Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.11.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 22.11.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.09.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 02.10.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 31.07.2017 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 30.06.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Slovenj Gradec, SLOVENJ GRADEC |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Slovenj Gradec, SLOVENJ GRADEC |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Slovenj Gradec, SLOVENJ GRADEC |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Slovenj Gradec, SLOVENJ GRADEC |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
29 let |
Fizična oseba
29 let |
Rogaška Slatina, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
30 let |
Fizična oseba
30 let |
Rogaška Slatina, ŠMARJE PRI JELŠAH |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Piran, PIRAN |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
34 let |
Dravograd, DRAVOGRAD |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
34 let |
Dravograd, DRAVOGRAD |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
35 let |
Dravograd, DRAVOGRAD |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 273125.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | SCDUCQ1-QD7B5027R4G707MGEM2 |
| Komercialna oznaka | A7 / 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4G3BN005527 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4395 |
| Masa vozila | 1860.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0436*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2922.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1215/1245 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDU |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 351.0 |
| Meritev NOx | 14.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 168.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 600.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 79.0 |
| Meritev CO2 | 158.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4969 |
| Širina | 1911 |
| Višina | 1410 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 235/45 R19 99V M+S, 235/55 R17 99H M+S, 235/55 R17 99Y, 255/40 R19 100Y, 255/45 R18 99Y, 265/35 R20 99Y |
| Homologacija vlečne naprave | E1 55R-01 1945 |
| Vrednost | 121,00 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A7 |
| Datum prve registracije | 2011-07-15 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-12-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 63 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 8.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 305.0 |
| OS1_D | 324.0 |
| OS1_S | 629.0 |
| OS1_GJ | 955.0 |
| OS2_L | 239.0 |
| OS2_D | 228.0 |
| OS2_S | 467.0 |
| OS2_GJ | 794.0 |
| OS1P_L | 305.0 |
| OS1P_D | 289.0 |
| OS1P_S | 594.0 |
| OSD_S | 1096 |
| OST | 1749 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 1600 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 261254.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | SCDUCQ1-QD7B5027R4G707MGEM2 |
| Komercialna oznaka | A7 / 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4G3BN005527 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4395 |
| Masa vozila | 1860.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0436*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2922.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1215/1245 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDU |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.351 |
| Meritev NOx | 0.14 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.168 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 600.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 79.0 |
| Meritev CO2 | 158.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvinimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4969 |
| Širina | 1911 |
| Višina | 1410 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 235/45 R19 99V M+S, 235/55 R17 99H M+S, 235/55 R17 99Y, 255/40 R19 100Y, 255/45 R18 99Y, 265/35 R20 99Y |
| Homologacija vlečne naprave | E1 55R-01 1945 |
| Vrednost | 121,00 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A7 |
| Datum prve registracije | 2011-07-15 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-10-02 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 14.0 |
| OS1P_R | 23.0 |
| OSD_U | 75 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 0.02 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 413.0 |
| OS1_D | 446.0 |
| OS1_S | 859.0 |
| OS1_GJ | 1027.0 |
| OS2_L | 289.0 |
| OS2_D | 248.0 |
| OS2_S | 537.0 |
| OS2_GJ | 844.0 |
| OS1P_L | 304.0 |
| OS1P_D | 233.0 |
| OS1P_S | 537.0 |
| OSD_S | 1396 |
| OST | 1871 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 2860 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 238907.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | SCDUCQ1-QD7B5027R4G707MGEM2 |
| Komercialna oznaka | A7 / 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4G3BN005527 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4395 |
| Masa vozila | 1860.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0436*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2922.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1215/1245 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDU |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.351 |
| Meritev NOx | 0.14 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.168 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 600.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 79.0 |
| Meritev CO2 | 158.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dvižnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4969 |
| Širina | 1911 |
| Višina | 1410 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 235/45 R19 99V M+S, 235/55 R17 99H M+S, 235/55 R17 99Y, 255/40 R19 100Y, 255/45 R18 99Y, 265/35 R20 99Y |
| Homologacija vlečne naprave | E1 55R-01 1945 |
| Vrednost | 121,00 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A7 |
| Datum prve registracije | 2011-07-15 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-10-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOSERVIS STRAŠEK d.o.o. |
| OS1_R | 13.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 92 |
| OSP_U | 27 |
| EM_DIM | 0.03 |
| PROFIL | 3.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 538.0 |
| OS1_D | 615.0 |
| OS1_S | 1153.0 |
| OS1_GJ | 1030.0 |
| OS2_L | 295.0 |
| OS2_D | 292.0 |
| OS2_S | 587.0 |
| OS2_GJ | 862.0 |
| OS1P_L | 321.0 |
| OS1P_D | 301.0 |
| OS1P_S | 622.0 |
| OSD_S | 1740 |
| OST | 1892 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 2500 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 87496.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | SCDUCQ1-QD7B5027R4G707MGEM2 |
| Komercialna oznaka | A7 / 3.0 / TDI Q AUT. |
| VIN | WAUZZZ4G3BN005527 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4395 |
| Masa vozila | 1860.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0436*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2922.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1215/1245 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 85.0 |
| Delovna prostornina | 2967.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | CDU |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 71.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.351 |
| Meritev NOx | 0.14 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.168 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 600.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 2500.0 |
| Temperatura olja | 79.0 |
| Meritev CO2 | 158.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AB |
| Oblika nadgradnje opis | vozilo z dviĹľnimi vrati zadaj |
| Dolžina | 4969 |
| Širina | 1911 |
| Višina | 1410 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 235/45 R19 99V M+S, 235/55 R17 99H M+S, 235/55 R17 99Y, 255/40 R19 100Y, 255/45 R18 99Y, 265/35 R20 99Y |
| Homologacija vlečne naprave | E1 55R-01 1945 |
| Vrednost | 121,00 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A7 |
| Datum prve registracije | 2011-07-15 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-06-30 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA CE d.o.o. PE Ĺ ENTJUR |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 19.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_S | 420 |
| OSP_U | 23 |
| EM_DIM | 0.35 |
| PROFIL | 4.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 340.0 |
| OS1_D | 360.0 |
| OS1_S | 700.0 |
| OS1_GJ | 1170.0 |
| OS2_L | 200.0 |
| OS2_D | 248.0 |
| OS2_S | 448.0 |
| OS2_GJ | 720.0 |
| OS1P_L | 232.0 |
| OS1P_D | 188.0 |
| OS1P_S | 420.0 |
| OSD_S | 1148 |
| OST | 1890 |
AUDI
A7 / 3.0 / TDI Q AUT.