Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 13.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 09.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.07.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Polzela, ŽALEC |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 188096.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 5R040H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.5 / DCI |
| VIN | VF15R040H48885909 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2551 |
| Masa vozila | 1239.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2589.0 |
| Zadnji previs | 6210.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/860 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 703.0 |
| Izpust CO | 711.0 |
| Meritev NOx | 1427.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1525.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 95.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 36.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dolžina | 4063 |
| Širina | 1732 |
| Višina | 1448 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 (88) T, 195/55 R16 (87) H, 205/45 R17 (88) V, 6 J 15 40, 6.5 J 16 44, 7 J 17 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2013-04-29 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 23.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 228 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 45.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 264.0 |
| OS1_D | 231.0 |
| OS1_S | 495.0 |
| OS1_GJ | 779.0 |
| OS2_L | 162.0 |
| OS2_S | 306.0 |
| OS2_GJ | 455.0 |
| OS1P_L | 129.0 |
| OS1P_D | 99.0 |
| OS1P_S | 228.0 |
| OSD_S | 801 |
| OST | 1234 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 156241.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 5R040H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.5 / DCI |
| VIN | VF15R040H48885909 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2551 |
| Masa vozila | 1239.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2589.0 |
| Zadnji previs | 621.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/860 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.3 |
| Izpust CO | 0.0711 |
| Meritev NOx | 0.1427 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1525 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 95.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 3.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dolžina | 4063 |
| Širina | 1732 |
| Višina | 1448 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 (88) T, 195/55 R16 (87) H, 205/45 R17 (88) V, 6 J 15 40, 6.5 J 16 44, 7 J 17 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2013-04-29 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA EMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 2340 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 5.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2490.0 |
| OS1_D | 2430.0 |
| OS1_S | 4920.0 |
| OS1_GJ | 787.0 |
| OS2_L | 1410.0 |
| OS2_S | 2640.0 |
| OS2_GJ | 434.0 |
| OS1P_L | 1230.0 |
| OS1P_D | 1110.0 |
| OS1P_S | 2340.0 |
| OSD_S | 7560 |
| OST | 1221 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 137796.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 5R040H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.5 / DCI |
| VIN | VF15R040H48885909 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2551 |
| Masa vozila | 1239.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2589.0 |
| Zadnji previs | 621.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/860 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.3 |
| Izpust CO | 0.0711 |
| Meritev NOx | 0.1427 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1525 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 95.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 3.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dolžina | 4063 |
| Širina | 1732 |
| Višina | 1448 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 (88) T, 195/55 R16 (87) H, 205/45 R17 (88) V, 6 J 15 40, 6.5 J 16 44, 7 J 17 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2013-04-29 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 2730 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.17 |
| PROFIL | 4.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2580.0 |
| OS1_D | 2670.0 |
| OS1_S | 5250.0 |
| OS1_GJ | 802.0 |
| OS2_L | 1470.0 |
| OS2_S | 2880.0 |
| OS2_GJ | 464.0 |
| OS1P_L | 1440.0 |
| OS1P_D | 1290.0 |
| OS1P_S | 2730.0 |
| OSD_S | 8130 |
| OST | 1266 |
2018
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 106253.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | 5R040H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.5 / DCI |
| VIN | VF15R040H48885909 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2551 |
| Masa vozila | 1239.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N1 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2589.0 |
| Zadnji previs | 621.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/860 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1461.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | K9K C6 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 168.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.3 |
| Izpust CO | 0.0711 |
| Meritev NOx | 0.1427 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1525 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5000.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 95.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 3.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BB |
| Oblika nadgradnje opis | furgon |
| Dolžina | 4063 |
| Širina | 1732 |
| Višina | 1448 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65 R15 (88) T, 195/55 R16 (87) H, 205/45 R17 (88) V, 6 J 15 40, 6.5 J 16 44, 7 J 17 44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2013-04-29 |
| Proizvajalec | RENAULT S.A.S. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-07-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Trbovlje |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 15.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 272 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.04 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 256.0 |
| OS1_D | 236.0 |
| OS1_S | 492.0 |
| OS1_GJ | 788.0 |
| OS2_L | 160.0 |
| OS2_D | 136.0 |
| OS2_S | 296.0 |
| OS2_GJ | 450.0 |
| OS1P_L | 144.0 |
| OS1P_D | 128.0 |
| OS1P_S | 272.0 |
| OSD_S | 788 |
| OST | 1238 |
RENAULT
CLIO / 1.5 / DCI