Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 08.08.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 10.08.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.08.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.08.2019 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 18.08.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.08.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | |||
| 31. 12. 2012 | 44 let | ||
| 31. 08. 2013 | 44 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
44 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Ig, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Sevnica, SEVNICA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 116849.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | 7J9HP0 |
| Komercialna oznaka | BERLINGO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF77J9HP0BJ697908 |
| Masa vozila | 1485.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0366*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 740 |
| Navpična obremenitev | 70.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 162.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 745.0 |
| Izpust CO | 2703.0 |
| Meritev NOx | 1672.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 2241.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5150.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 53.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4380 |
| Širina | 1810 |
| Višina | 1862 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65R1593T,215/55R1693T/Q |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | BERLINGO |
| Datum prve registracije | 2011-08-11 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-08-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MAT D.O.O. |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_U | 18 |
| PROFIL | 38.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 328.0 |
| OS1_D | 327.0 |
| OS1_S | 655.0 |
| OS1_GJ | 903.0 |
| OS2_L | 257.0 |
| OS2_D | 246.0 |
| OS2_S | 503.0 |
| OS2_GJ | 630.0 |
| OS1P_L | 187.0 |
| OS1P_D | 173.0 |
| OS1P_S | 360.0 |
| OSD_S | 1158 |
| OST | 1532 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 3620 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 108648.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | 7J9HP0 |
| Komercialna oznaka | BERLINGO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF77J9HP0BJ697908 |
| Masa vozila | 1485.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0366*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 740 |
| Navpična obremenitev | 70.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 162.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.5 |
| Izpust CO | 0.2703 |
| Meritev NOx | 0.1672 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.2241 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5150.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4380 |
| Širina | 1810 |
| Višina | 1862 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65R1593T,215/55R1693T/Q |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | BERLINGO |
| Datum prve registracije | 2011-08-11 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-08-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MAT D.O.O. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_U | 18 |
| PROFIL | 4.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 310.0 |
| OS1_D | 322.0 |
| OS1_S | 632.0 |
| OS1_GJ | 910.0 |
| OS2_L | 239.0 |
| OS2_D | 250.0 |
| OS2_S | 489.0 |
| OS2_GJ | 629.0 |
| OS1P_L | 177.0 |
| OS1P_D | 182.0 |
| OS1P_S | 359.0 |
| OSD_S | 1121 |
| OST | 1539 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 3910 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 95812.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | 7J9HP0 |
| Komercialna oznaka | BERLINGO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF77J9HP0BJ697908 |
| Masa vozila | 1485.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0366*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 740 |
| Navpična obremenitev | 70.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 162.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.5 |
| Izpust CO | 0.2703 |
| Meritev NOx | 0.1672 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.2241 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5150.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4380 |
| Širina | 1810 |
| Višina | 1862 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65R1593T,215/55R1693T/Q |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | BERLINGO |
| Datum prve registracije | 2011-08-11 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-08-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MAT D.O.O. |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 6.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 297.0 |
| OS1_D | 297.0 |
| OS1_S | 594.0 |
| OS1_GJ | 919.0 |
| OS2_L | 223.0 |
| OS2_D | 239.0 |
| OS2_S | 462.0 |
| OS2_GJ | 636.0 |
| OS1P_L | 210.0 |
| OS1P_D | 206.0 |
| OS1P_S | 416.0 |
| OSD_S | 1056 |
| OST | 1555 |
| PT_VRT | 730 |
| POV_VRT | 5010 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 46520.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | 7J9HP0 |
| Komercialna oznaka | BERLINGO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF77J9HP0BJ697908 |
| Masa vozila | 1485.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0366*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 740 |
| Navpična obremenitev | 70.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 162.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.5 |
| Izpust CO | 0.2703 |
| Meritev NOx | 0.1672 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.2241 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5150.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4380 |
| Širina | 1810 |
| Višina | 1862 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65R1593T,215/55R1693T/Q |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | BERLINGO |
| Datum prve registracije | 2011-08-11 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-08-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MATÂ D.O.O. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.35 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 254.0 |
| OS1_D | 248.0 |
| OS1_S | 502.0 |
| OS1_GJ | 942.0 |
| OS2_L | 233.0 |
| OS2_D | 240.0 |
| OS2_S | 473.0 |
| OS2_GJ | 635.0 |
| OS1P_L | 198.0 |
| OS1P_D | 189.0 |
| OS1P_S | 387.0 |
| OSD_S | 975 |
| OST | 1577 |
| PT_VRT | 860 |
| POV_VRT | 5180 |
CITROEN
BERLINGO / 1.6 / HDI