Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 28.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 15.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.06.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.06.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.06.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 54 let | 53 let | |
| 31. 12. 2012 | 55 let | 56 let | |
| 31. 08. 2013 | 56 let | 56 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Polzela, ŽALEC |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Polzela, ŽALEC |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Polzela, ŽALEC |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 66251.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4C9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / 1.6 / HDI |
| VIN | VF34C9HP0BY069454 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1275.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*30 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Razporeditev mase na osi | 975/825 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 729.0 |
| Izpust CO | 1962.0 |
| Meritev NOx | 1539.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1901.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 6.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 110.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 42.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4276 |
| Širina | 1821 |
| Višina | 1519 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 195/65R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2011-06-17 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_S | 273 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 44.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 282.0 |
| OS1_D | 258.0 |
| OS1_S | 540.0 |
| OS1_GJ | 846.0 |
| OS2_L | 198.0 |
| OS2_S | 384.0 |
| OS2_GJ | 515.0 |
| OS1P_L | 141.0 |
| OS1P_D | 132.0 |
| OS1P_S | 273.0 |
| OSD_S | 924 |
| OST | 1361 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 60054.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4C9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / 1.6 / HDI |
| VIN | VF34C9HP0BY069454 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1275.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*30 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Razporeditev mase na osi | 975/825 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.1962 |
| Meritev NOx | 0.1539 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1901 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0006 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 110.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4276 |
| Širina | 1821 |
| Višina | 1519 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 195/65R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2011-06-17 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA EMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 3240 |
| OSP_U | 24 |
| PROFIL | 5.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2880.0 |
| OS1_D | 2760.0 |
| OS1_S | 5640.0 |
| OS1_GJ | 854.0 |
| OS2_L | 1710.0 |
| OS2_S | 3510.0 |
| OS2_GJ | 540.0 |
| OS1P_L | 1590.0 |
| OS1P_D | 1650.0 |
| OS1P_S | 3240.0 |
| OSD_S | 9150 |
| OST | 1394 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 56028.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4C9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / 1.6 / HDI |
| VIN | VF34C9HP0BY069454 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1275.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*30 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Razporeditev mase na osi | 975/825 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.1962 |
| Meritev NOx | 0.1539 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1901 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0006 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 110.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4276 |
| Širina | 1821 |
| Višina | 1519 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 195/65R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2011-06-17 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-06-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 2520 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 5.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2760.0 |
| OS1_D | 2820.0 |
| OS1_S | 5580.0 |
| OS1_GJ | 862.0 |
| OS2_L | 1620.0 |
| OS2_S | 3390.0 |
| OS2_GJ | 547.0 |
| OS1P_L | 1200.0 |
| OS1P_D | 1320.0 |
| OS1P_S | 2520.0 |
| OSD_S | 8970 |
| OST | 1409 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 27603.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4C9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / 1.6 / HDI |
| VIN | VF34C9HP0BY069454 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1275.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*30 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Razporeditev mase na osi | 975/825 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9HP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.1962 |
| Meritev NOx | 0.1539 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1901 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0006 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 110.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4276 |
| Širina | 1821 |
| Višina | 1519 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 195/65R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2011-06-17 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-06-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. POSLOVALNICA Ĺ EMPETER V SAVINJSKI DOLINI |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 258 |
| OSP_U | 19 |
| PROFIL | 4.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 285.0 |
| OS1_D | 270.0 |
| OS1_S | 555.0 |
| OS1_GJ | 869.0 |
| OS2_L | 192.0 |
| OS2_D | 183.0 |
| OS2_S | 375.0 |
| OS2_GJ | 547.0 |
| OS1P_L | 135.0 |
| OS1P_D | 123.0 |
| OS1P_S | 258.0 |
| OSD_S | 930 |
| OST | 1416 |
PEUGEOT
308 / 1.6 / HDI