Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 14.10.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 05.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.10.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.10.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.10.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 46 let | 47 let | |
| 31. 08. 2013 | 47 let | 47 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Koper, KOPER |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 131825.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4C9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / 1.6 / HDI |
| VIN | VF34C9HP0CS127973 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1275.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*34 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Razporeditev mase na osi | 975/825 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E8D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 729.0 |
| Izpust CO | 1962.0 |
| Meritev NOx | 1539.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1901.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 6.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 110.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 42.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4276 |
| Širina | 1821 |
| Višina | 1519 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 195/65R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2012-10-19 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-05 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE KOPER |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 5.0 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 320.0 |
| OS1_D | 307.0 |
| OS1_S | 627.0 |
| OS1_GJ | 857.0 |
| OS2_L | 187.0 |
| OS2_D | 203.0 |
| OS2_S | 390.0 |
| OS2_GJ | 513.0 |
| OS1P_L | 138.0 |
| OS1P_D | 139.0 |
| OS1P_S | 277.0 |
| OSD_S | 1017 |
| OST | 1370 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 3880 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 122638.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4C9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / 1.6 / HDI |
| VIN | VF34C9HP0CS127973 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1275.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*34 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Razporeditev mase na osi | 975/825 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E8D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.1962 |
| Meritev NOx | 0.1539 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1901 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0006 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 110.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4276 |
| Širina | 1821 |
| Višina | 1519 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 195/65R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2012-10-19 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-10-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE KOPER |
| OS1_R | 7.0 |
| OS1P_R | 17.0 |
| OSD_U | 84 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.47 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 380.0 |
| OS1_D | 351.0 |
| OS1_S | 731.0 |
| OS1_GJ | 864.0 |
| OS2_L | 249.0 |
| OS2_D | 248.0 |
| OS2_S | 497.0 |
| OS2_GJ | 591.0 |
| OS1P_L | 207.0 |
| OS1P_D | 173.0 |
| OS1P_S | 379.0 |
| OSD_S | 1228 |
| OST | 1455 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 4480 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 97085.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 4C9HP0/1 |
| Komercialna oznaka | 308 / 1.6 / HDI |
| VIN | VF34C9HP0CS127973 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3100 |
| Masa vozila | 1275.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0362*34 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2608.0 |
| Razporeditev mase na osi | 975/825 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1100/880 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E8D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.9 |
| Izpust CO | 0.1962 |
| Meritev NOx | 0.1539 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1901 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0006 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 110.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4276 |
| Širina | 1821 |
| Višina | 1519 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/55R16 91V, 195/65R15 91H |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 308 |
| Datum prve registracije | 2012-10-19 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-10-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE KOPER |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 18.0 |
| OSD_U | 83 |
| OSP_U | 21 |
| PROFIL | 5.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 398.0 |
| OS1_D | 394.0 |
| OS1_S | 792.0 |
| OS1_GJ | 902.0 |
| OS2_L | 207.0 |
| OS2_D | 214.0 |
| OS2_S | 421.0 |
| OS2_GJ | 567.0 |
| OS1P_L | 203.0 |
| OS1P_D | 167.0 |
| OS1P_S | 370.0 |
| OSD_S | 1213 |
| OST | 1469 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 4600 |
PEUGEOT
308 / 1.6 / HDI