Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 06.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 07.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.06.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.05.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 32 let | 33 let | |
| 31. 08. 2013 | 33 let | 33 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
26 let |
Fizična oseba
26 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
26 let |
Fizična oseba
26 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 97160.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1S0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1S0H47297931 |
| Masa vozila | 1062.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*35 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 6060.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 12000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 732.0 |
| Izpust CO | 2691.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2710 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 491.0 |
| Meritev NOx | 28.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 58.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008B (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2012-06-20 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOSERVIS d.o.o. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 18.0 |
| OS1P_R | 24.0 |
| OSD_U | 85 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_COX | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 103.0 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 295.0 |
| OS1_D | 280.0 |
| OS1_S | 575.0 |
| OS1_GJ | 690.0 |
| OS2_L | 214.0 |
| OS2_D | 176.0 |
| OS2_S | 390.0 |
| OS2_GJ | 447.0 |
| OS1P_L | 177.0 |
| OS1P_D | 134.0 |
| OS1P_S | 311.0 |
| OSD_S | 965 |
| OST | 1137 |
| PT_VRT | 620 |
| POV_VRT | 2740 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 82053.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1S0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1S0H47297931 |
| Masa vozila | 1062.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*35 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 606.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | navaden - RDECA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.2 |
| Izpust CO | 0.2691 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2710 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0491 |
| Meritev NOx | 0.028 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008B (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2012-06-20 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 16.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 59 |
| OSP_S | 2370 |
| OSP_U | 20 |
| EM_CO | 0.04 |
| EM_COX | 0.07 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 5.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2250.0 |
| OS1_D | 2370.0 |
| OS1_S | 4620.0 |
| OS1_GJ | 735.0 |
| OS2_L | 1080.0 |
| OS2_S | 2370.0 |
| OS2_GJ | 465.0 |
| OS1P_L | 1170.0 |
| OS1P_D | 1200.0 |
| OS1P_S | 2370.0 |
| OSD_S | 6990 |
| OST | 1200 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 62709.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BR1S0H |
| Komercialna oznaka | CLIO / 1.2 / 16V |
| VIN | VF1BR1S0H47297931 |
| Masa vozila | 1062.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0327*35 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2575.0 |
| Zadnji previs | 606.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 840/870 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1200.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 535 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1149.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5500 |
| Oznaka motorja | D4F D7 |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 167.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4125.0 |
| V vožnji | 73.2 |
| Izpust CO | 0.2691 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 650 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2710 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0491 |
| Meritev NOx | 0.028 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008B (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3986 |
| Širina | 1719 |
| Višina | 1495 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 165/65 R15 (81) T, 5.50 J 15 43 185/60 R15 (84) H, 6.00 J 15 50 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CLIO |
| Datum prve registracije | 2012-06-20 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-06-04 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOSERVIS d.o.o. PE SLOVENSKA BISTRICA |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 14.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 240 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.001 |
| PROFIL | 7.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 219.0 |
| OS1_D | 210.0 |
| OS1_S | 429.0 |
| OS1_GJ | 675.0 |
| OS2_L | 138.0 |
| OS2_D | 120.0 |
| OS2_S | 258.0 |
| OS2_GJ | 415.0 |
| OS1P_L | 129.0 |
| OS1P_D | 111.0 |
| OS1P_S | 240.0 |
| OSD_S | 687 |
| OST | 1090 |
RENAULT
CLIO / 1.2 / 16V