Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 01.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 05.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 03.03.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
Zgodovina vozila
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 118955.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | PW11-2AAEB3R0KBD5 |
| Komercialna oznaka | CORSA / 1.3 / DT |
| VIN | W0LVSDL68C4186262 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2745 |
| Masa vozila | 1235.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0379*14 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2511.0 |
| Zadnji previs | 619.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/800 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1248.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A13DTC |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 163.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.1335 |
| Meritev NOx | 0.1502 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1702 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 805.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5180.0 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev CO2 | 112.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 3999 |
| Širina | 1737 |
| Višina | 1488 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/70R14 88T, 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/55R16 87H, 185/60R15 84Q M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CORSA |
| Datum prve registracije | 2012-04-17 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-02 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOGO SKUPINA d.o.o. |
| OS1_R | 18.0 |
| OS2_R | 24.0 |
| OS1P_R | 26.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 2440 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.04 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2640.0 |
| OS1_D | 2160.0 |
| OS1_S | 4800.0 |
| OS1_GJ | 795.0 |
| OS2_L | 1400.0 |
| OS2_S | 3240.0 |
| OS2_GJ | 458.0 |
| OS1P_L | 1040.0 |
| OS1P_D | 1400.0 |
| OS1P_S | 2440.0 |
| OSD_S | 8040 |
| OST | 1253 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 115559.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | PW11-2AAEB3R0KBD5 |
| Komercialna oznaka | CORSA / 1.3 / DT |
| VIN | W0LVSDL68C4186262 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2745 |
| Masa vozila | 1235.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0379*14 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2511.0 |
| Zadnji previs | 619.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/800 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1248.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A13DTC |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 163.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.1335 |
| Meritev NOx | 0.1502 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1702 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 805.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5180.0 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev CO2 | 112.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | večnamensko vozilo |
| Dolžina | 3999 |
| Širina | 1737 |
| Višina | 1488 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/70R14 88T, 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/55R16 87H, 185/60R15 84Q M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CORSA |
| Datum prve registracije | 2012-04-17 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | LOGO SKUPINA d.o.o. |
| OS1_R | 18.0 |
| OS2_R | 21.0 |
| OS1P_R | 22.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_S | 228 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.12 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 248.0 |
| OS1_D | 204.0 |
| OS1_S | 452.0 |
| OS1_GJ | 795.0 |
| OS2_L | 148.0 |
| OS2_D | 188.0 |
| OS2_S | 336.0 |
| OS2_GJ | 480.0 |
| OS1P_L | 100.0 |
| OS1P_D | 128.0 |
| OS1P_S | 228.0 |
| OSD_S | 788 |
| OST | 1275 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 99152.0 |
| Znamka vozila | OPEL |
| Tovarniška oznaka | PW11-2AAEB3R0KBD5 |
| Komercialna oznaka | CORSA / 1.3 / DT |
| VIN | W0LVSDL68C4186262 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 2745 |
| Masa vozila | 1235.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0379*14 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2511.0 |
| Zadnji previs | 619.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 920/800 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 500 |
| Navpična obremenitev | 55.0 |
| Delovna prostornina | 1248.0 |
| Nazivna moč | 55.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | A13DTC |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 4 |
| Najvišja hitrost | 163.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.1335 |
| Meritev NOx | 0.1502 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1702 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 805.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5180.0 |
| Temperatura olja | 100.0 |
| Meritev CO2 | 112.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.2 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AF |
| Oblika nadgradnje opis | vecnamensko vozilo |
| Dolžina | 3999 |
| Širina | 1737 |
| Višina | 1488 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 185/70R14 88T, 185/65R15 88T, 195/60R15 88T, 195/55R16 87H, 185/60R15 84Q M+S |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | CORSA |
| Datum prve registracije | 2012-04-17 |
| Proizvajalec | ADAM OPEL GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-03-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS d.d., PE LJ, Leskoškova |
| OS1_R | 14.0 |
| OS2_R | 13.0 |
| OS1P_R | 22.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 264 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.06 |
| PROFIL | 5.8 |
| OS1_L | 332.0 |
| OS1_D | 284.0 |
| OS1_S | 616.0 |
| OS1_GJ | 803.0 |
| OS2_L | 136.0 |
| OS2_D | 156.0 |
| OS2_S | 292.0 |
| OS2_GJ | 473.0 |
| OS1P_L | 116.0 |
| OS1P_D | 148.0 |
| OS1P_S | 264.0 |
| OSD_S | 908 |
| OST | 1275 |
OPEL
CORSA / 1.3 / DT