Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 12.03.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 16.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.03.2021 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 20.01.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.01.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.01.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2012 | 26 let | 27 let | |
| 31. 08. 2013 | 27 let | 27 let | |
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Piran, PIRAN |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Piran, PIRAN |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Piran, PIRAN |
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Velenje, VELENJE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Velenje, VELENJE |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Radovljica, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Radovljica, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Radovljica, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Radovljica, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Radovljica, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Radovljica, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Radovljica, RADOVLJICA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 254592.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | 7J9HP0 |
| Komercialna oznaka | BERLINGO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF77J9HP0BJ842643 |
| Masa vozila | 1485.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0366*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 13000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 740 |
| Navpična obremenitev | 70.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 162.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 745.0 |
| Izpust CO | 2703.0 |
| Meritev NOx | 1672.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 2241.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5150.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4380 |
| Širina | 1810 |
| Višina | 1862 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65R1593T,215/55R1693T/Q |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | BERLINGO |
| Datum prve registracije | 2012-01-25 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-03-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE KRANJ POSLOVALNICA LESCE |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_S | 362 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 5.0 |
| PROFIL | 55.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 351.0 |
| OS1_D | 366.0 |
| OS1_S | 718.0 |
| OS1_GJ | 898.0 |
| OS2_L | 204.0 |
| OS2_S | 418.0 |
| OS2_GJ | 617.0 |
| OS1P_L | 177.0 |
| OS1P_D | 185.0 |
| OS1P_S | 362.0 |
| OSD_S | 1135 |
| OST | 1515 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 225120.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | 7J9HP0 |
| Komercialna oznaka | BERLINGO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF77J9HP0BJ842643 |
| Masa vozila | 1485.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0366*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 740 |
| Navpična obremenitev | 70.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 162.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.5 |
| Izpust CO | 0.2703 |
| Meritev NOx | 0.1672 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.2241 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5150.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4380 |
| Širina | 1810 |
| Višina | 1862 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65R1593T,215/55R1693T/Q |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | BERLINGO |
| Datum prve registracije | 2012-01-25 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-01-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.M. MIKLAVC D.O.O. PE VELENJE |
| OS1_R | 9.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 6.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 349.0 |
| OS1_D | 318.0 |
| OS1_S | 668.0 |
| OS1_GJ | 903.0 |
| OS2_L | 230.0 |
| OS2_D | 230.0 |
| OS2_S | 460.0 |
| OS2_GJ | 638.0 |
| OS1P_L | 196.0 |
| OS1P_D | 191.0 |
| OS1P_S | 387.0 |
| OSD_S | 1128 |
| OST | 1540 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 4830 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 192600.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | 7J9HP0 |
| Komercialna oznaka | BERLINGO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF77J9HP0BJ842643 |
| Masa vozila | 1485.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0366*15 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/960 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1300.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 740 |
| Navpična obremenitev | 70.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 68.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 9H06 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 162.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.5 |
| Izpust CO | 0.2703 |
| Meritev NOx | 0.1672 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.2241 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5150.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 139.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4380 |
| Širina | 1810 |
| Višina | 1862 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/65R1593T,215/55R1693T/Q |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | BERLINGO |
| Datum prve registracije | 2012-01-25 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-01-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.M. MIKLAVC D.O.O. PE VELENJE |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_U | 22 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 378.0 |
| OS1_D | 346.0 |
| OS1_S | 724.0 |
| OS1_GJ | 993.0 |
| OS2_L | 218.0 |
| OS2_D | 222.0 |
| OS2_S | 440.0 |
| OS2_GJ | 646.0 |
| OS1P_L | 230.0 |
| OS1P_D | 211.0 |
| OS1P_S | 441.0 |
| OSD_S | 1164 |
| OST | 1638 |
| PT_VRT | 980 |
| POV_VRT | 5090 |
CITROEN
BERLINGO / 1.6 / HDI