Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 02.12.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 07.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.01.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 19.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.02.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.01.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 08. 2013 | 31 let | 31 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Celje, CELJE |
| 31. 10. 2015 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Velenje, VELENJE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Velenje, VELENJE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Kobilje, LENDAVA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Kobilje, LENDAVA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 238569.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | UDRHJH/1P |
| Komercialna oznaka | C4 PICASSO / 2.0 / HDI AUT. |
| VIN | VF7UDRHJH9J341131 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3540 |
| Masa vozila | 1656.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0345*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Zadnji previs | 7480.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 15000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHJ |
| Barva vozila | kovinski - VIJOLIČNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E4D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 195.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 699.0 |
| Izpust CO | 17.0 |
| Meritev NOx | 235.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 256.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | -35.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 59.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4468 |
| Širina | 1831 |
| Višina | 1665 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | C4 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2010-01-27 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN, FRANCE |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 60 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 8.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 317.0 |
| OS1_D | 313.0 |
| OS1_S | 630.0 |
| OS1_GJ | 1000.0 |
| OS2_L | 180.0 |
| OS2_D | 168.0 |
| OS2_S | 348.0 |
| OS2_GJ | 622.0 |
| OS1P_L | 287.0 |
| OS1P_D | 255.0 |
| OS1P_S | 542.0 |
| OSD_S | 978 |
| OST | 1622 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 2500 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 214785.0 |
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | UDRHJH/1P |
| Komercialna oznaka | C4 PICASSO / 2.0 / HDI AUT. |
| VIN | VF7UDRHJH9J341131 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3540 |
| Masa vozila | 1656.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0345*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Zadnji previs | 748.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHJ |
| Barva vozila | kovinski - VIJOLIČNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E4D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 195.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 69.9 |
| Izpust CO | 0.17 |
| Meritev NOx | 0.235 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.256 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | -35.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4468 |
| Širina | 1831 |
| Višina | 1665 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | C4 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2010-01-27 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN, FRANCE |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 13.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.36 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 366.0 |
| OS1_D | 362.0 |
| OS1_S | 728.0 |
| OS1_GJ | 945.0 |
| OS2_L | 201.0 |
| OS2_D | 226.0 |
| OS2_S | 427.0 |
| OS2_GJ | 616.0 |
| OS1P_L | 200.0 |
| OS1P_D | 229.0 |
| OS1P_S | 429.0 |
| OSD_S | 1155 |
| OST | 1561 |
| PT_VRT | 800 |
| POV_VRT | 4870 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 118430.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | CITROEN |
| Tovarniška oznaka | UDRHJH/1P |
| Komercialna oznaka | C4 PICASSO / 2.0 / HDI AUT. |
| VIN | VF7UDRHJH9J341131 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3540 |
| Masa vozila | 1656.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e2*2001/116*0345*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2728.0 |
| Zadnji previs | 748.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1000 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1500.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 60.0 |
| Delovna prostornina | 1997.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | RHJ |
| Barva vozila | kovinski - VIJOLIÄŚNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E4D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 195.0 |
| V mirovanju | 80.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 69.9 |
| Izpust CO | 0.17 |
| Meritev NOx | 0.235 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.256 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 750.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5200.0 |
| Temperatura olja | -35.0 |
| Meritev CO2 | 155.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4468 |
| Širina | 1831 |
| Višina | 1665 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/55R16 93V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | C4 PICASSO |
| Datum prve registracije | 2010-01-27 |
| Proizvajalec | AUTOMOBILES CITROEN, FRANCE |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-01-25 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO VELENJE TEHNIÄŚNI PREGLEDI,TRGOVINA IN STORITVE, D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 25 |
| EM_DIM | 0.17 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 3300.0 |
| OS1_D | 3330.0 |
| OS1_S | 6630.0 |
| OS1_GJ | 8850.0 |
| OS2_L | 2100.0 |
| OS2_D | 2170.0 |
| OS2_S | 4270.0 |
| OS2_GJ | 5620.0 |
| OS1P_L | 1770.0 |
| OS1P_D | 1800.0 |
| OS1P_S | 3570.0 |
| OSD_S | 10900 |
| OST | 14470 |
| POV_VRT | 4010 |
CITROEN
C4 PICASSO / 2.0 / HDI AUT.