Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 13.05.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 21.05.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.05.2021 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 07.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.04.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.05.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.05.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2009 | 29 let | 29 let | |
| 31. 12. 2010 | 30 let | 30 let | |
| 31. 12. 2011 | 31 let | 30 let | |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Komenda, KAMNIK |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Komenda, KAMNIK |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Komenda, KAMNIK |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
19 let |
Fizična oseba
19 let |
Ruše, RUŠE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
20 let |
Fizična oseba
20 let |
Ruše, RUŠE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
20 let |
Fizična oseba
20 let |
Ruše, RUŠE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
21 let |
Fizična oseba
21 let |
Ruše, RUŠE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
21 let |
Fizična oseba
21 let |
Ruše, RUŠE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
22 let |
Fizična oseba
22 let |
Ruše, RUŠE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Mengeš, DOMŽALE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Mengeš, DOMŽALE |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 162734.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 6J3FY-H |
| Komercialna oznaka | 407 / COUPE 2.2 / I 16V |
| VIN | VF36J3FYH21546939 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0332*02 |
| Število osi | 2 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/990 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13900.0 |
| Delovna prostornina | 2230.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3FY |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 4 |
| V mirovanju | 83.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4406.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 92.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 2002/80B(EURO4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4815 |
| Širina | 1868 |
| Višina | 1399 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R17 94W, 235/45R18 98W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2007-04-02 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-05-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 82 |
| OSP_S | 333 |
| OSP_U | 22 |
| EM_LAMBDA | 1001.0 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 384.0 |
| OS1_D | 375.0 |
| OS1_S | 759.0 |
| OS1_GJ | 960.0 |
| OS2_L | 257.0 |
| OS2_D | 247.0 |
| OS2_S | 504.0 |
| OS2_GJ | 580.0 |
| OS1P_L | 159.0 |
| OS1P_D | 174.0 |
| OS1P_S | 333.0 |
| OSD_S | 1263 |
| OST | 1540 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 2021 |
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 146771.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 6J3FY-H |
| Komercialna oznaka | 407 / COUPE 2.2 / I 16V |
| VIN | VF36J3FYH21546939 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0332*02 |
| Število osi | 2 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/990 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13900.0 |
| Delovna prostornina | 2230.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3FY |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 4 |
| V mirovanju | 83.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4406.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 92.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 2002/80B(EURO4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4815 |
| Širina | 1868 |
| Višina | 1399 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R17 94W, 235/45R18 98W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2007-04-02 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-05-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ŠTAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 79 |
| OSP_S | 451 |
| OSP_U | 29 |
| EM_LAMBDA | 1002.0 |
| PROFIL | 3.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 401.0 |
| OS1_D | 406.0 |
| OS1_S | 808.0 |
| OS1_GJ | 982.0 |
| OS2_L | 225.0 |
| OS2_S | 431.0 |
| OS2_GJ | 593.0 |
| OS1P_L | 234.0 |
| OS1P_D | 217.0 |
| OS1P_S | 451.0 |
| OSD_S | 1238 |
| OST | 1575 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 132073.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 6J3FY-H |
| Komercialna oznaka | 407 / COUPE 2.2 / I 16V |
| VIN | VF36J3FYH21546939 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0332*02 |
| Število osi | 2 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/990 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1390.0 |
| Delovna prostornina | 2230.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3FY |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 4 |
| V mirovanju | 83.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4406.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 9.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 2002/80B(EURO4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4815 |
| Širina | 1868 |
| Višina | 1399 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R17 94W, 235/45R18 98W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2007-04-02 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-05-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_S | 3090 |
| OSP_U | 19 |
| EM_LAMBDA | 0.998 |
| PROFIL | 6.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3900.0 |
| OS1_D | 3660.0 |
| OS1_S | 7560.0 |
| OS1_GJ | 1005.0 |
| OS2_L | 2280.0 |
| OS2_S | 4530.0 |
| OS2_GJ | 614.0 |
| OS1P_L | 1530.0 |
| OS1P_D | 1560.0 |
| OS1P_S | 3090.0 |
| OSD_S | 12090 |
| OST | 1619 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 121713.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 6J3FY-H |
| Komercialna oznaka | 407 / COUPE 2.2 / I 16V |
| VIN | VF36J3FYH21546939 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0332*02 |
| Število osi | 2 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/990 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1390.0 |
| Delovna prostornina | 2230.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3FY |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 4 |
| V mirovanju | 83.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4406.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 9.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 2002/80B(EURO4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4815 |
| Širina | 1868 |
| Višina | 1399 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R17 94W, 235/45R18 98W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2007-04-02 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-04-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | CI&CA, D.O.O., KAMNIK |
| OS2_R | 9.0 |
| OS2P_R | 1.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_S | 3290 |
| OSP_U | 20 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 6.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3400.0 |
| OS1_D | 3390.0 |
| OS1_S | 6790.0 |
| OS1_GJ | 9860.0 |
| OS2_L | 2420.0 |
| OS2_D | 2200.0 |
| OS2_S | 4620.0 |
| OS2_GJ | 6200.0 |
| OS2P_L | 1660.0 |
| OS2P_D | 1630.0 |
| OS2P_S | 3290.0 |
| OSD_S | 11410 |
| OST | 16060 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 2430 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 106112.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 6J3FY-H |
| Komercialna oznaka | 407 / COUPE 2.2 / I 16V |
| VIN | VF36J3FYH21546939 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3140 |
| Masa vozila | 1600.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0332*02 |
| Število osi | 2 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/990 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1390.0 |
| Delovna prostornina | 2230.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Oznaka motorja | 3FY |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 4 |
| V mirovanju | 83.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4406.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 9.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 2002/80B(EURO4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AD |
| Oblika nadgradnje opis | kupe |
| Dolžina | 4815 |
| Širina | 1868 |
| Višina | 1399 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R17 94W, 235/45R18 98W |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | 407 |
| Datum prve registracije | 2007-04-02 |
| Proizvajalec | Automobiles PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-06-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | CI&CA, D.O.O., KAMNIK |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS2P_R | 2.0 |
| OSD_U | 58 |
| OSP_S | 3730 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2950.0 |
| OS1_D | 2870.0 |
| OS1_S | 5820.0 |
| OS1_GJ | 9600.0 |
| OS2_L | 1680.0 |
| OS2_D | 1570.0 |
| OS2_S | 3250.0 |
| OS2_GJ | 5880.0 |
| OS2P_L | 1890.0 |
| OS2P_D | 1840.0 |
| OS2P_S | 3730.0 |
| OSD_S | 9070 |
| OST | 15480 |
| PT_VRT | 760 |
| POV_VRT | 2690 |
PEUGEOT
407 / COUPE 2.2 / I 16V