Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 13.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 10.06.2022 | Redni tehnicni pregled | ni brezhiben ! |
| 08.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.06.2018 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 28.10.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.06.2016 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Brda, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
52 let |
Fizična oseba
52 let |
Brda, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Brda, NOVA GORICA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
54 let |
Fizična oseba
54 let |
Brda, NOVA GORICA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
37 let |
Fizična oseba
37 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
38 let |
Fizična oseba
38 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Fizična oseba
39 let |
Fizična oseba
39 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 259292.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | MW91-5A300 |
| Komercialna oznaka | 530 / TOURING / D XDRIVE AUT. |
| VIN | WBAMW91000DV10101 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4610 |
| Masa vozila | 1940.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/1410 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 190.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 245.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 372.0 |
| Meritev NOx | 1475.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 161.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 5.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 156.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 59.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ:245/40R19 98Y; 8.5Jx19 ET33, SZ:225/55R17 97Y; 8Jx17 ET30, S:245/35R20 95Y; 8.5Jx20 ET33, Z:275/30R20 97Y; 9Jx20 ET44, SZ:245/45R18 96Y; 8Jx18 ET30. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2012-09-25 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO-MAT D.O.O. |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 1.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 89 |
| OSP_U | 29 |
| EM_DIM | 14.0 |
| PROFIL | 41.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 448.0 |
| OS1_D | 435.0 |
| OS1_S | 883.0 |
| OS1_GJ | 981.0 |
| OS2_L | 454.0 |
| OS2_D | 449.0 |
| OS2_S | 903.0 |
| OS2_GJ | 1026.0 |
| OS1P_L | 409.0 |
| OS1P_D | 307.0 |
| OS1P_S | 716.0 |
| OSD_S | 1786 |
| OST | 2007 |
| PT_VRT | 680 |
| POV_VRT | 3970 |
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 231352.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | MW91-5A300 |
| Komercialna oznaka | 530 / TOURING / D XDRIVE AUT. |
| VIN | WBAMW91000DV10101 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4610 |
| Masa vozila | 1940.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/1410 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 190.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 245.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.0372 |
| Meritev NOx | 0.1475 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.161 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 156.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ:245/40R19 98Y; 8.5Jx19 ET33, SZ:225/55R17 97Y; 8Jx17 ET30, S:245/35R20 95Y; 8.5Jx20 ET33, Z:275/30R20 97Y; 9Jx20 ET44, SZ:245/45R18 96Y; 8Jx18 ET30. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2012-09-25 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PAN JAN D.O.O. PE IVANCNA GORICA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 12.0 |
| OS2P_R | 12.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_U | 32 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 6.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 426.0 |
| OS1_D | 417.0 |
| OS1_S | 843.0 |
| OS1_GJ | 967.0 |
| OS2_L | 323.0 |
| OS2_D | 367.0 |
| OS2_S | 690.0 |
| OS2_GJ | 1034.0 |
| OS2P_L | 372.0 |
| OS2P_D | 423.0 |
| OS2P_S | 795.0 |
| OSD_S | 1533 |
| OST | 2001 |
| PT_VRT | 730 |
| POV_VRT | 3630 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 176967.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | MW91-5A300 |
| Komercialna oznaka | 530 / TOURING / D XDRIVE AUT. |
| VIN | WBAMW91000DV10101 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4610 |
| Masa vozila | 1940.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/1410 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 190.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 245.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.0372 |
| Meritev NOx | 0.1475 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.161 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 156.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ:245/40R19 98Y; 8.5Jx19 ET33, SZ:225/55R17 97Y; 8Jx17 ET30, S:245/35R20 95Y; 8.5Jx20 ET33, Z:275/30R20 97Y; 9Jx20 ET44, SZ:245/45R18 96Y; 8Jx18 ET30. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2012-09-25 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-06-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA VI, d.o.o. PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 2.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 77 |
| OSP_U | 29 |
| EM_DIM | 0.12 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 377.0 |
| OS1_D | 385.0 |
| OS1_S | 762.0 |
| OS1_GJ | 913.0 |
| OS2_L | 350.0 |
| OS2_D | 350.0 |
| OS2_S | 700.0 |
| OS2_GJ | 998.0 |
| OS1P_L | 373.0 |
| OS1P_D | 343.0 |
| OS1P_S | 716.0 |
| OSD_S | 1462 |
| OST | 1911 |
| PT_VRT | 700 |
| POV_VRT | 4470 |
2017
| Prevoženi kilometri ali milje | 125256.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | MW91-5A300 |
| Komercialna oznaka | 530 / TOURING / D XDRIVE AUT. |
| VIN | WBAMW91000DV10101 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4610 |
| Masa vozila | 1940.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*05 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1160/1410 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 2993.0 |
| Nazivna moč | 190.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N57D30A |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E9D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 245.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.0372 |
| Meritev NOx | 0.1475 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.161 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.5 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 700.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 4000.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 156.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.9 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ:245/40R19 98Y; 8.5Jx19 ET33, SZ:225/55R17 97Y; 8Jx17 ET30, S:245/35R20 95Y; 8.5Jx20 ET33, Z:275/30R20 97Y; 9Jx20 ET44, SZ:245/45R18 96Y; 8Jx18 ET30. |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 530 |
| Datum prve registracije | 2012-09-25 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2016-10-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA VI, d.o.o. PE NOVA GORICA |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 80 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 0.05 |
| DG_LUC_L | 9 |
| DG_LUC_D | 9 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 467.0 |
| OS1_D | 481.0 |
| OS1_S | 948.0 |
| OS1_GJ | 942.0 |
| OS2_L | 278.0 |
| OS2_D | 285.0 |
| OS2_S | 563.0 |
| OS2_GJ | 937.0 |
| OS1P_L | 277.0 |
| OS1P_D | 253.0 |
| OS1P_S | 530.0 |
| OSD_S | 1511 |
| OST | 1879 |
| PT_VRT | 680 |
| POV_VRT | 4230 |
BMW
530 / TOURING / D XDRIVE AUT.