Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.10.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 21.10.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.10.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.10.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.09.2016 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
45 let |
Fizična oseba
45 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Vrhnika, VRHNIKA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 228000.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | EAEGC12-BA2P3FPHA5 |
| Komercialna oznaka | ZAFIRA / 1.6 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD9E31E2012209 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3900 |
| Masa vozila | 1788.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 9050.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1225 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | B16DTH |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 193.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 1709.0 |
| Meritev NOx | 606.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 688.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 2.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 41.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*459/2012T (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4656 |
| Širina | 1884 |
| Višina | 1685 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60R16 95H, 225/50R17 94V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | ZAFIRA |
| Datum prve registracije | 2013-10-25 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-10-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOTRADE, D.O.O., VRHNIKA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 24.0 |
| OS1P_R | 16.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 45.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 414.0 |
| OS1_D | 407.0 |
| OS1_S | 821.0 |
| OS1_GJ | 1080.0 |
| OS2_L | 215.0 |
| OS2_D | 283.0 |
| OS2_S | 498.0 |
| OS2_GJ | 729.0 |
| OS1P_L | 250.0 |
| OS1P_D | 299.0 |
| OS1P_S | 549.0 |
| OSD_S | 1319 |
| OST | 1809 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 1310 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 203000.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | EAEGC12-BA2P3FPHA5 |
| Komercialna oznaka | ZAFIRA / 1.6 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD9E31E2012209 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3900 |
| Masa vozila | 1788.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 905.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1225 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | B16DTH |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 193.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1709 |
| Meritev NOx | 0.0606 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0688 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*459/2012T (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4656 |
| Širina | 1884 |
| Višina | 1685 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60R16 95H, 225/50R17 94V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | ZAFIRA |
| Datum prve registracije | 2013-10-25 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-10-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOTRADE, D.O.O., VRHNIKA |
| OS2_R | 3.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_U | 18 |
| PROFIL | 6.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 427.0 |
| OS1_D | 428.0 |
| OS1_S | 855.0 |
| OS1_GJ | 1066.0 |
| OS2_L | 258.0 |
| OS2_D | 266.0 |
| OS2_S | 524.0 |
| OS2_GJ | 742.0 |
| OS1P_L | 219.0 |
| OS1P_D | 218.0 |
| OS1P_S | 437.0 |
| OSD_S | 1379 |
| OST | 1808 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 1440 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 164000.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | EAEGC12-BA2P3FPHA5 |
| Komercialna oznaka | ZAFIRA / 1.6 / DTI 16V |
| VIN | W0LPD9E31E2012209 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3900 |
| Masa vozila | 1788.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e4*2007/46*0204*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Zadnji previs | 905.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1200/1225 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1598.0 |
| Nazivna moč | 100.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | B16DTH |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 193.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.1709 |
| Meritev NOx | 0.0606 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.0688 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Meritev CO2 | 109.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*459/2012T (EURO 6b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4656 |
| Širina | 1884 |
| Višina | 1685 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 215/60R16 95H, 225/50R17 94V |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | ZAFIRA |
| Datum prve registracije | 2013-10-25 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-10-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOTRADE, D.O.O., VRHNIKA |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 13.0 |
| OSD_U | 83 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 405.0 |
| OS1_D | 437.0 |
| OS1_S | 842.0 |
| OS1_GJ | 1018.0 |
| OS2_L | 278.0 |
| OS2_D | 294.0 |
| OS2_S | 572.0 |
| OS2_GJ | 694.0 |
| OS1P_L | 200.0 |
| OS1P_D | 231.0 |
| OS1P_S | 431.0 |
| OSD_S | 1414 |
| OST | 1712 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 1830 |
OPEL
ZAFIRA / 1.6 / DTI 16V