Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 05.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 12.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.07.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.07.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.07.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | |||
| 31. 12. 2012 | 53 let | ||
| 31. 08. 2013 | 53 let | ||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
53 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
54 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 10. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
53 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
53 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
54 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
54 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
55 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
56 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
57 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Sevnica, SEVNICA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
18 let |
Fizična oseba
18 let |
Nazarje, MOZIRJE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
19 let |
Fizična oseba
19 let |
Nazarje, MOZIRJE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
19 let |
Fizična oseba
19 let |
Nazarje, MOZIRJE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
20 let |
Fizična oseba
20 let |
Nazarje, MOZIRJE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 136016.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | SC8FP0/1 |
| Komercialna oznaka | C3 / 1.4 / 16V |
| VIN | VF7SC8FP0BW507426 |
| Masa vozila | 1150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0003*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2451.0 |
| Zadnji previs | 6600.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 824/752 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 46.0 |
| Delovna prostornina | 1397.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 8FP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 733.0 |
| Izpust CO | 305.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Temperatura olja | 104.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2010 |
| Vsebnost CO | 1.0 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 104.0 |
| Meritev HC | 56.0 |
| Meritev NOx | 32.0 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3941 |
| Širina | 1728 |
| Višina | 1538 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15(88T),195/55R16(87T),205/45R17(88V) |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C3 |
| Datum prve registracije | 2011-07-11 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_S | 276 |
| OSP_U | 25 |
| EM_CO | 5.0 |
| EM_COX | 2.0 |
| EM_LAMBDA | 1029.0 |
| PROFIL | 8.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 219.0 |
| OS1_D | 204.0 |
| OS1_S | 423.0 |
| OS1_GJ | 701.0 |
| OS2_L | 164.0 |
| OS2_D | 168.0 |
| OS2_S | 332.0 |
| OS2_GJ | 406.0 |
| OS1P_L | 140.0 |
| OS1P_D | 135.0 |
| OS1P_S | 276.0 |
| OS1P_GJ | 406.0 |
| OSD_S | 755 |
| OST | 1108 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 123808.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | SC8FP0/1 |
| Komercialna oznaka | C3 / 1.4 / 16V |
| VIN | VF7SC8FP0BW507426 |
| Masa vozila | 1150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0003*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2451.0 |
| Zadnji previs | 660.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 824/752 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1150.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 46.0 |
| Delovna prostornina | 1397.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 8FP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.3 |
| Izpust CO | 0.305 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Temperatura olja | 104.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2010 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 104.0 |
| Meritev HC | 0.056 |
| Meritev NOx | 0.32 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3941 |
| Širina | 1728 |
| Višina | 1538 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15(88T),195/55R16(87T),205/45R17(88V) |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C3 |
| Datum prve registracije | 2011-07-11 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 3285 |
| OSP_U | 28 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.028 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2265.0 |
| OS1_D | 2079.0 |
| OS1_S | 4344.0 |
| OS1_GJ | 724.0 |
| OS2_L | 1788.0 |
| OS2_D | 1748.0 |
| OS2_S | 3536.0 |
| OS2_GJ | 483.0 |
| OS1P_L | 1616.0 |
| OS1P_D | 1669.0 |
| OS1P_S | 3285.0 |
| OS1P_GJ | 483.0 |
| OSD_S | 7880 |
| OST | 1207 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 111953.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | SC8FP0/1 |
| Komercialna oznaka | C3 / 1.4 / 16V |
| VIN | VF7SC8FP0BW507426 |
| Masa vozila | 1150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0003*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2451.0 |
| Zadnji previs | 660.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 824/752 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1150.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 46.0 |
| Delovna prostornina | 1397.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 8FP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.3 |
| Izpust CO | 0.305 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Temperatura olja | 104.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2010 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 104.0 |
| Meritev HC | 0.056 |
| Meritev NOx | 0.32 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3941 |
| Širina | 1728 |
| Višina | 1538 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15(88T),195/55R16(87T),205/45R17(88V) |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C3 |
| Datum prve registracije | 2011-07-11 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-07-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | SAVA AVTO D.O.O. SEVNICA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 2477 |
| OSP_U | 21 |
| EM_CO | 0.04 |
| EM_COX | 0.05 |
| EM_LAMBDA | 1.012 |
| PROFIL | 8.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2185.0 |
| OS1_D | 2066.0 |
| OS1_S | 4251.0 |
| OS1_GJ | 766.0 |
| OS2_L | 1828.0 |
| OS2_D | 1841.0 |
| OS2_S | 3669.0 |
| OS2_GJ | 435.0 |
| OS1P_L | 1232.0 |
| OS1P_D | 1245.0 |
| OS1P_S | 2477.0 |
| OS1P_GJ | 435.0 |
| OSD_S | 7920 |
| OST | 1201 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 666211.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | SC8FP0/1 |
| Komercialna oznaka | C3 / 1.4 / 16V |
| VIN | VF7SC8FP0BW507426 |
| Masa vozila | 1150.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2007/46*0003*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2451.0 |
| Zadnji previs | 660.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 824/752 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1150.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 570 |
| Navpična obremenitev | 46.0 |
| Delovna prostornina | 1397.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 8FP |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.3 |
| Izpust CO | 0.305 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 700 |
| Temperatura olja | 104.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2010 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 104.0 |
| Meritev HC | 0.056 |
| Meritev NOx | 0.32 |
| Meritev CO2 | 134.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dviĹľnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 3941 |
| Širina | 1728 |
| Višina | 1538 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15(88T),195/55R16(87T),205/45R17(88V) |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C3 |
| Datum prve registracije | 2011-07-11 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-07-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA KK d.o.o. PE KRĹ KO |
| OS1_R | 10.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS2P_R | 7.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_U | 17 |
| EM_CO | 0.03 |
| EM_COX | 0.03 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 237.0 |
| OS1_D | 263.0 |
| OS1_S | 500.0 |
| OS1_GJ | 747.0 |
| OS2_L | 151.0 |
| OS2_D | 160.0 |
| OS2_S | 311.0 |
| OS2_GJ | 489.0 |
| OS2P_L | 131.0 |
| OS2P_D | 141.0 |
| OS2P_S | 272.0 |
| OSD_S | 811 |
| OST | 1236 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 2290 |
CITROEN
C3 / 1.4 / 16V