Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 25.10.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 31.08.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 28.08.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.08.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.08.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.08.2017 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Šmartno pri Litiji, LITIJA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 77291.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | 8SDRV5 |
| Komercialna oznaka | DOKKER 1.6 / |
| VIN | UU18SDRV558569085 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3086 |
| Masa vozila | 1238.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*40 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Zadnji previs | 7200.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 890/1130 |
| Polpriklopnik | 0 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 605 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 75.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | H4M D7 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 170.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 5065.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 329.0 |
| Meritev NOx | 202.0 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 62.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dolžina | 4363 |
| Širina | 1751 |
| Višina | 1804 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 92 T, 6 J 15 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | DOKKER 1.6 |
| Datum prve registracije | 2017-08-28 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-09-01 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TSC LABA D.O.O. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 13.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_U | 22 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 266.0 |
| OS1_D | 252.0 |
| OS1_S | 518.0 |
| OS1_GJ | 710.0 |
| OS2_L | 149.0 |
| OS2_D | 159.0 |
| OS2_S | 308.0 |
| OS2_GJ | 459.0 |
| OS1P_L | 122.0 |
| OS1P_D | 140.0 |
| OS1P_S | 262.0 |
| OSD_S | 826 |
| OST | 1169 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 2950 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 58300.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | 8SDRV5 |
| Komercialna oznaka | DOKKER 1.6 / |
| VIN | UU18SDRV558569085 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3086 |
| Masa vozila | 1238.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*40 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Zadnji previs | 720.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 890/1130 |
| Polpriklopnik | 0 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 605 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 75.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | H4M D7 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 170.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.5065 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0329 |
| Meritev NOx | 0.0202 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dolžina | 4363 |
| Širina | 1751 |
| Višina | 1804 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 92 T, 6 J 15 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | DOKKER 1.6 |
| Datum prve registracije | 2017-08-28 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-08-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TSC LABA D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_U | 23 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 254.0 |
| OS1_D | 251.0 |
| OS1_S | 505.0 |
| OS1_GJ | 740.0 |
| OS2_L | 174.0 |
| OS2_D | 179.0 |
| OS2_S | 353.0 |
| OS2_GJ | 476.0 |
| OS1P_L | 135.0 |
| OS1P_D | 145.0 |
| OS1P_S | 280.0 |
| OSD_S | 858 |
| OST | 1215 |
| PT_VRT | 850 |
| POV_VRT | 3180 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 32172.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | 8SDRV5 |
| Komercialna oznaka | DOKKER 1.6 / |
| VIN | UU18SDRV558569085 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3086 |
| Masa vozila | 1238.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*40 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Zadnji previs | 720.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 890/1130 |
| Polpriklopnik | 0 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 605 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 75.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | H4M D7 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 170.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.5065 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0329 |
| Meritev NOx | 0.0202 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dolžina | 4363 |
| Širina | 1751 |
| Višina | 1804 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 92 T, 6 J 15 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | DOKKER 1.6 |
| Datum prve registracije | 2017-08-28 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-08-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TSC LABA D.O.O. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 20.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_U | 20 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 227.0 |
| OS1_D | 223.0 |
| OS1_S | 450.0 |
| OS1_GJ | 750.0 |
| OS2_L | 173.0 |
| OS2_D | 174.0 |
| OS2_S | 347.0 |
| OS2_GJ | 500.0 |
| OS1P_L | 138.0 |
| OS1P_D | 111.0 |
| OS1P_S | 249.0 |
| OSD_S | 797 |
| OST | 1251 |
| PT_VRT | 800 |
| POV_VRT | 2350 |
DACIA
DOKKER 1.6 /