Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 24.01.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 11.01.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.01.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.02.2016 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
44 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
34 let |
Vuzenica, RADLJE OB DRAVI |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 190563.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DAFBE12-BA1L2JDJA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD8EK5D8074211 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3270 |
| Masa vozila | 1613.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*12 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 7600.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTC |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 206.0 |
| Meritev NOx | 113.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 138.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 4.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4850.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 45.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*459/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 205/65R16 95V, 215/60R16 95H, 215/50R17 91T M+S, 225/50R17 94V, 205/60R16 92T M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2013-11-11 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-01-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | D CENTER d.o.o., PE MARIBOR |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 7.0 |
| PROFIL | 3.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 399.0 |
| OS1_D | 369.0 |
| OS1_S | 768.0 |
| OS1_GJ | 963.0 |
| OS2_L | 241.0 |
| OS2_D | 229.0 |
| OS2_S | 470.0 |
| OS2_GJ | 644.0 |
| OS1P_L | 209.0 |
| OS1P_D | 210.0 |
| OS1P_S | 419.0 |
| OSD_S | 1238 |
| OST | 1607 |
| PT_VRT | 500 |
| POV_VRT | 4390 |
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 182693.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DAFBE12-BA1L2JDJA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD8EK5D8074211 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3270 |
| Masa vozila | 1613.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*12 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 7600.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 11000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTC |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 206.0 |
| Meritev NOx | 113.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 138.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 4.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4850.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 45.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*459/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 205/65R16 95V, 215/60R16 95H, 215/50R17 91T M+S, 225/50R17 94V, 205/60R16 92T M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2013-11-11 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-01-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOCENTER AŠ d.o.o. PE Avto Šerbinek |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 12.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 4712 |
| OSP_U | 29 |
| EM_DIM | 2.0 |
| PROFIL | 45.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3365.0 |
| OS1_D | 3296.0 |
| OS1_S | 6661.0 |
| OS1_GJ | 973.0 |
| OS2_L | 2324.0 |
| OS2_S | 4377.0 |
| OS2_GJ | 662.0 |
| OS1P_L | 2501.0 |
| OS1P_D | 2211.0 |
| OS1P_S | 4712.0 |
| OSD_S | 11038 |
| OST | 1635 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 166782.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DAFBE12-BA1L2JDJA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD8EK5D8074211 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3270 |
| Masa vozila | 1613.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*12 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTC |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.206 |
| Meritev NOx | 0.113 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.138 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0004 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4850.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*459/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 205/65R16 95V, 215/60R16 95H, 215/50R17 91T M+S, 225/50R17 94V, 205/60R16 92T M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2013-11-11 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOCENTER AŠ d.o.o. PE Avto Šerbinek |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 328 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.04 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 337.0 |
| OS1_D | 337.0 |
| OS1_S | 674.0 |
| OS1_GJ | 986.0 |
| OS2_L | 222.0 |
| OS2_D | 229.0 |
| OS2_S | 451.0 |
| OS2_GJ | 674.0 |
| OS1P_L | 160.0 |
| OS1P_D | 167.0 |
| OS1P_S | 328.0 |
| OSD_S | 1126 |
| OST | 1660 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 149581.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | DAFBE12-BA1L2JDJA5 |
| Komercialna oznaka | ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD8EK5D8074211 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3270 |
| Masa vozila | 1613.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*12 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2685.0 |
| Zadnji previs | 760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1140/1020 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1100.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1686.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A17DTC |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 184.0 |
| V mirovanju | 73.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.206 |
| Meritev NOx | 0.113 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.138 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0004 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4850.0 |
| Temperatura olja | 60.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*459/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4698 |
| Širina | 1814 |
| Višina | 1535 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/60R16 92H, 205/65R16 95V, 215/60R16 95H, 215/50R17 91T M+S, 225/50R17 94V, 205/60R16 92T M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | ASTRA |
| Datum prve registracije | 2013-11-11 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-01-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOCENTER AŠ d.o.o. PE Avto Šerbinek |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 308 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 332.0 |
| OS1_D | 328.0 |
| OS1_S | 660.0 |
| OS1_GJ | 960.0 |
| OS2_L | 216.0 |
| OS2_D | 212.0 |
| OS2_S | 428.0 |
| OS2_GJ | 645.0 |
| OS1P_L | 164.0 |
| OS1P_D | 144.0 |
| OS1P_S | 308.0 |
| OSD_S | 1088 |
| OST | 1605 |
OPEL
ASTRA / CAR. 1.7 / DTI 16V