Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 27.01.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 26.01.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 29.01.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.01.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
33 let |
Kocevje, KOCEVJE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 120713.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8URHC8/P |
| Komercialna oznaka | 508 / BREAK 2.0 / HDI HY |
| VIN | VF38URHC8CL063998 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3125 |
| Masa vozila | 1845.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Zadnji previs | 10210.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1210/1190 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3850 |
| Oznaka motorja | RH02 |
| Tip | BOSCH F01X |
| Nazivna trajna moč | 20 |
| Delovna napetost | 270 |
| Pogonske baterije | HT (Ni-Mh/270) |
| Oznaka motorja | Sinh. motor s trajnimi magneti |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2888.0 |
| V vožnji | 719.0 |
| Izpust CO | 177.0 |
| Meritev NOx | 1695.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1819.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 8.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 41.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4823 |
| Širina | 1864 |
| Višina | 1521 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55 R17 93V, 245/45 R18 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2012-08-07 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-01-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 6040 |
| OSP_U | 31 |
| PROFIL | 52.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3920.0 |
| OS1_D | 4240.0 |
| OS1_S | 8160.0 |
| OS1_GJ | 1125.0 |
| OS2_L | 2360.0 |
| OS2_S | 4920.0 |
| OS2_GJ | 863.0 |
| OS1P_L | 2920.0 |
| OS1P_D | 3120.0 |
| OS1P_S | 6040.0 |
| OSD_S | 13080 |
| OST | 1988 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 98779.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8URHC8/P |
| Komercialna oznaka | 508 / BREAK 2.0 / HDI HY |
| VIN | VF38URHC8CL063998 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3125 |
| Masa vozila | 1845.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Zadnji previs | 1021.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1210/1190 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3850 |
| Oznaka motorja | RH02 |
| Tip | BOSCH F01X |
| Nazivna trajna moč | 20 |
| Delovna napetost | 270 |
| Pogonske baterije | HT (Ni-Mh/270) |
| Oznaka motorja | Sinh. motor s trajnimi magneti |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2888.0 |
| V vožnji | 71.9 |
| Izpust CO | 0.177 |
| Meritev NOx | 0.1695 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1819 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0008 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4823 |
| Širina | 1864 |
| Višina | 1521 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55 R17 93V, 245/45 R18 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2012-08-07 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-01-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_S | 5560 |
| OSP_U | 31 |
| PROFIL | 6.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3440.0 |
| OS1_D | 3440.0 |
| OS1_S | 6880.0 |
| OS1_GJ | 1005.0 |
| OS2_L | 2920.0 |
| OS2_S | 6080.0 |
| OS2_GJ | 833.0 |
| OS1P_L | 2680.0 |
| OS1P_D | 2880.0 |
| OS1P_S | 5560.0 |
| OSD_S | 12960 |
| OST | 1838 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 79103.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8URHC8/P |
| Komercialna oznaka | 508 / BREAK 2.0 / HDI HY |
| VIN | VF38URHC8CL063998 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3125 |
| Masa vozila | 1845.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Zadnji previs | 1021.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1210/1190 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3850 |
| Oznaka motorja | RH02 |
| Tip | BOSCH F01X |
| Nazivna trajna moč | 20 |
| Delovna napetost | 270 |
| Pogonske baterije | HT (Ni-Mh/270) |
| Oznaka motorja | Sinh. motor s trajnimi magneti |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2888.0 |
| V vožnji | 71.9 |
| Izpust CO | 0.177 |
| Meritev NOx | 0.1695 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1819 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0008 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4823 |
| Širina | 1864 |
| Višina | 1521 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55 R17 93V, 245/45 R18 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2012-08-07 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 60 |
| OSP_S | 392 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.07 |
| PROFIL | 8.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 312.0 |
| OS1_D | 304.0 |
| OS1_S | 616.0 |
| OS1_GJ | 1073.0 |
| OS2_L | 252.0 |
| OS2_D | 248.0 |
| OS2_S | 500.0 |
| OS2_GJ | 833.0 |
| OS1P_L | 192.0 |
| OS1P_D | 200.0 |
| OS1P_S | 392.0 |
| OSD_S | 1116 |
| OST | 1905 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 44878.0 |
| Znamka vozila | PEUGEOT |
| Tovarniška oznaka | 8URHC8/P |
| Komercialna oznaka | 508 / BREAK 2.0 / HDI HY |
| VIN | VF38URHC8CL063998 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3125 |
| Masa vozila | 1845.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0080*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Zadnji previs | 1021.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1210/1190 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3850 |
| Oznaka motorja | RH02 |
| Tip | BOSCH F01X |
| Nazivna trajna moč | 20 |
| Delovna napetost | 270 |
| Pogonske baterije | HT (Ni-Mh/270) |
| Oznaka motorja | Sinh. motor s trajnimi magneti |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2888.0 |
| V vožnji | 71.9 |
| Izpust CO | 0.177 |
| Meritev NOx | 0.1695 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1819 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0008 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Meritev CO2 | 107.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4823 |
| Širina | 1864 |
| Višina | 1521 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55 R17 93V, 245/45 R18 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 508 |
| Datum prve registracije | 2012-08-07 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-01-27 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 19.0 |
| OS1P_R | 24.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 520 |
| OSP_U | 28 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 5.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 316.0 |
| OS1_D | 320.0 |
| OS1_S | 636.0 |
| OS1_GJ | 1073.0 |
| OS2_L | 232.0 |
| OS2_D | 288.0 |
| OS2_S | 520.0 |
| OS2_GJ | 833.0 |
| OS1P_L | 224.0 |
| OS1P_D | 296.0 |
| OS1P_S | 520.0 |
| OSD_S | 1156 |
| OST | 1905 |
PEUGEOT
508 / BREAK 2.0 / HDI HY