Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 08.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 28.06.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 11.08.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.06.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 30.06.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.06.2018 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben - kritična napaka ! |
| 01.07.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | 30 let | 30 let | |
| 31. 12. 2011 | 31 let | 30 let | |
| 31. 12. 2012 | 32 let | 33 let | |
| 31. 08. 2013 | 33 let | 33 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Šentjur pri Celju, ŠENTJUR PRI CELJU |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Šentjur pri Celju, ŠENTJUR PRI CELJU |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Šentjur pri Celju, ŠENTJUR PRI CELJU |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Šentjur pri Celju, ŠENTJUR PRI CELJU |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Šentjur pri Celju, ŠENTJUR PRI CELJU |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Šentjur pri Celju, ŠENTJUR PRI CELJU |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Šentjur pri Celju, ŠENTJUR PRI CELJU |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Šentjur pri Celju, ŠENTJUR PRI CELJU |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Prebold, ŽALEC |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Prebold, ŽALEC |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Prebold, ŽALEC |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Prebold, ŽALEC |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
35 let |
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
35 let |
Velenje, VELENJE |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
36 let |
Štore, CELJE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 89514.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1J0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1J0H43702321 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2500 |
| Masa vozila | 1165.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*26 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 6060.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | kovinski - ZELENA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E6M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 732.0 |
| Izpust CO | 425.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 655 |
| Vsebnost CO | 1.0 |
| Temperatura olja | 89.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 6.0 |
| Lambda vrednost | 0.997 |
| Temperatura olja | 91.0 |
| Meritev HC | 58.0 |
| Meritev NOx | 18.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 59.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2002/80B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2010-07-01 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 21.0 |
| OS1P_R | 24.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 258 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 999.0 |
| PROFIL | 44.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 231.0 |
| OS1_D | 225.0 |
| OS1_S | 456.0 |
| OS1_GJ | 713.0 |
| OS2_L | 159.0 |
| OS2_S | 285.0 |
| OS2_GJ | 463.0 |
| OS1P_L | 147.0 |
| OS1P_D | 111.0 |
| OS1P_S | 258.0 |
| OSD_S | 741 |
| OST | 1176 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 85414.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1J0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1J0H43702321 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2500 |
| Masa vozila | 1165.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*26 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 606.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | kovinski - ZELENA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E6M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.2 |
| Izpust CO | 0.425 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 655 |
| Vsebnost CO | 0.1 |
| Temperatura olja | 89.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.06 |
| Lambda vrednost | 0.997 |
| Temperatura olja | 91.0 |
| Meritev HC | 0.058 |
| Meritev NOx | 0.018 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2002/80B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2010-07-01 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-08-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA EMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 22.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 57 |
| OSP_S | 2340 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.998 |
| PROFIL | 5.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 1800.0 |
| OS1_D | 2310.0 |
| OS1_S | 4110.0 |
| OS1_GJ | 720.0 |
| OS2_L | 1350.0 |
| OS2_S | 2670.0 |
| OS2_GJ | 487.0 |
| OS1P_L | 1200.0 |
| OS1P_D | 1140.0 |
| OS1P_S | 2340.0 |
| OSD_S | 6780 |
| OST | 1207 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 76938.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1J0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1J0H43702321 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2500 |
| Masa vozila | 1165.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*26 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 606.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | kovinski - ZELENA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E6M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.2 |
| Izpust CO | 0.425 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 655 |
| Vsebnost CO | 0.1 |
| Temperatura olja | 89.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.06 |
| Lambda vrednost | 0.997 |
| Temperatura olja | 91.0 |
| Meritev HC | 0.058 |
| Meritev NOx | 0.018 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2002/80B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2010-07-01 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-06-27 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA CE d.o.o. PE ŠENTJUR |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_S | 268 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.04 |
| EM_COX | 0.04 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 248.0 |
| OS1_D | 252.0 |
| OS1_S | 500.0 |
| OS1_GJ | 720.0 |
| OS2_L | 164.0 |
| OS2_D | 168.0 |
| OS2_S | 332.0 |
| OS2_GJ | 465.0 |
| OS1P_L | 140.0 |
| OS1P_D | 128.0 |
| OS1P_S | 268.0 |
| OSD_S | 832 |
| OST | 1185 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 34540.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1J0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1J0H43702321 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2500 |
| Masa vozila | 1165.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*26 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 606.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | kovinski - ZELENA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E6M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.2 |
| Izpust CO | 0.425 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 655 |
| Vsebnost CO | 0.1 |
| Temperatura olja | 89.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.06 |
| Lambda vrednost | 0.997 |
| Temperatura olja | 91.0 |
| Meritev HC | 0.058 |
| Meritev NOx | 0.018 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2002/80B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dviĹľnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2010-07-01 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-07-01 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA CE d.o.o. PE Ĺ ENTJUR |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 20.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 2520 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.996 |
| PROFIL | 4.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OSD_S | 7680 |
RENAULT
CLIO / 1.2 / 16V