Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 02.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 01.06.2020 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 21.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.03.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.03.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 30 let | ||
| 31. 12. 2012 | 33 let | ||
| 31. 08. 2013 | 33 let | 33 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Maribor, MARIBOR |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Maribor, MARIBOR |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Maribor, MARIBOR |
Zgodovina vozila
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 145444.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BD11-1AAAA4AGBLA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.6 / 16V |
| VIN | W0LPD6ED2BG092934 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 1160 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3065 |
| Masa vozila | 1393.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*06 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 995/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1250.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A16XER |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.4456 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 771 |
| Vsebnost CO | 0.003 |
| Temperatura olja | 88.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2842 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.0183 |
| Meritev NOx | 0.012 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/60R16 95H, 215/50R17 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-03-24 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOSERVIS d.o.o. PE SLOVENSKA BISTRICA |
| OS1_R | 7.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_S | 321 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.001 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 243.0 |
| OS1_D | 225.0 |
| OS1_S | 468.0 |
| OS1_GJ | 840.0 |
| OS2_L | 189.0 |
| OS2_D | 189.0 |
| OS2_S | 378.0 |
| OS2_GJ | 585.0 |
| OS1P_L | 171.0 |
| OS1P_D | 150.0 |
| OS1P_S | 321.0 |
| OSD_S | 846 |
| OST | 1425 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 109705.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BD11-1AAAA4AGBLA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.6 / 16V |
| VIN | W0LPD6ED2BG092934 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 1160 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3065 |
| Masa vozila | 1393.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*06 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 995/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1250.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A16XER |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.4456 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 771 |
| Vsebnost CO | 0.003 |
| Temperatura olja | 88.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2842 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.0183 |
| Meritev NOx | 0.012 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/60R16 95H, 215/50R17 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-03-24 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-03-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | ŠTAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 11.0 |
| OS2_R | 18.0 |
| OS1P_R | 17.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 318 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.02 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 264.0 |
| OS1_D | 234.0 |
| OS1_S | 498.0 |
| OS1_GJ | 869.0 |
| OS2_L | 231.0 |
| OS2_D | 189.0 |
| OS2_S | 420.0 |
| OS2_GJ | 599.0 |
| OS1P_L | 174.0 |
| OS1P_D | 144.0 |
| OS1P_S | 318.0 |
| OSD_S | 918 |
| OST | 1468 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 72074.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BD11-1AAAA4AGBLA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.6 / 16V |
| VIN | W0LPD6ED2BG092934 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 1160 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3065 |
| Masa vozila | 1393.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*06 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 995/920 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1250.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A16XER |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.4456 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 771 |
| Vsebnost CO | 0.003 |
| Temperatura olja | 88.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2842 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.0183 |
| Meritev NOx | 0.012 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/60R16 95H, 215/50R17 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-03-24 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-03-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | Ĺ TAJERSKI AVTO DOM D.O.O. |
| OS1_R | 20.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 3120 |
| OSP_U | 22 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.03 |
| EM_LAMBDA | 0.999 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2730.0 |
| OS1_D | 2190.0 |
| OS1_S | 4920.0 |
| OS1_GJ | 862.0 |
| OS2_L | 1950.0 |
| OS2_D | 1890.0 |
| OS2_S | 3840.0 |
| OS2_GJ | 585.0 |
| OS1P_L | 1620.0 |
| OS1P_D | 1500.0 |
| OS1P_S | 3120.0 |
| OSD_S | 8760 |
| OST | 1447 |
OPEL
ASTRA / 1.6 / 16V