Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 09.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.01.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.07.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.07.2017 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
69 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
70 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
71 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
71 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
72 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
72 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
73 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
73 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
74 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
27 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
28 let |
Nova Gorica, NOVA GORICA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 125045.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | RFDKH2A4661A110000 |
| Komercialna oznaka | TALISMAN GRANDTOUR / 1.6 / DCI |
| VIN | VF1RFD00056698092 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3752 |
| Masa vozila | 1579.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*2969*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2809.0 |
| Zadnji previs | 10960.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1090/1150 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 96.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | R9M E4 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2548.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 850 |
| Meritev NOx | 483.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 852.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 14.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 106.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4865 |
| Širina | 1868 |
| Višina | 1456 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 (95) H, 6.5 J 16 41225/55 R17 (101) W, 7 J 17 43 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | TALISMAN GRANDTOUR |
| Datum prve registracije | 2017-07-14 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMTC D.O.O. IZOLA |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 405 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 3.0 |
| PROFIL | 52.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 309.0 |
| OS1_D | 285.0 |
| OS1_S | 594.0 |
| OS1_GJ | 941.0 |
| OS2_L | 210.0 |
| OS2_S | 417.0 |
| OS2_GJ | 610.0 |
| OS1P_L | 201.0 |
| OS1P_D | 204.0 |
| OS1P_S | 405.0 |
| OSD_S | 1011 |
| OST | 1551 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 86496.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | RFDKH2A4661A110000 |
| Komercialna oznaka | TALISMAN GRANDTOUR / 1.6 / DCI |
| VIN | VF1RFD00056698092 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3752 |
| Masa vozila | 1579.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*2969*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2809.0 |
| Zadnji previs | 1096.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1090/1150 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1850.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 96.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | R9M E4 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2548 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 850 |
| Meritev NOx | 0.0483 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0852 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0014 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 106.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4865 |
| Širina | 1868 |
| Višina | 1456 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 (95) H, 6.5 J 16 41225/55 R17 (101) W, 7 J 17 43 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | TALISMAN GRANDTOUR |
| Datum prve registracije | 2017-07-14 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-01-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMTC D.O.O. IZOLA |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 78 |
| OSP_S | 4860 |
| OSP_U | 30 |
| PROFIL | 3.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3780.0 |
| OS1_D | 3360.0 |
| OS1_S | 7140.0 |
| OS1_GJ | 974.0 |
| OS2_L | 2730.0 |
| OS2_S | 5280.0 |
| OS2_GJ | 652.0 |
| OS1P_L | 2520.0 |
| OS1P_D | 2340.0 |
| OS1P_S | 4860.0 |
| OSD_S | 12420 |
| OST | 1626 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 59406.0 |
| Znamka vozila | RENAULT |
| Tovarniška oznaka | RFDKH2A4661A110000 |
| Komercialna oznaka | TALISMAN GRANDTOUR / 1.6 / DCI |
| VIN | VF1RFD00056698092 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3752 |
| Masa vozila | 1579.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e11*2007/46*2969*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2809.0 |
| Zadnji previs | 1096.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1090/1150 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1850.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 96.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | R9M E4 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2548 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 850 |
| Meritev NOx | 0.0483 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0852 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0014 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 75.0 |
| Meritev CO2 | 106.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*2015/45W (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4865 |
| Širina | 1868 |
| Višina | 1456 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60 R16 (95) H, 6.5 J 16 41225/55 R17 (101) W, 7 J 17 43 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | TALISMAN GRANDTOUR |
| Datum prve registracije | 2017-07-14 |
| Proizvajalec | RENAULT s.a.s. |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMTC D.O.O. IZOLA |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 3870 |
| OSP_U | 24 |
| PROFIL | 6.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3150.0 |
| OS1_D | 3180.0 |
| OS1_S | 6330.0 |
| OS1_GJ | 975.0 |
| OS2_L | 1710.0 |
| OS2_S | 3480.0 |
| OS2_GJ | 644.0 |
| OS1P_L | 1980.0 |
| OS1P_D | 1890.0 |
| OS1P_S | 3870.0 |
| OSD_S | 9810 |
| OST | 1619 |
RENAULT
TALISMAN GRANDTOUR / 1.6 / DCI