Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 22.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 13.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.02.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.02.2019 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 07.12.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2010 | |||
| 31. 12. 2011 | |||
| 31. 12. 2012 | |||
| 31. 08. 2013 | |||
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Kamnik, KAMNIK |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Kamnik, KAMNIK |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Kamnik, KAMNIK |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Kamnik, KAMNIK |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Kamnik, KAMNIK |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
25 let |
Fizična oseba
25 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
26 let |
Fizična oseba
26 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
26 let |
Fizična oseba
26 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
27 let |
Fizična oseba
27 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
28 let |
Fizična oseba
28 let |
Izola, IZOLA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Koper, KOPER |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
50 let |
Izola, IZOLA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
51 let |
Izola, IZOLA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 293739.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | LCDYAQ1-QA69L157R4F70S57MG |
| Komercialna oznaka | A6 / 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4F5BN035829 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4340 |
| Masa vozila | 1875.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0254*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2857.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1305/1195 |
| Priklopnik s centralno osjo | 19000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 176.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDY |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2299.0 |
| Meritev NOx | 1399.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1564.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Meritev CO2 | 189.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 71.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4927 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1449 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50 R17 98H M+S, 225/50 R17 98Y, 225/50 R17 98Y, 225/55 R16 99H M+S, 225/55 R16 99Y, 225/650 R460A 99H M+S, 235/660 R460A 98Y, 245/40 R18 97Y, 245/45 R17 99Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A6 |
| Datum prve registracije | 2010-12-01 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOPLUS TPS d.o.o., PE LUCIJA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 61 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 298.0 |
| OS1_D | 308.0 |
| OS1_S | 606.0 |
| OS1_GJ | 1129.0 |
| OS2_L | 311.0 |
| OS2_D | 310.0 |
| OS2_S | 621.0 |
| OS2_GJ | 870.0 |
| OS1P_L | 297.0 |
| OS1P_D | 303.0 |
| OS1P_S | 600.0 |
| OSD_S | 1227 |
| OST | 1999 |
| PT_VRT | 940 |
| POV_VRT | 2830 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 209044.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | LCDYAQ1-QA69L157R4F70S57MG |
| Komercialna oznaka | A6 / 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4F5BN035829 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4340 |
| Masa vozila | 1875.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0254*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2857.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1305/1195 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1900.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 176.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDY |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2299 |
| Meritev NOx | 0.1399 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1564 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 189.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4927 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1449 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50 R17 98H M+S, 225/50 R17 98Y, 225/50 R17 98Y, 225/55 R16 99H M+S, 225/55 R16 99Y, 225/650 R460A 99H M+S, 235/660 R460A 98Y, 245/40 R18 97Y, 245/45 R17 99Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A6 |
| Datum prve registracije | 2010-12-01 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-02-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOPLUS D.D. KOPER |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 11.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 4360 |
| OSP_U | 24 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 6.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3520.0 |
| OS1_D | 3440.0 |
| OS1_S | 6960.0 |
| OS1_GJ | 1133.0 |
| OS2_L | 2280.0 |
| OS2_S | 4840.0 |
| OS2_GJ | 758.0 |
| OS1P_L | 2040.0 |
| OS1P_D | 2320.0 |
| OS1P_S | 4360.0 |
| OSD_S | 11800 |
| OST | 1890 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 156310.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | LCDYAQ1-QA69L157R4F70S57MG |
| Komercialna oznaka | A6 / 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4F5BN035829 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4340 |
| Masa vozila | 1875.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0254*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2857.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1305/1195 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1900.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 176.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDY |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2299 |
| Meritev NOx | 0.1399 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1564 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 189.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4927 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1449 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50 R17 98H M+S, 225/50 R17 98Y, 225/50 R17 98Y, 225/55 R16 99H M+S, 225/55 R16 99Y, 225/650 R460A 99H M+S, 235/660 R460A 98Y, 245/40 R18 97Y, 245/45 R17 99Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A6 |
| Datum prve registracije | 2010-12-01 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-02-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOPLUS TPS d.o.o., PE LUCIJA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 295.0 |
| OS1_D | 285.0 |
| OS1_S | 580.0 |
| OS1_GJ | 998.0 |
| OS2_L | 192.0 |
| OS2_D | 205.0 |
| OS2_S | 397.0 |
| OS2_GJ | 526.0 |
| OS1P_L | 148.0 |
| OS1P_D | 156.0 |
| OS1P_S | 304.0 |
| OSD_S | 977 |
| OST | 1523 |
| PT_VRT | 800 |
| POV_VRT | 2670 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 73215.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | LCDYAQ1-QA69L157R4F70S57MG |
| Komercialna oznaka | A6 / 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4F5BN035829 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4340 |
| Masa vozila | 1875.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0254*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2857.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1305/1195 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1900.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 176.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDY |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2299 |
| Meritev NOx | 0.1399 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1564 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Meritev CO2 | 189.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4927 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1449 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50 R17 98H M+S, 225/50 R17 98Y, 225/50 R17 98Y, 225/55 R16 99H M+S, 225/55 R16 99Y, 225/650 R460A 99H M+S, 235/660 R460A 98Y, 245/40 R18 97Y, 245/45 R17 99Y |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A6 |
| Datum prve registracije | 2010-12-01 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-11-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. PE BREZOVICA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS2P_R | 7.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 27 |
| EM_DIM | 0.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 441.0 |
| OS1_D | 432.0 |
| OS1_S | 873.0 |
| OS1_GJ | 1178.0 |
| OS2_L | 278.0 |
| OS2_D | 273.0 |
| OS2_S | 551.0 |
| OS2_GJ | 792.0 |
| OS2P_L | 272.0 |
| OS2P_D | 254.0 |
| OS2P_S | 526.0 |
| OSD_S | 1424 |
| OST | 1970 |
| POV_VRT | 3040 |
AUDI
A6 / 3.0 / TDI Q AUT.