Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 16.11.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 10.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.11.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.11.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.11.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 25.11.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 54 let | ||
| 31. 12. 2012 | 56 let | 57 let | |
| 31. 08. 2013 | 57 let | 57 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
57 let |
Fizična oseba
57 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
58 let |
Fizična oseba
58 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2015 |
Fizična oseba
59 let |
Fizična oseba
59 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Ptuj, PTUJ |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Ptuj, PTUJ |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Ptuj, PTUJ |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 110832.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DM11-4A09C1ADGKR5 |
| Komercialna oznaka | INSIGNIA / 2.0 / DT 16V |
| VIN | W0LGT6EMXC1003389 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3810 |
| Masa vozila | 1733.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0374*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2737.0 |
| Zadnji previs | 10870.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1115/1070 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 1956.0 |
| Nazivna moč | 118.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A20DTH |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 221.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 2362.0 |
| Meritev NOx | 1284.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1471.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 6.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5100.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 43.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4830 |
| Širina | 1856 |
| Višina | 1498 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50R17 98V, 215/55R17 94V, 225/45R18 95V, 235/45R18 94T M+S, 245/45R18 96W, 225/55R17 97W, 245/40R19 94W, 245/40R19 98Y, 245/35R20 95Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | INSIGNIA |
| Datum prve registracije | 2011-11-28 |
| Proizvajalec | Adam Opel AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-11-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d. PE Ptuj |
| OS1_R | 5.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_S | 400 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 5.0 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 372.0 |
| OS1_D | 352.0 |
| OS1_S | 724.0 |
| OS1_GJ | 1059.0 |
| OS2_L | 204.0 |
| OS2_S | 408.0 |
| OS2_GJ | 655.0 |
| OS1P_L | 204.0 |
| OS1P_D | 196.0 |
| OS1P_S | 400.0 |
| OSD_S | 1132 |
| OST | 1715 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 104318.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DM11-4A09C1ADGKR5 |
| Komercialna oznaka | INSIGNIA / 2.0 / DT 16V |
| VIN | W0LGT6EMXC1003389 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3810 |
| Masa vozila | 1733.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0374*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2737.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1115/1070 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 1956.0 |
| Nazivna moč | 118.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A20DTH |
| Barva vozila | kovinski - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 221.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.2362 |
| Meritev NOx | 0.1284 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1471 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0006 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5100.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4830 |
| Širina | 1856 |
| Višina | 1498 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50R17 98V, 215/55R17 94V, 225/45R18 95V, 235/45R18 94T M+S, 245/45R18 96W, 225/55R17 97W, 245/40R19 94W, 245/40R19 98Y, 245/35R20 95Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | INSIGNIA |
| Datum prve registracije | 2011-11-28 |
| Proizvajalec | Adam Opel AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-11-14 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d. PE Ptuj |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 4240 |
| OSP_U | 25 |
| EM_DIM | 0.12 |
| PROFIL | 5.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2920.0 |
| OS1_D | 3000.0 |
| OS1_S | 5920.0 |
| OS1_GJ | 1043.0 |
| OS2_L | 2200.0 |
| OS2_S | 4480.0 |
| OS2_GJ | 683.0 |
| OS1P_L | 2080.0 |
| OS1P_D | 2160.0 |
| OS1P_S | 4240.0 |
| OSD_S | 10400 |
| OST | 1725 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 96220.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DM11-4A09C1ADGKR5 |
| Komercialna oznaka | INSIGNIA / 2.0 / DT 16V |
| VIN | W0LGT6EMXC1003389 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3810 |
| Masa vozila | 1733.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0374*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2737.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1115/1070 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 1956.0 |
| Nazivna moč | 118.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A20DTH |
| Barva vozila | kovinski - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 221.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.2362 |
| Meritev NOx | 0.1284 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1471 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0006 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5100.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4830 |
| Širina | 1856 |
| Višina | 1498 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50R17 98V, 215/55R17 94V, 225/45R18 95V, 235/45R18 94T M+S, 245/45R18 96W, 225/55R17 97W, 245/40R19 94W, 245/40R19 98Y, 245/35R20 95Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | INSIGNIA |
| Datum prve registracije | 2011-11-28 |
| Proizvajalec | Adam Opel AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-11-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d. PE Ptuj |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 3480 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.08 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3840.0 |
| OS1_D | 3520.0 |
| OS1_S | 7360.0 |
| OS1_GJ | 1050.0 |
| OS2_L | 1960.0 |
| OS2_S | 3960.0 |
| OS2_GJ | 675.0 |
| OS1P_L | 1760.0 |
| OS1P_D | 1720.0 |
| OS1P_S | 3480.0 |
| OSD_S | 11320 |
| OST | 1725 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 47688.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DM11-4A09C1ADGKR5 |
| Komercialna oznaka | INSIGNIA / 2.0 / DT 16V |
| VIN | W0LGT6EMXC1003389 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3810 |
| Masa vozila | 1733.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0374*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2737.0 |
| Zadnji previs | 1087.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1115/1070 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 1956.0 |
| Nazivna moč | 118.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A20DTH |
| Barva vozila | kovinski - RDEÄŚA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E3D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 221.0 |
| V mirovanju | 77.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.2362 |
| Meritev NOx | 0.1284 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1471 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0006 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 850.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5100.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4830 |
| Širina | 1856 |
| Višina | 1498 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50R17 98V, 215/55R17 94V, 225/45R18 95V, 235/45R18 94T M+S, 245/45R18 96W, 225/55R17 97W, 245/40R19 94W, 245/40R19 98Y, 245/35R20 95Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | INSIGNIA |
| Datum prve registracije | 2011-11-28 |
| Proizvajalec | Adam Opel AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-11-25 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAA GLOBAL d.o.o. PE Maribor |
| OS1_R | 17.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS2P_R | 10.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 422 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 0.05 |
| PROFIL | 6.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 386.0 |
| OS1_D | 320.0 |
| OS1_S | 706.0 |
| OS1_GJ | 1060.0 |
| OS2_L | 221.0 |
| OS2_D | 207.0 |
| OS2_S | 429.0 |
| OS2_GJ | 680.0 |
| OS2P_L | 222.0 |
| OS2P_D | 200.0 |
| OS2P_S | 422.0 |
| OSD_S | 1135 |
| OST | 1740 |
OPEL
INSIGNIA / 2.0 / DT 16V