Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 23.03.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 23.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.03.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.03.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | 37 let | 36 let | |
| 31. 12. 2012 | 38 let | 39 let | |
| 31. 08. 2013 | 39 let | 39 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
48 let |
Fizična oseba
48 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 56641.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BD11-1AAAA4AGBLA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.6 / 16V |
| VIN | W0LPD6ED5BG092006 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3065 |
| Masa vozila | 1437.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 7600.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 995/920 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A16XER |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 445.0 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 771 |
| Vsebnost CO | 3.0 |
| Temperatura olja | 88.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2842 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 18.0 |
| Meritev NOx | 12.0 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 63.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/60R16 95H, 215/50R17 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-03-23 |
| Proizvajalec | Adam Opel AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-03-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 277 |
| OSP_U | 19 |
| EM_CO | 1.0 |
| EM_LAMBDA | 1001.0 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 262.0 |
| OS1_D | 270.0 |
| OS1_S | 531.0 |
| OS1_GJ | 853.0 |
| OS2_L | 216.0 |
| OS2_S | 418.0 |
| OS2_GJ | 612.0 |
| OS1P_L | 158.0 |
| OS1P_D | 119.0 |
| OS1P_S | 277.0 |
| OSD_S | 949 |
| OST | 1466 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 52078.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BD11-1AAAA4AGBLA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.6 / 16V |
| VIN | W0LPD6ED5BG092006 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3065 |
| Masa vozila | 1437.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 995/920 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A16XER |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.445 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 771 |
| Vsebnost CO | 0.003 |
| Temperatura olja | 88.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2842 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.018 |
| Meritev NOx | 0.012 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/60R16 95H, 215/50R17 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-03-23 |
| Proizvajalec | Adam Opel AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-05-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_S | 4932 |
| OSP_U | 33 |
| EM_LAMBDA | 1.002 |
| PROFIL | 3.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2643.0 |
| OS1_D | 2788.0 |
| OS1_S | 5431.0 |
| OS1_GJ | 876.0 |
| OS2_L | 2477.0 |
| OS2_S | 4865.0 |
| OS2_GJ | 633.0 |
| OS1P_L | 2572.0 |
| OS1P_D | 2360.0 |
| OS1P_S | 4932.0 |
| OSD_S | 10296 |
| OST | 1509 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 45105.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BD11-1AAAA4AGBLA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.6 / 16V |
| VIN | W0LPD6ED5BG092006 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3065 |
| Masa vozila | 1437.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 995/920 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A16XER |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.445 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 771 |
| Vsebnost CO | 0.003 |
| Temperatura olja | 88.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2842 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.018 |
| Meritev NOx | 0.012 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/60R16 95H, 215/50R17 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-03-23 |
| Proizvajalec | Adam Opel AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 58 |
| OSP_S | 3240 |
| OSP_U | 23 |
| EM_CO | 0.06 |
| EM_COX | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| PROFIL | 4.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2430.0 |
| OS1_D | 2640.0 |
| OS1_S | 5070.0 |
| OS1_GJ | 862.0 |
| OS2_L | 1470.0 |
| OS2_S | 3150.0 |
| OS2_GJ | 592.0 |
| OS1P_L | 1680.0 |
| OS1P_D | 1560.0 |
| OS1P_S | 3240.0 |
| OSD_S | 8220 |
| OST | 1454 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | BD11-1AAAA4AGBLA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / 1.6 / 16V |
| VIN | W0LPD6ED5BG092006 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3065 |
| Masa vozila | 1437.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0141*08 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 995/920 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 680 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 85.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 6000 |
| Oznaka motorja | A16XER |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 188.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.445 |
| Frekvenca prostega teka (nizka) | 771 |
| Vsebnost CO | 0.003 |
| Temperatura olja | 88.0 |
| Frekvenca prostega teka (visoka) | 2842 |
| Lambda vrednost | 0.999 |
| Temperatura olja | 90.0 |
| Meritev HC | 0.018 |
| Meritev NOx | 0.012 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | veÄŤnamensko vozilo |
| Dolžina | 4419 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1510 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 215/60R16 95H, 215/50R17 91V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2011-03-23 |
| Proizvajalec | Adam Opel AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-03-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. PE MURSKA SOBOTA |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 3390 |
| OSP_U | 24 |
| EM_CO | 0.01 |
| EM_COX | 0.01 |
| EM_LAMBDA | 1.013 |
| OS1_L | 2880.0 |
| OS1_D | 2700.0 |
| OS1_S | 5580.0 |
| OS1_GJ | 862.0 |
| OS2_L | 1680.0 |
| OS2_D | 1740.0 |
| OS2_S | 3420.0 |
| OS2_GJ | 577.0 |
| OS1P_L | 1680.0 |
| OS1P_D | 1710.0 |
| OS1P_S | 3390.0 |
| OSD_S | 9000 |
| OST | 1439 |
OPEL
ASTRA / 1.6 / 16V