Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 14.11.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 16.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.11.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Novo mesto, NOVO MESTO |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 66458.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | SH8FP0/1 |
| Komercialna oznaka | C3 PICASSO / 1.4 / 16V |
| VIN | VF7SH8FP0DT553365 |
| Masa vozila | 1276.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0371*20 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2540.0 |
| Zadnji previs | 7040.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1000/900 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 54.0 |
| Delovna prostornina | 1397.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 8F01 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 178.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 739.0 |
| Izpust CO | 2475.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 1.0 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev HC | 631.0 |
| Meritev NOx | 302.0 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 64.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4101 |
| Širina | 1766 |
| Višina | 1670 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60R15(84S/Q),195/55R16(84T/Q),205/45R17(84T/Q) |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C3 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2013-11-25 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 320 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_COX | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 1001.0 |
| PROFIL | 58.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 304.0 |
| OS1_D | 296.0 |
| OS1_S | 600.0 |
| OS1_GJ | 788.0 |
| OS2_L | 176.0 |
| OS2_S | 356.0 |
| OS2_GJ | 523.0 |
| OS1P_L | 164.0 |
| OS1P_D | 156.0 |
| OS1P_S | 320.0 |
| OSD_S | 956 |
| OST | 1310 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 56124.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | SH8FP0/1 |
| Komercialna oznaka | C3 PICASSO / 1.4 / 16V |
| VIN | VF7SH8FP0DT553365 |
| Masa vozila | 1276.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0371*20 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2540.0 |
| Zadnji previs | 704.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1000/900 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 54.0 |
| Delovna prostornina | 1397.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 8F01 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 178.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.9 |
| Izpust CO | 0.2475 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev HC | 0.0631 |
| Meritev NOx | 0.0302 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4101 |
| Širina | 1766 |
| Višina | 1670 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60R15(84S/Q),195/55R16(84T/Q),205/45R17(84T/Q) |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C3 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2013-11-25 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-11-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | NM CENTER d.o.o., PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 12.0 |
| OS2_R | 19.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_S | 3480 |
| OSP_U | 26 |
| EM_LAMBDA | 1.001 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2800.0 |
| OS1_D | 3200.0 |
| OS1_S | 6000.0 |
| OS1_GJ | 795.0 |
| OS2_L | 1680.0 |
| OS2_S | 3760.0 |
| OS2_GJ | 555.0 |
| OS1P_L | 1640.0 |
| OS1P_D | 1840.0 |
| OS1P_S | 3480.0 |
| OSD_S | 9760 |
| OST | 1350 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 35686.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | SH8FP0/1 |
| Komercialna oznaka | C3 PICASSO / 1.4 / 16V |
| VIN | VF7SH8FP0DT553365 |
| Masa vozila | 1276.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0371*20 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2540.0 |
| Zadnji previs | 704.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1000/900 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 635 |
| Navpična obremenitev | 54.0 |
| Delovna prostornina | 1397.0 |
| Nazivna moč | 70.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | 8F01 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 178.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 73.9 |
| Izpust CO | 0.2475 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 720 |
| Temperatura olja | 99.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2500 |
| Vsebnost CO | 0.01 |
| Lambda vrednost | 1.001 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev HC | 0.0631 |
| Meritev NOx | 0.0302 |
| Temperatura olja | 125.0 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4101 |
| Širina | 1766 |
| Višina | 1670 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 195/60R15(84S/Q),195/55R16(84T/Q),205/45R17(84T/Q) |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C3 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2013-11-25 |
| Proizvajalec | Automobiles CITROEN, FRANCIJA |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-11-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA NM d.o.o.PE NOVO MESTO |
| OS1_R | 2.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 248 |
| OSP_U | 19 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 252.0 |
| OS1_D | 248.0 |
| OS1_S | 500.0 |
| OS1_GJ | 810.0 |
| OS2_L | 176.0 |
| OS2_D | 176.0 |
| OS2_S | 352.0 |
| OS2_GJ | 533.0 |
| OS1P_L | 128.0 |
| OS1P_D | 120.0 |
| OS1P_S | 248.0 |
| OSD_S | 852 |
| OST | 1343 |
CITROEN
C3 PICASSO / 1.4 / 16V