Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 31.03.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 13.04.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.04.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.04.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 08. 2013 | 44 let | 44 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Moravske Toplice, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Moravske Toplice, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Moravske Toplice, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
25 let |
Fizična oseba
25 let |
Vitanje, SLOVENSKE KONJICE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 75643.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BZA105 |
| Komercialna oznaka | MEGANE / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1BZA10548111514 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2782 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0373*37 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2641.0 |
| Zadnji previs | 7920.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/910 |
| Priklopnik s centralno osjo | 10550.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | K4M V8 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 3028.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 760 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2410 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 505.0 |
| Meritev NOx | 403.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 68.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4295 |
| Širina | 1808 |
| Višina | 1471 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R15 (94) H, 205/60 R16 (92) H 205/55 R17 (91) H 6.50 J 15 43, 6.50 J 16 47, 7.00 J 17 49 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MEGANE |
| Datum prve registracije | 2013-04-05 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-04-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ŠTAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 21.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 261 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 11.0 |
| EM_COX | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 998.0 |
| PROFIL | 8.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 297.0 |
| OS1_D | 233.0 |
| OS1_S | 530.0 |
| OS1_GJ | 826.0 |
| OS2_L | 166.0 |
| OS2_S | 328.0 |
| OS2_GJ | 528.0 |
| OS1P_L | 122.0 |
| OS1P_D | 138.0 |
| OS1P_S | 261.0 |
| OSD_S | 858 |
| OST | 1354 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 57288.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BZA105 |
| Komercialna oznaka | MEGANE / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1BZA10548111514 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2782 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0373*37 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2641.0 |
| Zadnji previs | 792.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/910 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1055.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | K4M V8 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.3028 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 760 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2410 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0505 |
| Meritev NOx | 0.0403 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4295 |
| Širina | 1808 |
| Višina | 1471 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R15 (94) H, 205/60 R16 (92) H 205/55 R17 (91) H 6.50 J 15 43, 6.50 J 16 47, 7.00 J 17 49 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MEGANE |
| Datum prve registracije | 2013-04-05 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-04-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ŠTAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_S | 354 |
| OSP_U | 27 |
| EM_CO | 0.06 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 300.0 |
| OS1_D | 270.0 |
| OS1_S | 570.0 |
| OS1_GJ | 817.0 |
| OS2_L | 195.0 |
| OS2_D | 186.0 |
| OS2_S | 381.0 |
| OS2_GJ | 525.0 |
| OS1P_L | 180.0 |
| OS1P_D | 174.0 |
| OS1P_S | 354.0 |
| OSD_S | 951 |
| OST | 1342 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 34658.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | BZA105 |
| Komercialna oznaka | MEGANE / 1.6 / 16V |
| VIN | VF1BZA10548111514 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2782 |
| Masa vozila | 1280.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0373*37 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2641.0 |
| Zadnji previs | 792.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 960/910 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1055.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 640 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | K4M V8 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 185.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.3028 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 760 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2410 |
| Lambda vrednost | 1.0 |
| Temperatura olja | 94.0 |
| Meritev HC | 0.0505 |
| Meritev NOx | 0.0403 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011F (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4295 |
| Širina | 1808 |
| Višina | 1471 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65 R15 (94) H, 205/60 R16 (92) H 205/55 R17 (91) H 6.50 J 15 43, 6.50 J 16 47, 7.00 J 17 49 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | MEGANE |
| Datum prve registracije | 2013-04-05 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-04-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A-MB, TRGOVINA IN STORITVE D.O.O. MARIBOR |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS2P_R | 17.0 |
| OSD_U | 60 |
| OSP_U | 20 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 254.0 |
| OS1_D | 252.0 |
| OS1_S | 506.0 |
| OS1_GJ | 810.0 |
| OS2_L | 150.0 |
| OS2_D | 159.0 |
| OS2_S | 309.0 |
| OS2_GJ | 519.0 |
| OS2P_L | 121.0 |
| OS2P_D | 145.0 |
| OS2P_S | 266.0 |
| OSD_S | 815 |
| OST | 1355 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 2390 |
RENAULT
MEGANE / 1.6 / 16V