Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 12.12.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 10.12.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 19.01.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.12.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.12.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.12.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 10. 2014 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Postojna, POSTOJNA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Postojna, POSTOJNA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 285837.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | RWRHF8 |
| Komercialna oznaka | C5 III / TOURER 2.0 / Hdi |
| VIN | VF7RWRHF8AL573201 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3776 |
| Masa vozila | 1730.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0360*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Zadnji previs | 9600.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1197/1079 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1250/1130 |
| Priklopnik s centralno osjo | 18000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 72.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 711.0 |
| Izpust CO | 281.0 |
| Meritev NOx | 154.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 185.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | -35.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 58.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4829 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1512 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/60 R 16 (95H), 225/55 R 17 (95H), 245/45 R 18 (95H), 245/40 R 19 (95H) |
| Homologacija vlečne naprave | e26 00-0019 |
| Vrednost | 9,70 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C5 III |
| Datum prve registracije | 2010-12-10 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-12-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 12.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 10.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 41.0 |
| PROFIL | 74.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 354.0 |
| OS1_D | 401.0 |
| OS1_S | 755.0 |
| OS1_GJ | 989.0 |
| OS2_L | 205.0 |
| OS2_D | 193.0 |
| OS2_S | 398.0 |
| OS2_GJ | 710.0 |
| OS1P_L | 203.0 |
| OS1P_D | 182.0 |
| OS1P_S | 385.0 |
| OSD_S | 1153 |
| OST | 1699 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 4230 |
2020
| Prevoženi kilometri ali milje | 247450.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | RWRHF8 |
| Komercialna oznaka | C5 III / TOURER 2.0 / Hdi |
| VIN | VF7RWRHF8AL573201 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3776 |
| Masa vozila | 1730.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0360*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Zadnji previs | 960.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1197/1079 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1250/1130 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 72.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.1 |
| Izpust CO | 0.281 |
| Meritev NOx | 0.154 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.185 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | -35.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4829 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1512 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/60 R 16 (95H), 225/55 R 17 (95H), 245/45 R 18 (95H), 245/40 R 19 (95H) |
| Homologacija vlečne naprave | e26 00-0019 |
| Vrednost | 9,70 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C5 III |
| Datum prve registracije | 2010-12-10 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-12-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.28 |
| PROFIL | 3.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 396.0 |
| OS1_D | 380.0 |
| OS1_S | 776.0 |
| OS1_GJ | 1018.0 |
| OS2_L | 238.0 |
| OS2_D | 248.0 |
| OS2_S | 486.0 |
| OS2_GJ | 746.0 |
| OS1P_L | 177.0 |
| OS1P_D | 171.0 |
| OS1P_S | 348.0 |
| OSD_S | 1262 |
| OST | 1764 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 4660 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 86321.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | RWRHF8 |
| Komercialna oznaka | C5 III / TOURER 2.0 / Hdi |
| VIN | VF7RWRHF8AL573201 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3776 |
| Masa vozila | 1730.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0360*18 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2815.0 |
| Zadnji previs | 960.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1197/1079 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1250/1130 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 72.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHF |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 200.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.1 |
| Izpust CO | 0.281 |
| Meritev NOx | 0.154 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.185 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | -35.0 |
| Meritev CO2 | 149.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4829 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1512 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/60 R 16 (95H), 225/55 R 17 (95H), 245/45 R 18 (95H), 245/40 R 19 (95H) |
| Homologacija vlečne naprave | e26 00-0019 |
| Vrednost | 9,70 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C5 III |
| Datum prve registracije | 2010-12-10 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-12-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA PO d.o.o.PE POSTOJNA |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OSD_U | 78 |
| OSP_U | 35 |
| EM_DIM | 0.18 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 435.0 |
| OS1_D | 397.0 |
| OS1_S | 832.0 |
| OS1_GJ | 1028.0 |
| OS2_L | 282.0 |
| OS2_D | 257.0 |
| OS2_S | 539.0 |
| OS2_GJ | 737.0 |
| OS1P_L | 400.0 |
| OS1P_D | 401.0 |
| OS1P_S | 801.0 |
| OSD_S | 1371 |
| OST | 1765 |
| PT_VRT | 780 |
| POV_VRT | 5170 |
CITROEN
C5 III / TOURER 2.0 / Hdi