. 12. 2011 | |||
| 31. 12. 2012 | |||
| 31. 08. 2013 | |||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 87661.0 |
| Znamka vozila | HYUNDAI |
| Tovarniška oznaka | F5D24-M63AZ1 |
| Komercialna oznaka | ix35 / 2.0 / CRDi LP 4WD |
| VIN | U5YZU81VCBL056434 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*0104*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2640.0 |
| Zadnji previs | 8900.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1090 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | D4HA |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 2206.0 |
| Meritev NOx | 1366.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1689.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 14.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 790.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4950.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 57.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4410 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1670 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/70 R16 (100)H 6.5J x16 , 225/60 R17 (99)H 6.5J x 17 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ix35 |
| Datum prve registracije | 2010-11-18 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BRDO |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS2P_R | 9.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 2.0 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 327.0 |
| OS1_D | 332.0 |
| OS1_S | 659.0 |
| OS1_GJ | 1035.0 |
| OS2_L | 246.0 |
| OS2_D | 223.0 |
| OS2_S | 469.0 |
| OS2_GJ | 694.0 |
| OS2P_L | 225.0 |
| OS2P_D | 247.0 |
| OS2P_S | 471.0 |
| OSD_S | 1128 |
| OST | 1729 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 4130 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 82787.0 |
| Znamka vozila | HYUNDAI |
| Tovarniška oznaka | F5D24-M63AZ1 |
| Komercialna oznaka | ix35 / 2.0 / CRDi LP 4WD |
| VIN | U5YZU81VCBL056434 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*0104*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2640.0 |
| Zadnji previs | 890.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1090 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | D4HA |
| Barva vozila | kovinski - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.2206 |
| Meritev NOx | 0.1366 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1689 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0014 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 790.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4950.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4410 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1670 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/70 R16 (100)H 6.5J x16 , 225/60 R17 (99)H 6.5J x 17 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ix35 |
| Datum prve registracije | 2010-11-18 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BRDO |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 78674.0 |
| Znamka vozila | HYUNDAI |
| Tovarniška oznaka | F5D24-M63AZ1 |
| Komercialna oznaka | ix35 / 2.0 / CRDi LP 4WD |
| VIN | U5YZU81VCBL056434 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*0104*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2640.0 |
| Zadnji previs | 890.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1090 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | D4HA |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.2206 |
| Meritev NOx | 0.1366 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1689 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0014 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 790.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4950.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4410 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1670 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/70 R16 (100)H 6.5J x16 , 225/60 R17 (99)H 6.5J x 17 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ix35 |
| Datum prve registracije | 2010-11-18 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-11-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BRDO |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 17.0 |
| OS2P_R | 10.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 402.0 |
| OS1_D | 417.0 |
| OS1_S | 819.0 |
| OS1_GJ | 1032.0 |
| OS2_L | 248.0 |
| OS2_D | 206.0 |
| OS2_S | 454.0 |
| OS2_GJ | 737.0 |
| OS2_PJ | 0.3 |
| OS2P_L | 223.0 |
| OS2P_D | 246.0 |
| OS2P_S | 469.0 |
| OSD_S | 1273 |
| OST | 1769 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 4880 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 38000.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | HYUNDAI |
| Tovarniška oznaka | F5D24-M63AZ1 |
| Komercialna oznaka | ix35 / 2.0 / CRDi LP 4WD |
| VIN | U5YZU81VCBL056434 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*0104*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2640.0 |
| Zadnji previs | 890.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1090 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | D4HA |
| Barva vozila | kovinski - RDEÄŚA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.2206 |
| Meritev NOx | 0.1366 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1689 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0014 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 790.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4950.0 |
| Temperatura olja | 150.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4410 |
| Širina | 1820 |
| Višina | 1670 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/70 R16 (100)H 6.5J x16 , 225/60 R17 (99)H 6.5J x 17 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ix35 |
| Datum prve registracije | 2010-11-18 |
| Proizvajalec | KIA MOTORS SLOVAKIA s.r.o. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-11-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. PE BREZOVICA |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS2P_R | 4.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 27 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 418.0 |
| OS1_D | 362.0 |
| OS1_S | 780.0 |
| OS1_GJ | 1034.0 |
| OS2_L | 252.0 |
| OS2_D | 248.0 |
| OS2_S | 500.0 |
| OS2_GJ | 696.0 |
| OS2P_L | 228.0 |
| OS2P_D | 238.0 |
| OS2P_S | 466.0 |
| OSD_S | 1280 |
| OST | 1730 |
| POV_VRT | 4370 |
HYUNDAI
ix35 / 2.0 / CRDi LP 4WD