Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.02.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 31.12.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.12.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.12.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 11.12.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.12.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2011 | |||
| 31. 12. 2012 | |||
| 31. 08. 2013 | |||
| 31. 12. 2013 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
|
| 30. 06. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubno, MOZIRJE |
| 31. 12. 2014 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubno, MOZIRJE |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubno, MOZIRJE |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubno, MOZIRJE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubno, MOZIRJE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubno, MOZIRJE |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Ljubno, MOZIRJE |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
33 let |
Fizična oseba
33 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Celje, CELJE |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
34 let |
Fizična oseba
34 let |
Celje, CELJE |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Ljubno, MOZIRJE |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
46 let |
Fizična oseba
46 let |
Ljubno, MOZIRJE |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
25 let |
Šmartno ob Paki, VELENJE |
Zgodovina vozila
2021
| Prevoženi kilometri ali milje | 270522.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | FW51-6B |
| Komercialna oznaka | 530 / / d AUT. |
| VIN | WBAFW51010C503892 |
| Masa vozila | 1795.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0363*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1125/1295 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2898.0 |
| Meritev NOx | 426.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1011.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 4.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 160.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 61.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008N (EURO 6a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4899 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET305Jx20 ET33, Z: 275/30 R20 97YS: 245/40 R19 94Y 8,5Jx19 ET3SZ: 245/45 R18 96Y 8Jx18 ET30Z: 275/40 R18 99Y 9Jx18 ET44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2011-01-26 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-12-31 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 72 |
| OSP_U | 29 |
| EM_DIM | 1.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 330.0 |
| OS1_D | 348.0 |
| OS1_S | 678.0 |
| OS1_GJ | 924.0 |
| OS2_L | 317.0 |
| OS2_D | 323.0 |
| OS2_S | 640.0 |
| OS2_GJ | 896.0 |
| OS1P_L | 341.0 |
| OS1P_D | 316.0 |
| OS1P_S | 656.0 |
| OSD_S | 1318 |
| OST | 1820 |
| PT_VRT | 790 |
| POV_VRT | 2390 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 241686.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | FW51-6B |
| Komercialna oznaka | 530 / / d AUT. |
| VIN | WBAFW51010C503892 |
| Masa vozila | 1795.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0363*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1125/1295 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2898 |
| Meritev NOx | 0.0426 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1011 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0004 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 160.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008N (EURO 6a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4899 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET305Jx20 ET33, Z: 275/30 R20 97YS: 245/40 R19 94Y 8,5Jx19 ET3SZ: 245/45 R18 96Y 8Jx18 ET30Z: 275/40 R18 99Y 9Jx18 ET44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2011-01-26 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-12-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.M. MIKLAVC D.O.O. |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 92 |
| OSP_U | 31 |
| EM_DIM | 0.03 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 479.0 |
| OS1_D | 450.0 |
| OS1_S | 929.0 |
| OS1_GJ | 739.0 |
| OS2_L | 291.0 |
| OS2_D | 275.0 |
| OS2_S | 566.0 |
| OS2_GJ | 890.0 |
| OS1P_L | 364.0 |
| OS1P_D | 345.0 |
| OS1P_S | 709.0 |
| OSD_S | 1495 |
| OST | 1628 |
| PT_VRT | 580 |
| POV_VRT | 4330 |
2017
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 175364.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | FW51-6B |
| Komercialna oznaka | 530 / / d AUT. |
| VIN | WBAFW51010C503892 |
| Masa vozila | 1795.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0363*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1125/1295 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2898 |
| Meritev NOx | 0.0426 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1011 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0004 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 160.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008N (EURO 6a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4899 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET305Jx20 ET33, Z: 275/30 R20 97YS: 245/40 R19 94Y 8,5Jx19 ET3SZ: 245/45 R18 96Y 8Jx18 ET30Z: 275/40 R18 99Y 9Jx18 ET44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2011-01-26 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-12-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.M. MIKLAVC D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSP_U | 28 |
| EM_DIM | 0.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 397.0 |
| OS1_D | 400.0 |
| OS1_S | 797.0 |
| OS1_GJ | 1163.0 |
| OS2_L | 304.0 |
| OS2_D | 339.0 |
| OS2_S | 643.0 |
| OS2_GJ | 1043.0 |
| OS1P_L | 327.0 |
| OS1P_D | 302.0 |
| OS1P_S | 629.0 |
| OSD_S | 1440 |
| OST | 2206 |
| PT_VRT | 580 |
| POV_VRT | 4900 |
2015
| Prevoženi kilometri ali milje | 89428.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | FW51-6B |
| Komercialna oznaka | 530 / / d AUT. |
| VIN | WBAFW51010C503892 |
| Masa vozila | 1795.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0363*01 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1125/1295 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 180.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | E7B |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 250.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2898 |
| Meritev NOx | 0.0426 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1011 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0004 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 160.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 6.1 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008N (EURO 6a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AA |
| Oblika nadgradnje opis | limuzina |
| Dolžina | 4899 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1464 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET305Jx20 ET33, Z: 275/30 R20 97YS: 245/40 R19 94Y 8,5Jx19 ET3SZ: 245/45 R18 96Y 8Jx18 ET30Z: 275/40 R18 99Y 9Jx18 ET44 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2011-01-26 |
| Proizvajalec | Bayerische Motoren Werke AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2014-12-11 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | A.M. MIKLAVC D.O.O. |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 5.0 |
| OSD_U | 91 |
| OSP_U | 26 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 429.0 |
| OS1_D | 434.0 |
| OS1_S | 863.0 |
| OS1_GJ | 818.0 |
| OS2_L | 351.0 |
| OS2_D | 329.0 |
| OS2_S | 680.0 |
| OS2_GJ | 879.0 |
| OS1P_L | 317.0 |
| OS1P_D | 300.0 |
| OS1P_S | 617.0 |
| OSD_S | 1543 |
| OST | 1697 |
| PT_VRT | 720 |
| POV_VRT | 5000 |
BMW
530 / / d AUT.