Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 16.04.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 26.04.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 28.05.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.04.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.04.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.04.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 30.04.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 23.04.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 08. 2013 | 46 let | 46 let | |
| 31. 12. 2013 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
|
| 30. 06. 2014 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Kranj, KRANJ |
| 31. 10. 2014 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Logatec, LOGATEC |
| 31. 12. 2014 |
Fizična oseba
62 let |
Fizična oseba
62 let |
Logatec, LOGATEC |
| 30. 06. 2015 |
Fizična oseba
63 let |
Fizična oseba
63 let |
Logatec, LOGATEC |
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
64 let |
Fizična oseba
64 let |
Logatec, LOGATEC |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
65 let |
Fizična oseba
65 let |
Logatec, LOGATEC |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
66 let |
Fizična oseba
66 let |
Logatec, LOGATEC |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Logatec, LOGATEC |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
67 let |
Fizična oseba
67 let |
Logatec, LOGATEC |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Logatec, LOGATEC |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
68 let |
Fizična oseba
68 let |
Logatec, LOGATEC |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
69 let |
Fizična oseba
69 let |
Logatec, LOGATEC |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
69 let |
Fizična oseba
69 let |
Logatec, LOGATEC |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
70 let |
Fizična oseba
70 let |
Logatec, LOGATEC |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
70 let |
Fizična oseba
70 let |
Logatec, LOGATEC |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
71 let |
Fizična oseba
71 let |
Logatec, LOGATEC |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 88000.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 0368-A |
| Komercialna oznaka | R 1200 RT / |
| VIN | WB10368005ZM07511 |
| Masa vozila | 259.0 |
| Oznaka kategorije vozila | L3e |
| Opis kategorije vozila | motorno kolo |
| Homologacijska oznaka | e1*2002/24*0228*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 1480.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 200/330 |
| Delovna prostornina | 1170.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 7500 |
| Oznaka motorja | 122EF |
| Razmerje moč/masa | 0.313 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 223.0 |
| V mirovanju | 88.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 80.0 |
| Izpust CO | 181.0 |
| Meritev HC | 83.0 |
| Meritev NOx | 26.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 97/24/5*2003/77B (EURO 3) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | EA |
| Oblika nadgradnje opis | navadno |
| Dolžina | 2230 |
| Širina | 980 |
| Višina | 1560 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 120/70ZR17 M/C 58W, 180/55ZR17 M/C 73W |
| Komercialni tip | R 1200 RT |
| Datum prve registracije | 2005-05-20 |
| Proizvajalec | BMW MOTORRAD GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-04-26 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOTRADE, D.O.O., VRHNIKA |
| OSD_U | 58 |
| PROFIL | 5.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 103.0 |
| OS1_S | 103.0 |
| OS1_GJ | 155.0 |
| OS2_L | 98.0 |
| OS2_S | 98.0 |
| OS2_GJ | 190.0 |
| OSD_S | 201 |
| OST | 345 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 86712.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 0368-A |
| Komercialna oznaka | R 1200 RT / |
| VIN | WB10368005ZM07511 |
| Masa vozila | 259.0 |
| Oznaka kategorije vozila | L3e |
| Opis kategorije vozila | motorno kolo |
| Homologacijska oznaka | e1*2002/24*0228*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 1480.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 200/330 |
| Delovna prostornina | 1170.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 7500 |
| Oznaka motorja | 122EF |
| Razmerje moč/masa | 0.313 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 223.0 |
| V mirovanju | 88.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 80.0 |
| Izpust CO | 0.181 |
| Meritev HC | 0.083 |
| Meritev NOx | 0.026 |
| Okoljevarstvena kategorija | 97/24/5*2003/77B (EURO 3) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | EA |
| Oblika nadgradnje opis | navadno |
| Dolžina | 2230 |
| Širina | 980 |
| Višina | 1560 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 120/70ZR17 M/C 58W, 180/55ZR17 M/C 73W |
| Komercialni tip | R 1200 RT |
| Datum prve registracije | 2005-05-20 |
| Proizvajalec | BMW MOTORRAD GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-05-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOTRADE, D.O.O., VRHNIKA |
| OSD_U | 70 |
| PROFIL | 3.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 124.0 |
| OS1_S | 124.0 |
| OS1_GJ | 153.0 |
| OS2_L | 112.0 |
| OS2_S | 112.0 |
| OS2_GJ | 184.0 |
| OSD_S | 236 |
| OST | 337 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 83000.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 0368-A |
| Komercialna oznaka | R 1200 RT / |
| VIN | WB10368005ZM07511 |
| Masa vozila | 259.0 |
| Oznaka kategorije vozila | L3e |
| Opis kategorije vozila | motorno kolo |
| Homologacijska oznaka | e1*2002/24*0228*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 1480.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 200/330 |
| Delovna prostornina | 1170.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 7500 |
| Oznaka motorja | 122EF |
| Razmerje moč/masa | 0.313 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 223.0 |
| V mirovanju | 88.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 80.0 |
| Izpust CO | 0.181 |
| Meritev HC | 0.083 |
| Meritev NOx | 0.026 |
| Okoljevarstvena kategorija | 97/24/5*2003/77B (EURO 3) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | EA |
| Oblika nadgradnje opis | navadno |
| Dolžina | 2230 |
| Širina | 980 |
| Višina | 1560 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 120/70ZR17 M/C 58W, 180/55ZR17 M/C 73W |
| Komercialni tip | R 1200 RT |
| Datum prve registracije | 2005-05-20 |
| Proizvajalec | BMW MOTORRAD GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-04-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOTRADE, D.O.O., VRHNIKA |
| OSD_U | 59 |
| PROFIL | 2.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 103.0 |
| OS1_S | 103.0 |
| OS1_GJ | 175.0 |
| OS2_L | 107.0 |
| OS2_S | 107.0 |
| OS2_GJ | 179.0 |
| OSD_S | 210 |
| OST | 353 |
2015
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 70250.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 0368-A |
| Komercialna oznaka | R 1200 RT / |
| VIN | WB10368005ZM07511 |
| Masa vozila | 259.0 |
| Oznaka kategorije vozila | L3e |
| Opis kategorije vozila | motorno kolo |
| Homologacijska oznaka | e1*2002/24*0228*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 1480.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 200/330 |
| Delovna prostornina | 1170.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 7500 |
| Oznaka motorja | 122EF |
| Razmerje moč/masa | 0,313 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 223.0 |
| V mirovanju | 88.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 80.0 |
| Izpust CO | 0.181 |
| Meritev HC | 0.083 |
| Meritev NOx | 0.026 |
| Okoljevarstvena kategorija | 97/24/5*2003/77B (EURO 3) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | EA |
| Oblika nadgradnje opis | navadno |
| Dolžina | 2230 |
| Širina | 980 |
| Višina | 1560 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 120/70ZR17 M/C 58W, 180/55ZR17 M/C 73W |
| Komercialni tip | R 1200 RT |
| Datum prve registracije | 2005-05-20 |
| Proizvajalec | BMW MOTORRAD GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-04-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTOTRADE, D.O.O., VRHNIKA |
| OSD_U | 52 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 65.0 |
| OS1_S | 65.0 |
| OS1_GJ | 158.0 |
| OS2_L | 115.0 |
| OS2_S | 115.0 |
| OS2_GJ | 186.0 |
| OSD_S | 180 |
| OST | 344 |
2014
| Prevoženi kilometri ali milje | 72613.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 0368-A |
| Komercialna oznaka | R 1200 RT / |
| VIN | WB10368005ZM07511 |
| Masa vozila | 259.0 |
| Oznaka kategorije vozila | L3e |
| Opis kategorije vozila | motorno kolo |
| Homologacijska oznaka | e1*2002/24*0228*00 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 1480.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 200/330 |
| Delovna prostornina | 1170.0 |
| Nazivna moč | 81.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin |
| Oznaka vrste goriva | P |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 7500 |
| Oznaka motorja | 122EF |
| Razmerje moč/masa | 0.313 |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E7M |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 223.0 |
| V mirovanju | 88.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3750.0 |
| V vožnji | 80.0 |
| Izpust CO | 0.181 |
| Meritev HC | 0.083 |
| Meritev NOx | 0.026 |
| Okoljevarstvena kategorija | 97/24/5*2003/77B (EURO 3) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | EA |
| Oblika nadgradnje opis | navadno |
| Dolžina | 2230 |
| Širina | 980 |
| Višina | 1560 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 120/70ZR17 M/C 58W, 180/55ZR17 M/C 73W |
| Komercialni tip | R 1200 RT |
| Datum prve registracije | 2005-05-20 |
| Proizvajalec | BMW MOTORRAD GmbH |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-04-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A1-REMONT KRANJ D.O.O. |
| OSD_U | 69 |
| PROFIL | 3.9 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OSD_S | 2244 |
BMW
R 1200 RT /