Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 26.07.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 20.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.07.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.07.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | |||
| 31. 12. 2012 | 43 let | 44 let | |
| 31. 08. 2013 | 44 let | 44 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 113613.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1S0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1S0H45255226 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2500 |
| Masa vozila | 1062.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*35 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 6060.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 732.0 |
| Izpust CO | 2691.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2710 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 491.0 |
| Meritev NOx | 28.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 58.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008B (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2011-07-22 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOGO SKUPINA d.o.o. |
| OS1_R | 6.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 272 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 3.0 |
| EM_COX | 3.0 |
| EM_LAMBDA | 998.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 264.0 |
| OS1_D | 280.0 |
| OS1_S | 544.0 |
| OS1_GJ | 714.0 |
| OS2_L | 160.0 |
| OS2_S | 320.0 |
| OS2_GJ | 464.0 |
| OS1P_L | 132.0 |
| OS1P_D | 140.0 |
| OS1P_S | 272.0 |
| OSD_S | 864 |
| OST | 1177 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 84092.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1S0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1S0H45255226 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2500 |
| Masa vozila | 1062.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*35 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 606.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.2 |
| Izpust CO | 0.2691 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2710 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0491 |
| Meritev NOx | 0.028 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008B (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2011-07-22 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOGO SKUPINA d.o.o. |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 2720 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.04 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2640.0 |
| OS1_D | 2640.0 |
| OS1_S | 5280.0 |
| OS1_GJ | 735.0 |
| OS2_L | 1280.0 |
| OS2_S | 2560.0 |
| OS2_GJ | 473.0 |
| OS1P_L | 1360.0 |
| OS1P_D | 1360.0 |
| OS1P_S | 2720.0 |
| OSD_S | 7840 |
| OST | 1208 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1S0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1S0H45255226 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2500 |
| Masa vozila | 1062.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*35 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 606.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.2 |
| Izpust CO | 0.2691 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2710 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0491 |
| Meritev NOx | 0.028 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008B (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2011-07-22 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-07-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOGO SKUPINA d.o.o. |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 252 |
| OSP_U | 22 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.997 |
| PROFIL | 5.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 208.0 |
| OS1_D | 208.0 |
| OS1_S | 416.0 |
| OS1_GJ | 705.0 |
| OS2_L | 156.0 |
| OS2_D | 168.0 |
| OS2_S | 324.0 |
| OS2_GJ | 443.0 |
| OS1P_L | 108.0 |
| OS1P_D | 144.0 |
| OS1P_S | 252.0 |
| OSD_S | 740 |
| OST | 1148 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 44975.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1S0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1S0H45255226 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2500 |
| Masa vozila | 1062.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*35 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 606.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.2 |
| Izpust CO | 0.2691 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2710 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0491 |
| Meritev NOx | 0.028 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008B (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dviĹľnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2011-07-22 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-07-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOGO SKUPINA d.o.o. |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 24.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 240 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.997 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 244.0 |
| OS1_D | 252.0 |
| OS1_S | 496.0 |
| OS1_GJ | 713.0 |
| OS2_L | 128.0 |
| OS2_D | 140.0 |
| OS2_S | 268.0 |
| OS2_GJ | 465.0 |
| OS1P_L | 104.0 |
| OS1P_D | 136.0 |
| OS1P_S | 240.0 |
| OSD_S | 764 |
| OST | 1178 |
RENAULT
CLIO / 1.2 / 16V