Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 03.10.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 30.09.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 18.09.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.10.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Tržic, TRŽIC |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Tržic, TRŽIC |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Tržic, TRŽIC |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Tržic, TRŽIC |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Tržic, TRŽIC |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Tržic, TRŽIC |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Tržic, TRŽIC |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Tržic, TRŽIC |
Zgodovina vozila
2022
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 250856.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 3K11-5A250000 |
| Komercialna oznaka | 318 / TOURING / D AUT. |
| VIN | WBA3K11000F856355 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3725 |
| Masa vozila | 1575.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0315*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 905/1195 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E8M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 1689.0 |
| Meritev NOx | 152.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1664.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 47.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4624 |
| Širina | 1811 |
| Višina | 1429 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/50 R17 94W 7,5Jx17 ET37 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 318 |
| Datum prve registracije | 2013-11-08 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2022-10-03 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TEHNO-TEHNICNI PREGLEDI,STORITVE IN TRGOVINA D.O.O. |
| OS1_R | 12.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 27.0 |
| OSD_U | 80 |
| OSP_U | 28 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 9 |
| KR_LUC_D | 9 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 391.0 |
| OS1_D | 345.0 |
| OS1_S | 736.0 |
| OS1_GJ | 785.0 |
| OS2_L | 301.0 |
| OS2_D | 275.0 |
| OS2_S | 576.0 |
| OS2_GJ | 853.0 |
| OS1P_L | 330.0 |
| OS1P_D | 242.0 |
| OS1P_S | 573.0 |
| OSD_S | 1312 |
| OST | 1638 |
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 223412.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 3K11-5A250000 |
| Komercialna oznaka | 318 / TOURING / D AUT. |
| VIN | WBA3K11000F856355 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3725 |
| Masa vozila | 1575.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0315*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 905/1195 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E8M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 1689.0 |
| Meritev NOx | 152.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1664.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 1.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 47.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4624 |
| Širina | 1811 |
| Višina | 1429 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/50 R17 94W 7,5Jx17 ET37 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 318 |
| Datum prve registracije | 2013-11-08 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-09-23 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | TEHNO-TEHNIČNI PREGLEDI,STORITVE IN TRGOVINA D.O.O. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 27.0 |
| OSD_U | 82 |
| OSP_U | 19 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 378.0 |
| OS1_D | 384.0 |
| OS1_S | 762.0 |
| OS1_GJ | 795.0 |
| OS2_L | 292.0 |
| OS2_D | 297.0 |
| OS2_S | 589.0 |
| OS2_GJ | 855.0 |
| OS1P_L | 159.0 |
| OS1P_D | 219.0 |
| OS1P_S | 378.0 |
| OSD_S | 1351 |
| OST | 1650 |
| PT_VRT | 780 |
| POV_VRT | 3900 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 171318.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | 3K11-5A250000 |
| Komercialna oznaka | 318 / TOURING / D AUT. |
| VIN | WBA3K11000F856355 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3725 |
| Masa vozila | 1575.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0315*09 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 905/1195 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E8M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.1689 |
| Meritev NOx | 0.152 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1664 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0001 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 123.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.7 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*630/2012J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4624 |
| Širina | 1811 |
| Višina | 1429 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/50 R17 94W 7,5Jx17 ET37 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 318 |
| Datum prve registracije | 2013-11-08 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-10-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE PRIMSKOVO |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 9.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 67 |
| OSP_S | 5160 |
| OSP_U | 32 |
| EM_DIM | 0.16 |
| PROFIL | 6.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 2790.0 |
| OS1_D | 2880.0 |
| OS1_S | 5670.0 |
| OS1_GJ | 794.0 |
| OS2_L | 2490.0 |
| OS2_S | 5220.0 |
| OS2_GJ | 854.0 |
| OS1P_L | 2460.0 |
| OS1P_D | 2700.0 |
| OS1P_S | 5160.0 |
| OSD_S | 10890 |
| OST | 1648 |
BMW
318 / TOURING / D AUT.