Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 24.09.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 22.09.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.09.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 21.09.2016 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
36 let |
Fizična oseba
36 let |
Škofljica, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Škofljica, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
38 let |
Škofljica, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
31 let |
Fizična oseba
31 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
32 let |
Fizična oseba
32 let |
Radlje ob Dravi, RADLJE OB DRAVI |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Murska Sobota, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Murska Sobota, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Murska Sobota, MURSKA SOBOTA |
Zgodovina vozila
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 249275.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | DS61-21 |
| Komercialna oznaka | 530 / TOURING / i AUT. |
| VIN | WBADS61070GV40771 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4300 |
| Masa vozila | 1750.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0028*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2830.0 |
| Zadnji previs | 1114.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1025/1275 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2979.0 |
| Nazivna moč | 170.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin/Utek. naft. plin |
| Oznaka vrste goriva | P/LPG |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5900 |
| Oznaka motorja | 306S3 |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 241.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4425.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.576 |
| Meritev HC | 0.066 |
| Meritev NOx | 0.015 |
| Meritev CO2 | 261.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 10.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*1999/102A (EURO 3) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4805 |
| Širina | 1800 |
| Višina | 1445 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55R16 95W, 7JX16/ET20, 235/45R17 94Y |
| Homologacija vlečne naprave | E1 00-0287 |
| Vrednost | 11,4 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2000-12-08 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-09-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO CELJE D.O.O. PE RADLJE OB DRAVI |
| OS1_R | 15.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 26.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSP_U | 23 |
| EM_COX | 0.02 |
| EM_LAMBDA | 1.03 |
| PROFIL | 6.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 311.0 |
| OS1_D | 367.0 |
| OS1_S | 679.0 |
| OS1_GJ | 881.0 |
| OS2_L | 295.0 |
| OS2_D | 292.0 |
| OS2_S | 587.0 |
| OS2_GJ | 970.0 |
| OS1P_L | 221.0 |
| OS1P_D | 297.0 |
| OS1P_S | 518.0 |
| OSD_S | 1266 |
| OST | 1851 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 2650 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 244155.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | DS61-21 |
| Komercialna oznaka | 530 / TOURING / i AUT. |
| VIN | WBADS61070GV40771 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4300 |
| Masa vozila | 1750.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*98/14*0028*13 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2830.0 |
| Zadnji previs | 1114.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1025/1275 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2979.0 |
| Nazivna moč | 170.0 |
| Opis vrste goriva | Bencin/Utek. naft. plin |
| Oznaka vrste goriva | P/LPG |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 5900 |
| Oznaka motorja | 306S3 |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 241.0 |
| V mirovanju | 82.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 4425.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.576 |
| Meritev HC | 0.066 |
| Meritev NOx | 0.015 |
| Meritev CO2 | 261.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 10.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 70/220*1999/102A (EURO 3) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4805 |
| Širina | 1800 |
| Višina | 1445 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 225/55R16 95W, 7JX16/ET20, 235/45R17 94Y |
| Homologacija vlečne naprave | E1 00-0287 |
| Vrednost | 11,4 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 3 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2000-12-08 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-09-21 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAN JAN D.O.O. TREBNJE |
| OS1_R | 12.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OSD_U | 66 |
| OSP_U | 18 |
| EM_LAMBDA | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 270.0 |
| OS1_D | 306.0 |
| OS1_S | 576.0 |
| OS1_GJ | 853.0 |
| OS2_L | 297.0 |
| OS2_D | 316.0 |
| OS2_S | 613.0 |
| OS2_GJ | 940.0 |
| OS1P_L | 205.0 |
| OS1P_D | 206.0 |
| OS1P_S | 411.0 |
| OSD_S | 1189 |
| OST | 1793 |
| PT_VRT | 780 |
| POV_VRT | 2600 |
BMW
530 / TOURING / i AUT.