Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 11.10.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 07.10.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 07.10.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.10.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.10.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.02.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 10. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
30 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
30 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
31 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
32 let |
Krško, KRŠKO |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
33 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
34 let |
Krško, KRŠKO |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Zagorje ob Savi, ZAGORJE OB SAVI |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 271643.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | UA9HR8/1 |
| Komercialna oznaka | C4 PICASSO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF7UA9HR8BJ849418 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3130 |
| Masa vozila | 1565.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0345*16 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1096/1154 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/1210 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3600 |
| Oznaka motorja | 9HR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2700.0 |
| V vožnji | 712.0 |
| Izpust CO | 323.0 |
| Meritev NOx | 144.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 199.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 52.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4585 |
| Širina | 1829 |
| Višina | 1700 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R16 92T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C4 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2012-02-22 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-10-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Trbovlje |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_S | 504 |
| OSP_U | 31 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 352.0 |
| OS1_D | 324.0 |
| OS1_S | 676.0 |
| OS1_GJ | 950.0 |
| OS2_L | 228.0 |
| OS2_S | 432.0 |
| OS2_GJ | 685.0 |
| OS1P_L | 264.0 |
| OS1P_D | 240.0 |
| OS1P_S | 504.0 |
| OSD_S | 1108 |
| OST | 1633 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 262871.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | UA9HR8/1 |
| Komercialna oznaka | C4 PICASSO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF7UA9HR8BJ849418 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3130 |
| Masa vozila | 1565.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0345*16 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1096/1154 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/1210 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1180.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3600 |
| Oznaka motorja | 9HR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2700.0 |
| V vožnji | 71.2 |
| Izpust CO | 0.323 |
| Meritev NOx | 0.144 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.199 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4585 |
| Širina | 1829 |
| Višina | 1700 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R16 92T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C4 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2012-02-22 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-10-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Trbovlje |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_S | 5280 |
| OSP_U | 33 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 4.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3280.0 |
| OS1_D | 3320.0 |
| OS1_S | 6600.0 |
| OS1_GJ | 953.0 |
| OS2_L | 2760.0 |
| OS2_S | 5360.0 |
| OS2_GJ | 690.0 |
| OS1P_L | 2760.0 |
| OS1P_D | 2520.0 |
| OS1P_S | 5280.0 |
| OSD_S | 11960 |
| OST | 1643 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 257763.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | UA9HR8/1 |
| Komercialna oznaka | C4 PICASSO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF7UA9HR8BJ849418 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3130 |
| Masa vozila | 1565.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0345*16 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1096/1154 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/1210 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1180.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3600 |
| Oznaka motorja | 9HR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2700.0 |
| V vožnji | 71.2 |
| Izpust CO | 0.323 |
| Meritev NOx | 0.144 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.199 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4585 |
| Širina | 1829 |
| Višina | 1700 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R16 92T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C4 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2012-02-22 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-10-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE Trbovlje |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 4800 |
| OSP_U | 30 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 6.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2920.0 |
| OS1_D | 2760.0 |
| OS1_S | 5680.0 |
| OS1_GJ | 953.0 |
| OS2_L | 2560.0 |
| OS2_S | 4880.0 |
| OS2_GJ | 698.0 |
| OS1P_L | 2480.0 |
| OS1P_D | 2320.0 |
| OS1P_S | 4800.0 |
| OSD_S | 10560 |
| OST | 1650 |
2017
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 222413.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | UA9HR8/1 |
| Komercialna oznaka | C4 PICASSO / 1.6 / HDI |
| VIN | VF7UA9HR8BJ849418 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3130 |
| Masa vozila | 1565.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0345*16 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Razporeditev mase na osi | 1096/1154 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/1210 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1180.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1560.0 |
| Nazivna moč | 82.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3600 |
| Oznaka motorja | 9HR |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 7 |
| Najvišja hitrost | 181.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2700.0 |
| V vožnji | 71.2 |
| Izpust CO | 0.323 |
| Meritev NOx | 0.144 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.199 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Temperatura olja | 85.0 |
| Meritev CO2 | 135.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4585 |
| Širina | 1829 |
| Višina | 1700 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R16 92T |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | C4 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2012-02-22 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-10-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA KK d.o.o. PE KRŠKO |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 0.18 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 379.0 |
| OS1_D | 386.0 |
| OS1_S | 765.0 |
| OS1_GJ | 924.0 |
| OS2_L | 241.0 |
| OS2_D | 244.0 |
| OS2_S | 485.0 |
| OS2_GJ | 710.0 |
| OS1P_L | 255.0 |
| OS1P_D | 254.0 |
| OS1P_S | 509.0 |
| OSD_S | 1250 |
| OST | 1634 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 4580 |
CITROEN
C4 PICASSO / 1.6 / HDI