Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.09.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 24.09.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.09.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.09.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
75 let |
Fizična oseba
75 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
76 let |
Fizična oseba
76 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
76 let |
Fizična oseba
76 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
77 let |
Fizična oseba
77 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
77 let |
Fizična oseba
77 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
78 let |
Fizična oseba
78 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
78 let |
Fizična oseba
78 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
79 let |
Fizična oseba
79 let |
Krško, KRŠKO |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 88900.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 2R5A1H |
| Komercialna oznaka | CAPTUR / 0.9 / TCE |
| VIN | VF12R5A1H49594463 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2558 |
| Masa vozila | 1176.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*54 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2606.0 |
| Zadnji previs | 6500.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 900/877 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 585 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 898.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5250 |
| Oznaka motorja | H4B A4 |
| Barva vozila | kovinski - ORANŽNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E2M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 171.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 718.0 |
| Izpust CO | 3071.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 800 |
| Temperatura olja | 102.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2610 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 102.0 |
| Meritev HC | 453.0 |
| Meritev NOx | 155.0 |
| Meritev CO2 | 113.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 49.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4122 |
| Širina | 1778 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (92) H, 6.5 J16 40 205/55 R17 (95) V, 6.5 J 17 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CAPTUR |
| Datum prve registracije | 2013-10-02 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-09-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Brežice |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 392 |
| OSP_U | 30 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_COX | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 1002.0 |
| PROFIL | 65.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 254.0 |
| OS1_D | 265.0 |
| OS1_S | 519.0 |
| OS1_GJ | 768.0 |
| OS2_L | 179.0 |
| OS2_S | 345.0 |
| OS2_GJ | 525.0 |
| OS1P_L | 199.0 |
| OS1P_D | 193.0 |
| OS1P_S | 392.0 |
| OSD_S | 865 |
| OST | 1293 |
2020
| Prevoženi kilometri ali milje | 80200.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 2R5A1H |
| Komercialna oznaka | CAPTUR / 0.9 / TCE |
| VIN | VF12R5A1H49594463 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2558 |
| Masa vozila | 1176.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*54 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2606.0 |
| Zadnji previs | 650.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 900/877 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 585 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 898.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5250 |
| Oznaka motorja | H4B A4 |
| Barva vozila | kovinski - ORANNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E2M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 171.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.8 |
| Izpust CO | 0.3071 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 800 |
| Temperatura olja | 102.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2610 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 102.0 |
| Meritev HC | 0.0453 |
| Meritev NOx | 0.0155 |
| Meritev CO2 | 113.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4122 |
| Širina | 1778 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (92) H, 6.5 J16 40 205/55 R17 (95) V, 6.5 J 17 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CAPTUR |
| Datum prve registracije | 2013-10-02 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-09-25 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL BREBUS Breice d.o.o. |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 3000 |
| OSP_U | 24 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2550.0 |
| OS1_D | 2370.0 |
| OS1_S | 4920.0 |
| OS1_GJ | 765.0 |
| OS2_L | 1650.0 |
| OS2_S | 3240.0 |
| OS2_GJ | 515.0 |
| OS1P_L | 1560.0 |
| OS1P_D | 1440.0 |
| OS1P_S | 3000.0 |
| OSD_S | 8160 |
| OST | 1280 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 48474.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 2R5A1H |
| Komercialna oznaka | CAPTUR / 0.9 / TCE |
| VIN | VF12R5A1H49594463 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2558 |
| Masa vozila | 1176.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*54 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2606.0 |
| Zadnji previs | 650.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 900/877 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 585 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 898.0 |
| Nazivna moč | 66.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5250 |
| Oznaka motorja | H4B A4 |
| Barva vozila | kovinski - ORANŽNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E2M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 171.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.8 |
| Izpust CO | 0.3071 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 800 |
| Temperatura olja | 102.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2610 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 102.0 |
| Meritev HC | 0.0453 |
| Meritev NOx | 0.0155 |
| Meritev CO2 | 113.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4122 |
| Širina | 1778 |
| Višina | 1566 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60 R16 (92) H, 6.5 J16 40 205/55 R17 (95) V, 6.5 J 17 40 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CAPTUR |
| Datum prve registracije | 2013-10-02 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-10-02 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL BREBUS BREŽICE D.O.O. |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 246 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 0.09 |
| EM_COX | 0.1 |
| EM_LAMBDA | 1.022 |
| OS1_L | 264.0 |
| OS1_D | 243.0 |
| OS1_S | 507.0 |
| OS1_GJ | 775.0 |
| OS2_L | 156.0 |
| OS2_D | 168.0 |
| OS2_S | 324.0 |
| OS2_GJ | 515.0 |
| OS1P_L | 120.0 |
| OS1P_D | 126.0 |
| OS1P_S | 246.0 |
| OSD_S | 831 |
| OST | 1290 |
RENAULT
CAPTUR / 0.9 / TCE