Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 17.11.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 30.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.12.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.12.2017 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Maribor, MARIBOR |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 37570.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | HSDL9G |
| Komercialna oznaka | DUSTER 1.5 / DCI |
| VIN | UU1HSDL9G58840792 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3375 |
| Masa vozila | 1419.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*40 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2673.0 |
| Zadnji previs | 8200.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/1025 |
| Polpriklopnik | 0 |
| Priklopnik s centralno osjo | 15000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 695 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K G6 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 747.0 |
| Izpust CO | 149.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 800 |
| Meritev NOx | 722.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1321.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 126.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 48.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2016/646X (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljšano kabino |
| Dolžina | 4315 |
| Širina | 1822 |
| Višina | 1625 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 (98)T, 6.5 J 16 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | DUSTER 1.5 |
| Datum prve registracije | 2017-12-01 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-30 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOCENTER AŠ d.o.o. PE Avto Šerbinek |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 350 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 26.0 |
| PROFIL | 4.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 283.0 |
| OS1_D | 272.0 |
| OS1_S | 555.0 |
| OS1_GJ | 858.0 |
| OS2_L | 252.0 |
| OS2_S | 472.0 |
| OS2_GJ | 687.0 |
| OS1P_L | 181.0 |
| OS1P_D | 169.0 |
| OS1P_S | 350.0 |
| OSD_S | 1028 |
| OST | 1545 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 30232.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | HSDL9G |
| Komercialna oznaka | DUSTER 1.5 / DCI |
| VIN | UU1HSDL9G58840792 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3375 |
| Masa vozila | 1419.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*40 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2673.0 |
| Zadnji previs | 820.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/1025 |
| Polpriklopnik | 0 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 695 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K G6 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.7 |
| Izpust CO | 0.149 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 800 |
| Meritev NOx | 0.0722 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1321 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 126.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2016/646X (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljano kabino |
| Dolžina | 4315 |
| Širina | 1822 |
| Višina | 1625 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 (98)T, 6.5 J 16 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | DUSTER 1.5 |
| Datum prve registracije | 2017-12-01 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOCENTER A d.o.o. PE Avto erbinek |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 3547 |
| OSP_U | 24 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3278.0 |
| OS1_D | 3225.0 |
| OS1_S | 6503.0 |
| OS1_GJ | 881.0 |
| OS2_L | 2174.0 |
| OS2_S | 4155.0 |
| OS2_GJ | 653.0 |
| OS1P_L | 1827.0 |
| OS1P_D | 1720.0 |
| OS1P_S | 3547.0 |
| OSD_S | 10658 |
| OST | 1534 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 22536.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | HSDL9G |
| Komercialna oznaka | DUSTER 1.5 / DCI |
| VIN | UU1HSDL9G58840792 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3375 |
| Masa vozila | 1419.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*40 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2673.0 |
| Zadnji previs | 820.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/1025 |
| Polpriklopnik | 0 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 695 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K G6 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.7 |
| Izpust CO | 0.149 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 800 |
| Meritev NOx | 0.0722 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1321 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 126.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2016/646X (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljšano kabino |
| Dolžina | 4315 |
| Širina | 1822 |
| Višina | 1625 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 (98)T, 6.5 J 16 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | DUSTER 1.5 |
| Datum prve registracije | 2017-12-01 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-11-25 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOCENTER AŠ d.o.o. PE Avto Šerbinek |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 4928 |
| OSP_U | 32 |
| EM_DIM | 0.03 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3356.0 |
| OS1_D | 3147.0 |
| OS1_S | 6503.0 |
| OS1_GJ | 883.0 |
| OS2_L | 2250.0 |
| OS2_S | 4363.0 |
| OS2_GJ | 684.0 |
| OS1P_L | 2487.0 |
| OS1P_D | 2441.0 |
| OS1P_S | 4928.0 |
| OSD_S | 10866 |
| OST | 1567 |
2018
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 11210.0 |
| Znamka vozila | DACIA |
| Tovarniška oznaka | HSDL9G |
| Komercialna oznaka | DUSTER 1.5 / DCI |
| VIN | UU1HSDL9G58840792 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3375 |
| Masa vozila | 1419.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0030*40 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2673.0 |
| Zadnji previs | 820.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/1025 |
| Polpriklopnik | 0 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 695 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 80.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K G6 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.7 |
| Izpust CO | 0.149 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 800 |
| Meritev NOx | 0.0722 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1321 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 126.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2016/646X (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dodatni opis nadgradnje | s podaljšano kabino |
| Dolžina | 4315 |
| Širina | 1822 |
| Višina | 1625 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/65 R16 (98)T, 6.5 J 16 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | DUSTER 1.5 |
| Datum prve registracije | 2017-12-01 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILE DACIA SA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-12-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOCENTER AŠ d.o.o. PE Avto Šerbinek |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 388 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 0.03 |
| PROFIL | 5.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 292.0 |
| OS1_D | 288.0 |
| OS1_S | 581.0 |
| OS1_GJ | 884.0 |
| OS2_L | 209.0 |
| OS2_D | 190.0 |
| OS2_S | 399.0 |
| OS2_GJ | 663.0 |
| OS1P_L | 201.0 |
| OS1P_D | 187.0 |
| OS1P_S | 388.0 |
| OSD_S | 980 |
| OST | 1547 |
DACIA
DUSTER 1.5 / DCI