Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 30.03.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 31.03.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 24.04.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.03.2020 | Redni tehnični pregled | ni brezhiben ! |
| 29.03.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 10.02.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Fizična oseba
40 let |
Fizična oseba
40 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2018 |
Fizična oseba
41 let |
Fizična oseba
41 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
42 let |
Fizična oseba
42 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
43 let |
Fizična oseba
43 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
47 let |
Fizična oseba
47 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
35 let |
Fizična oseba
35 let |
Grosuplje, GROSUPLJE |
Zgodovina vozila
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 190436.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | PX31-5H |
| Komercialna oznaka | 520 / TOURING / d |
| VIN | WBAPX31050C251585 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4060 |
| Masa vozila | 1675.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0230*16 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2886.0 |
| Zadnji previs | 1105.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 990/1300 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 220.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.389 |
| Meritev NOx | 0.161 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.197 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.53 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4843 |
| Širina | 1846 |
| Višina | 1491 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R16 95W 7Jx16 ET20, SZ: 225/50 R17 94W 7,5Jx17 ET20 ali 8Jx17 ET20, SZ: 245/35 R19 93Y 8,5Jx19 ET18, SZ: 245/40 R18 93W 8Jx18 ET20, SZ: 245/45 R17 95W 8Jx17 ET20 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 520 |
| Datum prve registracije | 2010-01-19 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-04-24 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 12.0 |
| OSD_U | 83 |
| OSP_U | 27 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 4.7 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 329.0 |
| OS1_D | 336.0 |
| OS1_S | 665.0 |
| OS1_GJ | 757.0 |
| OS2_L | 325.0 |
| OS2_D | 338.0 |
| OS2_S | 663.0 |
| OS2_GJ | 843.0 |
| OS1P_L | 276.0 |
| OS1P_D | 315.0 |
| OS1P_S | 591.0 |
| OSD_S | 1328 |
| OST | 1600 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 4000 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 176975.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | PX31-5H |
| Komercialna oznaka | 520 / TOURING / d |
| VIN | WBAPX31050C251585 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4060 |
| Masa vozila | 1675.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0230*16 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2886.0 |
| Zadnji previs | 1105.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 990/1300 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 220.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.389 |
| Meritev NOx | 0.161 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.197 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.53 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4843 |
| Širina | 1846 |
| Višina | 1491 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R16 95W 7Jx16 ET20, SZ: 225/50 R17 94W 7,5Jx17 ET20 ali 8Jx17 ET20, SZ: 245/35 R19 93Y 8,5Jx19 ET18, SZ: 245/40 R18 93W 8Jx18 ET20, SZ: 245/45 R17 95W 8Jx17 ET20 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 520 |
| Datum prve registracije | 2010-01-19 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS1P_R | 7.0 |
| OSD_U | 82 |
| OSP_U | 26 |
| EM_DIM | 0.03 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 329.0 |
| OS1_D | 316.0 |
| OS1_S | 645.0 |
| OS1_GJ | 723.0 |
| OS2_L | 309.0 |
| OS2_D | 328.0 |
| OS2_S | 637.0 |
| OS2_GJ | 842.0 |
| OS1P_L | 297.0 |
| OS1P_D | 275.0 |
| OS1P_S | 572.0 |
| OSD_S | 1282 |
| OST | 1565 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 3440 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 161970.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | PX31-5H |
| Komercialna oznaka | 520 / TOURING / d |
| VIN | WBAPX31050C251585 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4060 |
| Masa vozila | 1675.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0230*16 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2886.0 |
| Zadnji previs | 1105.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 990/1300 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 220.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.389 |
| Meritev NOx | 0.161 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.197 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.53 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4843 |
| Širina | 1846 |
| Višina | 1491 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R16 95W 7Jx16 ET20, SZ: 225/50 R17 94W 7,5Jx17 ET20 ali 8Jx17 ET20, SZ: 245/35 R19 93Y 8,5Jx19 ET18, SZ: 245/40 R18 93W 8Jx18 ET20, SZ: 245/45 R17 95W 8Jx17 ET20 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 520 |
| Datum prve registracije | 2010-01-19 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-03-15 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 19.0 |
| OSD_U | 92 |
| OSP_U | 27 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 355.0 |
| OS1_D | 334.0 |
| OS1_S | 689.0 |
| OS1_GJ | 739.0 |
| OS2_L | 373.0 |
| OS2_D | 393.0 |
| OS2_S | 766.0 |
| OS2_GJ | 835.0 |
| OS1P_L | 270.0 |
| OS1P_D | 332.0 |
| OS1P_S | 602.0 |
| OSD_S | 1455 |
| OST | 1574 |
| PT_VRT | 840 |
| POV_VRT | 3740 |
2017
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 142853.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | PX31-5H |
| Komercialna oznaka | 520 / TOURING / d |
| VIN | WBAPX31050C251585 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4060 |
| Masa vozila | 1675.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2001/116*0230*16 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2886.0 |
| Zadnji previs | 1105.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 990/1300 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1800.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 120.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - SIVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E7D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 220.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 71.0 |
| Izpust CO | 0.389 |
| Meritev NOx | 0.161 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.197 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.53 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 140.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.3 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4843 |
| Širina | 1846 |
| Višina | 1491 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/55 R16 95W 7Jx16 ET20, SZ: 225/50 R17 94W 7,5Jx17 ET20 ali 8Jx17 ET20, SZ: 245/35 R19 93Y 8,5Jx19 ET18, SZ: 245/40 R18 93W 8Jx18 ET20, SZ: 245/45 R17 95W 8Jx17 ET20 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 520 |
| Datum prve registracije | 2010-01-19 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-02-10 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 6.0 |
| OS2_R | 5.0 |
| OS1P_R | 28.0 |
| OSD_U | 76 |
| OSP_U | 28 |
| EM_DIM | 0.03 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 283.0 |
| OS1_D | 301.0 |
| OS1_S | 584.0 |
| OS1_GJ | 709.0 |
| OS2_L | 269.0 |
| OS2_D | 282.0 |
| OS2_S | 551.0 |
| OS2_GJ | 794.0 |
| OS1P_L | 256.0 |
| OS1P_D | 354.0 |
| OS1P_S | 610.0 |
| OSD_S | 1135 |
| OST | 1503 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 3680 |
BMW
520 / TOURING / d