Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 03.08.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.07.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.07.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.07.2017 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 25.07.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.07.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2009 | 42 let | 42 let | |
| 31. 12. 2010 | 43 let | 43 let | |
| 31. 12. 2011 | 44 let | 43 let | |
| 31. 12. 2012 | 45 let | 46 let | |
| 31. 08. 2013 | 46 let | 46 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Beltinci, MURSKA SOBOTA |
Zgodovina vozila
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 226705.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | FC8HZC |
| Komercialna oznaka | C3 / 1.4 / HDi |
| VIN | VF7FC8HZC28710224 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2439 |
| Masa vozila | 1123.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0317*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2460.0 |
| Zadnji previs | 640.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 850/820 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1160.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 560 |
| Navpična obremenitev | 47.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 50.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 8HZ |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 165.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.1 |
| Izpust CO | 0.371 |
| Meritev NOx | 0.199 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.231 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.017 |
| Korigiran ABS koeficient | 1.5 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3860 |
| Širina | 1667 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/65R14 82T/H, 185/60R15 84H, 195/50R16 84V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | C3 |
| Datum prve registracije | 2006-07-25 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | E CENTER d.o.o. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 2720 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 0.11 |
| PROFIL | 4.6 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2280.0 |
| OS1_D | 2320.0 |
| OS1_S | 4600.0 |
| OS1_GJ | 713.0 |
| OS2_L | 1600.0 |
| OS2_S | 3240.0 |
| OS2_GJ | 435.0 |
| OS1P_L | 1320.0 |
| OS1P_D | 1400.0 |
| OS1P_S | 2720.0 |
| OSD_S | 7840 |
| OST | 1148 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 219661.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | FC8HZC |
| Komercialna oznaka | C3 / 1.4 / HDi |
| VIN | VF7FC8HZC28710224 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2439 |
| Masa vozila | 1123.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0317*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2460.0 |
| Zadnji previs | 640.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 850/820 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1160.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 560 |
| Navpična obremenitev | 47.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 50.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 8HZ |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 165.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.1 |
| Izpust CO | 0.371 |
| Meritev NOx | 0.199 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.231 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.017 |
| Korigiran ABS koeficient | 1.5 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3860 |
| Širina | 1667 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/65R14 82T/H, 185/60R15 84H, 195/50R16 84V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | C3 |
| Datum prve registracije | 2006-07-25 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-07-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | E CENTER d.o.o. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_S | 268 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 0.37 |
| PROFIL | 5.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 252.0 |
| OS1_D | 252.0 |
| OS1_S | 504.0 |
| OS1_GJ | 713.0 |
| OS2_L | 176.0 |
| OS2_D | 176.0 |
| OS2_S | 352.0 |
| OS2_GJ | 428.0 |
| OS1P_L | 132.0 |
| OS1P_D | 136.0 |
| OS1P_S | 268.0 |
| OSD_S | 856 |
| OST | 1140 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 186765.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | FC8HZC |
| Komercialna oznaka | C3 / 1.4 / HDi |
| VIN | VF7FC8HZC28710224 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2439 |
| Masa vozila | 1123.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0317*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2460.0 |
| Zadnji previs | 640.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 850/820 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1160.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 560 |
| Navpična obremenitev | 47.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 50.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 8HZ |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 165.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.1 |
| Izpust CO | 0.371 |
| Meritev NOx | 0.199 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.231 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.017 |
| Korigiran ABS koeficient | 1.5 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dviĹľnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3860 |
| Širina | 1667 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/65R14 82T/H, 185/60R15 84H, 195/50R16 84V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | C3 |
| Datum prve registracije | 2006-07-25 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-07-27 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | POMURSKI AVTOCENTER D.O.O. |
| OS1_R | 15.0 |
| OSD_U | 54 |
| OSP_S | 216 |
| OSP_U | 19 |
| EM_DIM | 0.07 |
| PROFIL | 3.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 160.0 |
| OS1_D | 188.0 |
| OS1_S | 348.0 |
| OS1_GJ | 705.0 |
| OS2_L | 124.0 |
| OS2_D | 124.0 |
| OS2_S | 248.0 |
| OS2_GJ | 428.0 |
| OS1P_L | 108.0 |
| OS1P_D | 108.0 |
| OS1P_S | 216.0 |
| OSD_S | 596 |
| OST | 1133 |
2014
| Znamka vozila | CITROEN |
|---|---|
| Tovarniška oznaka | FC8HZC |
| Komercialna oznaka | C3 / 1.4 / HDi |
| VIN | VF7FC8HZC28710224 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2439 |
| Masa vozila | 1123.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0317*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2460.0 |
| Zadnji previs | 640.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 850/820 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1160.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 560 |
| Navpična obremenitev | 47.0 |
| Delovna prostornina | 1398.0 |
| Nazivna moč | 50.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | 8HZ |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 165.0 |
| V mirovanju | 79.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.1 |
| Izpust CO | 0.371 |
| Meritev NOx | 0.199 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.231 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.017 |
| Korigiran ABS koeficient | 1.5 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3860 |
| Širina | 1667 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 175/65R14 82T/H, 185/60R15 84H, 195/50R16 84V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | C3 |
| Datum prve registracije | 2006-07-25 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2012-07-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | Agroservis d.d. |
| OS1_R | 25.0 |
| OS2_R | 20.0 |
| OS1P_R | 20.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 2490 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 2.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OSD_S | 7650 |
CITROEN
C3 / 1.4 / HDi