Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 30.03.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 12.04.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.04.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.04.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.04.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.04.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.03.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2003 | 51 let | ||
| 31. 12. 2004 | 52 let | ||
| 31. 12. 2005 | 53 let | ||
| 31. 12. 2006 | 54 let | 55 let | |
| 31. 12. 2007 | 55 let | 55 let | |
| 31. 12. 2008 | 56 let | 56 let | |
| 31. 12. 2009 | 57 let | 57 let | |
| 31. 12. 2010 | 58 let | 58 let | |
| 31. 12. 2011 | 59 let | 58 let | |
| 31. 12. 2012 | 60 let | 61 let | |
| 31. 08. 2013 | 61 let | 61 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
69 let |
Fizična oseba
69 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
69 let |
Fizična oseba
69 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
70 let |
Fizična oseba
70 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
70 let |
Fizična oseba
70 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
71 let |
Fizična oseba
71 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | MASSEY-FERGUSON |
| Komercialna oznaka | 382 |
| VIN | U701624A |
| Oznaka kategorije vozila | T1 |
| Opis kategorije vozila | traktor |
| Delovna prostornina | 4078.0 |
| Nazivna moč | 59.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Oznaka motorja | LF31258 |
| Barva vozila | navaden - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 1 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | FA |
| Oblika nadgradnje opis | kmetijski |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Komercialni tip | 382 |
| Datum prve registracije | 1996-02-02 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-03-30 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OSD_U | 50 |
| OSP_U | 50 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | MASSEY-FERGUSON |
| Komercialna oznaka | 382 |
| VIN | U701624A |
| Oznaka kategorije vozila | T1 |
| Opis kategorije vozila | traktor |
| Delovna prostornina | 4078.0 |
| Nazivna moč | 59.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Oznaka motorja | LF31258 |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 1 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | FA |
| Oblika nadgradnje opis | kmetijski |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Komercialni tip | 382 |
| Datum prve registracije | 1996-02-02 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-04-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OSD_U | 58 |
| OSP_U | 58 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | MASSEY-FERGUSON |
| Komercialna oznaka | 382 |
| VIN | U701624A |
| Oznaka kategorije vozila | T1 |
| Opis kategorije vozila | traktor |
| Delovna prostornina | 4078.0 |
| Nazivna moč | 59.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Oznaka motorja | LF31258 |
| Barva vozila | navaden - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 1 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | FA |
| Oblika nadgradnje opis | kmetijski |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Komercialni tip | 382 |
| Datum prve registracije | 1996-02-02 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-05-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE OTOCEC |
| OSD_U | 64 |
| OSP_U | 43 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | MASSEY-FERGUSON |
| Komercialna oznaka | 382 |
| VIN | U701624A |
| Oznaka kategorije vozila | T1 |
| Opis kategorije vozila | traktor |
| Delovna prostornina | 4078.0 |
| Nazivna moč | 59.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Oznaka motorja | LF31258 |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 1 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | FA |
| Oblika nadgradnje opis | kmetijski |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Komercialni tip | 382 |
| Datum prve registracije | 1996-02-02 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-04-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE OTOČEC |
| OSD_U | 60 |
| OSP_U | 46 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | MASSEY-FERGUSON |
| Komercialna oznaka | 382 |
| VIN | U701624A |
| Oznaka kategorije vozila | T1 |
| Opis kategorije vozila | traktor |
| Delovna prostornina | 4078.0 |
| Nazivna moč | 59.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Oznaka motorja | LF31258 |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 1 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | FA |
| Oblika nadgradnje opis | kmetijski |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Komercialni tip | 382 |
| Datum prve registracije | 1996-02-02 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-04-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE OTOČEC |
| OSD_U | 63 |
| OSP_U | 54 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | MASSEY-FERGUSON |
| Komercialna oznaka | 382 |
| VIN | U701624A |
| Oznaka kategorije vozila | T1 |
| Opis kategorije vozila | traktor |
| Delovna prostornina | 4078.0 |
| Nazivna moč | 59.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Oznaka motorja | LF31258 |
| Barva vozila | navaden - RDEÄŚA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 1 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | FA |
| Oblika nadgradnje opis | kmetijski |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Komercialni tip | 382 |
| Datum prve registracije | 1996-02-02 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-03-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE OTOÄŚEC |
| OSD_U | 54 |
| OSP_U | 54 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
2014
| Prevoženi kilometri ali milje | 2700.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | MASSEY-FERGUSON |
| Komercialna oznaka | 382 |
| VIN | U701624A |
| Oznaka kategorije vozila | T1 |
| Opis kategorije vozila | traktor |
| Delovna prostornina | 4078.0 |
| Nazivna moč | 59.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Oznaka motorja | LF31258 |
| Barva vozila | navaden - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 1 |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | FA |
| Oblika nadgradnje opis | kmetijski |
| Homologacija vlečne naprave | DA |
| Komercialni tip | 382 |
| Datum prve registracije | 1996-02-02 |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-03-27 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE OTOCEC |
| OSD_U | 53 |
| OSP_U | 53 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
MASSEY-FERGUSON
382