Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 18.08.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 17.08.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.09.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 14.03.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 13.03.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.03.2015 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2015 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Domžale, DOMŽALE |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
25 let |
Fizična oseba
25 let |
Prebold, ŽALEC |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
39 let |
Kuzma, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Kuzma, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
40 let |
Kuzma, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
41 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Puconci, MURSKA SOBOTA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 304710.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | UT31-5A |
| Komercialna oznaka | 318 / TOURING / d |
| VIN | WBAUT31050A883786 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3705 |
| Masa vozila | 1565.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0315*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 940/1160 |
| Priklopnik s centralno osjo | 16000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 2187.0 |
| Meritev NOx | 1357.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 1592.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 2.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 45.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4527 |
| Širina | 1817 |
| Višina | 1418 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 205/55 R16 91H 7Jx16 ET31/34, S: 225/35 R19 88Y 8Jx19 ET37, Z: 255/30 R19 91Y 9Jx19 ET39, S: 225/40 R18 88W 8Jx18 ET34, Z: 255/35 R18 90W 8,5Jx18 ET37/39, SZ: 225/45 R17 91V 8Jx17 ET34 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 318 |
| Datum prve registracije | 2010-10-28 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-08-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO CENTER ANDREJEK d.o.o., PE Veščica |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSP_U | 21 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 32.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 305.0 |
| OS1_D | 307.0 |
| OS1_S | 612.0 |
| OS1_GJ | 742.0 |
| OS2_L | 252.0 |
| OS2_D | 270.0 |
| OS2_S | 522.0 |
| OS2_GJ | 798.0 |
| OS1P_L | 203.0 |
| OS1P_D | 223.0 |
| OS1P_S | 426.0 |
| OSD_S | 1134 |
| OST | 1539 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 3910 |
2020
| Prevoženi kilometri ali milje | 261520.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | UT31-5A |
| Komercialna oznaka | 318 / TOURING / d |
| VIN | WBAUT31050A883786 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3705 |
| Masa vozila | 1565.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0315*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 940/1160 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2187 |
| Meritev NOx | 0.1357 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1592 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4527 |
| Širina | 1817 |
| Višina | 1418 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 205/55 R16 91H 7Jx16 ET31/34, S: 225/35 R19 88Y 8Jx19 ET37, Z: 255/30 R19 91Y 9Jx19 ET39, S: 225/40 R18 88W 8Jx18 ET34, Z: 255/35 R18 90W 8,5Jx18 ET37/39, SZ: 225/45 R17 91V 8Jx17 ET34 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 318 |
| Datum prve registracije | 2010-10-28 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-09-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | M CENTER d.o.o., PE Celje |
| OS1_R | 2.0 |
| OS1P_R | 9.0 |
| OSD_U | 86 |
| OSP_U | 30 |
| EM_DIM | 0.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 329.0 |
| OS1_D | 324.0 |
| OS1_S | 653.0 |
| OS1_GJ | 690.0 |
| OS2_L | 300.0 |
| OS2_D | 299.0 |
| OS2_S | 599.0 |
| OS2_GJ | 767.0 |
| OS1P_L | 284.0 |
| OS1P_D | 312.0 |
| OS1P_S | 596.0 |
| OSD_S | 1252 |
| OST | 1457 |
| PT_VRT | 770 |
| POV_VRT | 4240 |
2015
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 153000.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | UT31-5A |
| Komercialna oznaka | 318 / TOURING / d |
| VIN | WBAUT31050A883786 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 3705 |
| Masa vozila | 1565.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0315*02 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 940/1160 |
| Priklopnik s centralno osjo | 1600.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 745 |
| Navpična obremenitev | 75.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 105.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - ÄŚRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 75.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 70.0 |
| Izpust CO | 0.2187 |
| Meritev NOx | 0.1357 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1592 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Meritev CO2 | 120.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 4.5 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4527 |
| Širina | 1817 |
| Višina | 1418 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 205/55 R16 91H 7Jx16 ET31/34, S: 225/35 R19 88Y 8Jx19 ET37, Z: 255/30 R19 91Y 9Jx19 ET39, S: 225/40 R18 88W 8Jx18 ET34, Z: 255/35 R18 90W 8,5Jx18 ET37/39, SZ: 225/45 R17 91V 8Jx17 ET34 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 318 |
| Datum prve registracije | 2010-10-28 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehniÄŤni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2015-03-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT D.O.O. PE TEHNIÄŚNI PREGLEDI |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 14.0 |
| OSD_U | 62 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.01 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 213.0 |
| OS1_D | 217.0 |
| OS1_S | 430.0 |
| OS1_GJ | 750.0 |
| OS2_L | 249.0 |
| OS2_D | 276.0 |
| OS2_S | 525.0 |
| OS2_GJ | 791.0 |
| OS1P_L | 145.0 |
| OS1P_D | 168.0 |
| OS1P_S | 313.0 |
| OSD_S | 956 |
| OST | 1541 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 4360 |
BMW
318 / TOURING / d