Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 26.10.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 25.10.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.10.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.10.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.10.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 26.10.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 10. 2014 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
55 let |
Fizična oseba
55 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
56 let |
Fizična oseba
56 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 225132.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | FU11-2A06ALXFKG5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0L0AHL35A2135504 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2930 |
| Masa vozila | 1393.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0341*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 9410.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1015/940 |
| Priklopnik s centralno osjo | 10000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | Z17DTR |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 57.0 |
| Meritev NOx | 201.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 208.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 45.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4515 |
| Širina | 1753 |
| Višina | 1500 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/65R15 91T, 205/55R16 91H; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2010-10-11 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-10-25 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT & CO., tehnični pregledi d.o.o. |
| OS1_R | 6.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 64.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 307.0 |
| OS1_D | 328.0 |
| OS1_S | 635.0 |
| OS1_GJ | 907.0 |
| OS2_L | 213.0 |
| OS2_D | 212.0 |
| OS2_S | 425.0 |
| OS2_GJ | 579.0 |
| OS1P_L | 195.0 |
| OS1P_D | 188.0 |
| OS1P_S | 383.0 |
| OSD_S | 1060 |
| OST | 1486 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 213470.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | FU11-2A06ALXFKG5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0L0AHL35A2135504 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2930 |
| Masa vozila | 1393.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0341*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 941.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1015/940 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | Z17DTR |
| Barva vozila | navaden - RDECA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.057 |
| Meritev NOx | 0.201 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.208 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4515 |
| Širina | 1753 |
| Višina | 1500 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/65R15 91T, 205/55R16 91H; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2010-10-11 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-10-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT & CO., tehnicni pregledi d.o.o. |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 22.0 |
| OSD_U | 71 |
| OSP_U | 17 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 303.0 |
| OS1_D | 323.0 |
| OS1_S | 626.0 |
| OS1_GJ | 885.0 |
| OS2_L | 199.0 |
| OS2_D | 186.0 |
| OS2_S | 385.0 |
| OS2_GJ | 540.0 |
| OS1P_L | 179.0 |
| OS1P_D | 138.0 |
| OS1P_S | 317.0 |
| OSD_S | 1011 |
| OST | 1424 |
| PT_VRT | 820 |
| POV_VRT | 4060 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 202217.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | FU11-2A06ALXFKG5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0L0AHL35A2135504 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2930 |
| Masa vozila | 1393.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0341*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 941.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1015/940 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | Z17DTR |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.057 |
| Meritev NOx | 0.201 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.208 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4515 |
| Širina | 1753 |
| Višina | 1500 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/65R15 91T, 205/55R16 91H; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2010-10-11 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-10-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT & CO., tehnični pregledi d.o.o. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 16.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.02 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 286.0 |
| OS1_D | 280.0 |
| OS1_S | 566.0 |
| OS1_GJ | 897.0 |
| OS2_L | 205.0 |
| OS2_D | 189.0 |
| OS2_S | 394.0 |
| OS2_GJ | 558.0 |
| OS1P_L | 157.0 |
| OS1P_D | 132.0 |
| OS1P_S | 288.0 |
| OSD_S | 960 |
| OST | 1455 |
| PT_VRT | 850 |
| POV_VRT | 4100 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 137950.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | FU11-2A06ALXFKG5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0L0AHL35A2135504 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2930 |
| Masa vozila | 1393.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0341*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2703.0 |
| Zadnji previs | 941.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1015/940 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 3800 |
| Oznaka motorja | Z17DTR |
| Barva vozila | navaden - RDEÄŚA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S3M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2850.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.057 |
| Meritev NOx | 0.201 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.208 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4730.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 119.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*2003/76B (EURO 4) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4515 |
| Širina | 1753 |
| Višina | 1500 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/65R15 91T, 205/55R16 91H; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 4 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2010-10-11 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-10-27 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTERSERVICE d.o.o. |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 3400 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 6.8 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 3400.0 |
| OS1_D | 3120.0 |
| OS1_S | 6520.0 |
| OS1_GJ | 945.0 |
| OS2_L | 2080.0 |
| OS2_D | 2200.0 |
| OS2_S | 4280.0 |
| OS2_GJ | 653.0 |
| OS1P_L | 1680.0 |
| OS1P_D | 1720.0 |
| OS1P_S | 3400.0 |
| OSD_S | 10800 |
| OST | 1598 |
OPEL
ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V