Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 18.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 04.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.06.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 20.06.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.05.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Oplotnica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Oplotnica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zreče, SLOVENSKE KONJICE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zreče, SLOVENSKE KONJICE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zreče, SLOVENSKE KONJICE |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zrece, SLOVENSKE KONJICE |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zrece, SLOVENSKE KONJICE |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zrece, SLOVENSKE KONJICE |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zrece, SLOVENSKE KONJICE |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zrece, SLOVENSKE KONJICE |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zrece, SLOVENSKE KONJICE |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zrece, SLOVENSKE KONJICE |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Zrece, SLOVENSKE KONJICE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 214430.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACFFBF1-FM62Q025R8P607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A3 / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8P6BA098755 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3330 |
| Masa vozila | 1395.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0217*29 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2578.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/940 |
| Priklopnik s centralno osjo | 14000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 277.0 |
| Meritev NOx | 128.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 16.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 734.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5412.0 |
| Temperatura olja | 110.0 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 44.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4238 |
| Širina | 1765 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50R17 93H (M+S), 205/55R16 91H (M+S), 205/55R16 91V, 225/45R17 91W. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A3 |
| Datum prve registracije | 2011-01-11 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | N CENTER d.o.o., PE Slovenske Konjice |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 16.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 358.0 |
| OS1_D | 373.0 |
| OS1_S | 731.0 |
| OS1_GJ | 904.0 |
| OS2_L | 219.0 |
| OS2_D | 216.0 |
| OS2_S | 435.0 |
| OS2_GJ | 531.0 |
| OS1P_L | 194.0 |
| OS1P_D | 199.0 |
| OS1P_S | 393.0 |
| OSD_S | 1166 |
| OST | 1434 |
| PT_VRT | 860 |
| POV_VRT | 2670 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 19955.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACFFBF1-FM62Q025R8P607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A3 / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8P6BA098755 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3330 |
| Masa vozila | 1395.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0217*29 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2578.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/940 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 0.277 |
| Meritev NOx | 0.128 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.16 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 734.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5412.0 |
| Temperatura olja | 110.0 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4238 |
| Širina | 1765 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50R17 93H (M+S), 205/55R16 91H (M+S), 205/55R16 91V, 225/45R17 91W. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A3 |
| Datum prve registracije | 2011-01-11 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-06-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO CELJE D.O.O. PE SLOVENSKE KONJICE |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 93 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.29 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 400.0 |
| OS1_D | 388.0 |
| OS1_S | 788.0 |
| OS1_GJ | 830.0 |
| OS2_L | 210.0 |
| OS2_D | 205.0 |
| OS2_S | 415.0 |
| OS2_GJ | 467.0 |
| OS1P_L | 182.0 |
| OS1P_D | 185.0 |
| OS1P_S | 367.0 |
| OSD_S | 1203 |
| OST | 1297 |
| PT_VRT | 680 |
| POV_VRT | 2180 |
2018
| Prevoženi kilometri ali milje | 180300.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACFFBF1-FM62Q025R8P607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A3 / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8P6BA098755 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3330 |
| Masa vozila | 1395.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0217*29 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2578.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/940 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 0.277 |
| Meritev NOx | 0.128 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.16 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 734.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5412.0 |
| Temperatura olja | 110.0 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4238 |
| Širina | 1765 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50R17 93H (M+S), 205/55R16 91H (M+S), 205/55R16 91V, 225/45R17 91W. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A3 |
| Datum prve registracije | 2011-01-11 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-06-20 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO CELJE D.O.O. PE SLOVENSKE KONJICE |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_U | 20 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 319.0 |
| OS1_D | 312.0 |
| OS1_S | 631.0 |
| OS1_GJ | 903.0 |
| OS2_L | 142.0 |
| OS2_D | 135.0 |
| OS2_S | 277.0 |
| OS2_GJ | 522.0 |
| OS1P_L | 189.0 |
| OS1P_D | 191.0 |
| OS1P_S | 380.0 |
| OSD_S | 908 |
| OST | 1424 |
| PT_VRT | 680 |
| POV_VRT | 2320 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 148600.0 |
| Znamka vozila | AUDI |
| Tovarniška oznaka | ACFFBF1-FM62Q025R8P607MGEM1 |
| Komercialna oznaka | A3 / 2.0 / TDI |
| VIN | WAUZZZ8P6BA098755 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3330 |
| Masa vozila | 1395.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0217*29 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2578.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1070/940 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1400.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 690 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1968.0 |
| Nazivna moč | 103.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4200 |
| Oznaka motorja | CFF |
| Barva vozila | navaden - BELA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | S0M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 2375.0 |
| V vožnji | 75.0 |
| Izpust CO | 0.277 |
| Meritev NOx | 0.128 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.16 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 734.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 5412.0 |
| Temperatura olja | 110.0 |
| Meritev CO2 | 115.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.4 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4238 |
| Širina | 1765 |
| Višina | 1406 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 205/50R17 93H (M+S), 205/55R16 91H (M+S), 205/55R16 91V, 225/45R17 91W. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | A3 |
| Datum prve registracije | 2011-01-11 |
| Proizvajalec | AUDI AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-08-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO CELJE D.O.O. PE SLOVENSKE KONJICE |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 69 |
| OSP_U | 17 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 325.0 |
| OS1_D | 357.0 |
| OS1_S | 682.0 |
| OS1_GJ | 900.0 |
| OS2_L | 141.0 |
| OS2_D | 147.0 |
| OS2_S | 288.0 |
| OS2_GJ | 496.0 |
| OS1P_L | 151.0 |
| OS1P_D | 166.0 |
| OS1P_S | 317.0 |
| OSD_S | 970 |
| OST | 1396 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 4840 |
AUDI
A3 / 2.0 / TDI