Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 04.07.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 17.02.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 15.02.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.02.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.02.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
42 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2018 |
Fizična oseba
44 let |
Fizična oseba
44 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2019 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 30. 06. 2020 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2020 |
Fizična oseba
51 let |
Fizična oseba
51 let |
Slovenska Bistrica, SLOVENSKA BISTRICA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
60 let |
Fizična oseba
60 let |
Dobrna, CELJE |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
61 let |
Fizična oseba
61 let |
Dobrna, CELJE |
Zgodovina vozila
2020
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 192796.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | VP31-5Q |
| Komercialna oznaka | X1 / XDRIVE 20 / D |
| VIN | WBAVP31010VP11174 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4210 |
| Masa vozila | 1650.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0275*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/1165 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 130.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E8D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.225 |
| Meritev NOx | 0.1192 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1429 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.53 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 153.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4454 |
| Širina | 1798 |
| Višina | 1545 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/50 R17 94V 7,5Jx17 ET34, S: 225/40 R19 89W 8Jx19 ET30, Z: 255/35 R19 92W 9Jx19 ET41, SZ: 225/45 R18 91V 8Jx18 ET30, S: 225/45 R18 91V 8Jx18 ET30, Z: 255/40 R18 95V 9Jx18 ET41 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X1 |
| Datum prve registracije | 2011-04-14 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-02-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | I CENTER d.o.o. PE SLOVENSKA BISTRICA |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 24.0 |
| OS1P_R | 6.0 |
| OSD_U | 82 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 4.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 412.0 |
| OS1_D | 443.0 |
| OS1_S | 855.0 |
| OS1_GJ | 869.0 |
| OS2_L | 297.0 |
| OS2_D | 226.0 |
| OS2_S | 523.0 |
| OS2_GJ | 821.0 |
| OS1P_L | 180.0 |
| OS1P_D | 169.0 |
| OS1P_S | 349.0 |
| OSD_S | 1378 |
| OST | 1690 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 5260 |
2019
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 180820.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | VP31-5Q |
| Komercialna oznaka | X1 / XDRIVE 20 / D |
| VIN | WBAVP31010VP11174 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4210 |
| Masa vozila | 1650.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0275*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/1165 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 130.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E8D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.225 |
| Meritev NOx | 0.1192 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1429 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.53 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 153.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4454 |
| Širina | 1798 |
| Višina | 1545 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/50 R17 94V 7,5Jx17 ET34, S: 225/40 R19 89W 8Jx19 ET30, Z: 255/35 R19 92W 9Jx19 ET41, SZ: 225/45 R18 91V 8Jx18 ET30, S: 225/45 R18 91V 8Jx18 ET30, Z: 255/40 R18 95V 9Jx18 ET41 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X1 |
| Datum prve registracije | 2011-04-14 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-02-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | PRODUKT & CO., tehnični pregledi d.o.o. |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 1.0 |
| OSD_U | 82 |
| OSP_U | 18 |
| EM_DIM | 0.06 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 355.0 |
| OS1_D | 349.0 |
| OS1_S | 704.0 |
| OS1_GJ | 865.0 |
| OS2_L | 362.0 |
| OS2_D | 327.0 |
| OS2_S | 690.0 |
| OS2_GJ | 844.0 |
| OS1P_L | 192.0 |
| OS1P_D | 190.0 |
| OS1P_S | 381.0 |
| OSD_S | 1394 |
| OST | 1709 |
| PT_VRT | 810 |
| POV_VRT | 3730 |
2018
| Lastnik | F ( fizična oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 139760.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | VP31-5Q |
| Komercialna oznaka | X1 / XDRIVE 20 / D |
| VIN | WBAVP31010VP11174 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4210 |
| Masa vozila | 1650.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0275*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2760.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1010/1165 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 80.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 130.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - RJAVA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E8D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 213.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 73.0 |
| Izpust CO | 0.225 |
| Meritev NOx | 0.1192 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.1429 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0002 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.53 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 153.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.8 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4454 |
| Širina | 1798 |
| Višina | 1545 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/50 R17 94V 7,5Jx17 ET34, S: 225/40 R19 89W 8Jx19 ET30, Z: 255/35 R19 92W 9Jx19 ET41, SZ: 225/45 R18 91V 8Jx18 ET30, S: 225/45 R18 91V 8Jx18 ET30, Z: 255/40 R18 95V 9Jx18 ET41 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X1 |
| Datum prve registracije | 2011-04-14 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-02-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AMZS D.D. |
| OS1_R | 9.0 |
| OS2_R | 23.0 |
| OS1P_R | 25.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_U | 21 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 383.0 |
| OS1_D | 421.0 |
| OS1_S | 804.0 |
| OS1_GJ | 776.0 |
| OS2_L | 181.0 |
| OS2_D | 235.0 |
| OS2_S | 416.0 |
| OS2_GJ | 734.0 |
| OS1P_L | 251.0 |
| OS1P_D | 187.0 |
| OS1P_S | 438.0 |
| OSD_S | 1220 |
| OST | 1510 |
| PT_VRT | 830 |
| POV_VRT | 3400 |
BMW
X1 / XDRIVE 20 / D