Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 07.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 09.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.05.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 15.05.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 17.05.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.05.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 10. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Bled, RADOVLJICA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
38 let |
Kranj, KRANJ |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
25 let |
Fizična oseba
25 let |
Kranj, KRANJ |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 576923.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACDYAQ1-QA69L157R4F70S57MG |
| Komercialna oznaka | A6 / AVANT 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4F6BN071917 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4400 |
| Masa vozila | 1935.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0254*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2857.0 |
| Zadnji previs | 10760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1300/1300 |
| Priklopnik s centralno osjo | 19000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 176.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDY |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 245.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2299.0 |
| Meritev NOx | 1399.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1564.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 600.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Meritev CO2 | 189.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 71.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4927 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1453 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50R17 94H M+S; 225/50 R17 94Y;225/650 R460A 99H M+S; 235/660 R460A 98Y;245/40 R17 95Y; 245/45 R17 95Y; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A6 |
| Datum prve registracije | 2011-05-18 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. PE LESCE |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_S | 411 |
| OSP_U | 22 |
| EM_DIM | 55.0 |
| PROFIL | 78.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 439.0 |
| OS1_D | 413.0 |
| OS1_S | 852.0 |
| OS1_GJ | 1108.0 |
| OS2_L | 305.0 |
| OS2_S | 593.0 |
| OS2_GJ | 801.0 |
| OS1P_L | 201.0 |
| OS1P_D | 210.0 |
| OS1P_S | 411.0 |
| OSD_S | 1445 |
| OST | 1909 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 479902.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACDYAQ1-QA69L157R4F70S57MG |
| Komercialna oznaka | A6 / AVANT 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4F6BN071917 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4400 |
| Masa vozila | 1935.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0254*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2857.0 |
| Zadnji previs | 1076.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1300/1300 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1900.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 176.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDY |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 245.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2299 |
| Meritev NOx | 0.1399 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1564 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 600.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Meritev CO2 | 189.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4927 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1453 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50R17 94H M+S; 225/50 R17 94Y;225/650 R460A 99H M+S; 235/660 R460A 98Y;245/40 R17 95Y; 245/45 R17 95Y; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A6 |
| Datum prve registracije | 2011-05-18 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-05-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. PE LESCE |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 4.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_S | 405 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.25 |
| PROFIL | 7.2 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 411.0 |
| OS1_D | 399.0 |
| OS1_S | 810.0 |
| OS1_GJ | 1155.0 |
| OS2_L | 273.0 |
| OS2_D | 249.0 |
| OS2_S | 522.0 |
| OS2_GJ | 817.0 |
| OS1P_L | 207.0 |
| OS1P_D | 198.0 |
| OS1P_S | 405.0 |
| OSD_S | 1332 |
| OST | 1972 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 369413.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACDYAQ1-QA69L157R4F70S57MG |
| Komercialna oznaka | A6 / AVANT 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4F6BN071917 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4400 |
| Masa vozila | 1935.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0254*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2857.0 |
| Zadnji previs | 1076.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1300/1300 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1900.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 176.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDY |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 245.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2299 |
| Meritev NOx | 0.1399 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1564 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 600.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Meritev CO2 | 189.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4927 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1453 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50R17 94H M+S; 225/50 R17 94Y;225/650 R460A 99H M+S; 235/660 R460A 98Y;245/40 R17 95Y; 245/45 R17 95Y; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A6 |
| Datum prve registracije | 2011-05-18 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-05-17 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. PE LESCE |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 11.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 540 |
| OSP_U | 28 |
| EM_DIM | 0.29 |
| PROFIL | 7.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 417.0 |
| OS1_D | 363.0 |
| OS1_S | 780.0 |
| OS1_GJ | 1132.0 |
| OS2_L | 276.0 |
| OS2_D | 252.0 |
| OS2_S | 528.0 |
| OS2_GJ | 855.0 |
| OS1P_L | 285.0 |
| OS1P_D | 255.0 |
| OS1P_S | 540.0 |
| OSD_S | 1308 |
| OST | 1987 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 202543.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACDYAQ1-QA69L157R4F70S57MG |
| Komercialna oznaka | A6 / AVANT 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4F6BN071917 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4400 |
| Masa vozila | 1935.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0254*23 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2857.0 |
| Zadnji previs | 1076.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1300/1300 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1900.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 176.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDY |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 245.0 |
| V mirovanju | 72.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2299 |
| Meritev NOx | 0.1399 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1564 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 600.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 87.0 |
| Meritev CO2 | 189.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 7.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4927 |
| Širina | 1855 |
| Višina | 1453 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/50R17 94H M+S; 225/50 R17 94Y;225/650 R460A 99H M+S; 235/660 R460A 98Y;245/40 R17 95Y; 245/45 R17 95Y; |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A6 |
| Datum prve registracije | 2011-05-18 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-05-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL AVTO d.o.o. PE LESCE |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 3.0 |
| OS1P_R | 13.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_S | 3360 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 7.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 3870.0 |
| OS1_D | 3780.0 |
| OS1_S | 7650.0 |
| OS1_GJ | 1170.0 |
| OS2_L | 2700.0 |
| OS2_D | 2610.0 |
| OS2_S | 5310.0 |
| OS2_GJ | 862.0 |
| OS1P_L | 1800.0 |
| OS1P_D | 1560.0 |
| OS1P_S | 3360.0 |
| OSD_S | 12960 |
| OST | 2032 |
AUDI
A6 / AVANT 3.0 / TDI Q AUT.