Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 21.07.2022 | Redni tehnicni pregled | pogojno brezhiben |
| 22.06.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 18.06.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 19.06.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
49 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
50 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
51 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
52 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
53 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
53 let |
Fizična oseba
53 let |
Ljubljana, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 202600.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | WY31-5A000 |
| Komercialna oznaka | X3 / xDrive 20 / d AUT. |
| VIN | WBAWY31070L887367 |
| Masa vozila | 1800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0512*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1305 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 2.0 |
| Meritev NOx | 159.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 175.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 3.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 57.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 56.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4648 |
| Širina | 1881 |
| Višina | 1661 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/60 R17 99V 7,5Jx17 ET32, SZ: 205/65 R17 96H M+S 7,5Jx17 ET32, S: 245/40 R20 99Y 8,5Jx20 ET38, Z: 275/35 R20 102Y 10Jx20 ET51, S: 245/45 R19 98W 8,5Jx19 ET38, Z: 275/40 R19 101W 9 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X3 |
| Datum prve registracije | 2012-02-28 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-06-22 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 10.0 |
| OS1P_R | 27.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 380 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 3.0 |
| PROFIL | 49.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 336.0 |
| OS1_D | 304.0 |
| OS1_S | 640.0 |
| OS1_GJ | 942.0 |
| OS2_L | 284.0 |
| OS2_S | 568.0 |
| OS2_GJ | 935.0 |
| OS1P_L | 220.0 |
| OS1P_D | 160.0 |
| OS1P_S | 380.0 |
| OSD_S | 1208 |
| OST | 1877 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 192599.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | WY31-5A000 |
| Komercialna oznaka | X3 / xDrive 20 / d AUT. |
| VIN | WBAWY31070L887367 |
| Masa vozila | 1800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0512*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1305 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - CRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.2 |
| Meritev NOx | 0.159 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.175 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.57 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4648 |
| Širina | 1881 |
| Višina | 1661 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/60 R17 99V 7,5Jx17 ET32, SZ: 205/65 R17 96H M+S 7,5Jx17 ET32, S: 245/40 R20 99Y 8,5Jx20 ET38, Z: 275/35 R20 102Y 10Jx20 ET51, S: 245/45 R19 98W 8,5Jx19 ET38, Z: 275/40 R19 101W 9 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X3 |
| Datum prve registracije | 2012-02-28 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-06-18 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSP_S | 3600 |
| OSP_U | 20 |
| PROFIL | 7.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 2880.0 |
| OS1_D | 3040.0 |
| OS1_S | 5920.0 |
| OS1_GJ | 908.0 |
| OS2_L | 2640.0 |
| OS2_S | 5520.0 |
| OS2_GJ | 908.0 |
| OS1P_L | 1800.0 |
| OS1P_D | 1800.0 |
| OS1P_S | 3600.0 |
| OSD_S | 11440 |
| OST | 1815 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 153599.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | WY31-5A000 |
| Komercialna oznaka | X3 / xDrive 20 / d AUT. |
| VIN | WBAWY31070L887367 |
| Masa vozila | 1800.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0512*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2810.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1080/1305 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 100.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 135.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4000 |
| Oznaka motorja | N47D20C |
| Barva vozila | kovinski - ČRNA - SREDNJA |
| Oznaka barve vozila | E9M |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 210.0 |
| V mirovanju | 78.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3000.0 |
| V vožnji | 74.0 |
| Izpust CO | 0.2 |
| Meritev NOx | 0.159 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.175 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0003 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.57 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 800.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*692/2008A (EURO 5a) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4648 |
| Širina | 1881 |
| Višina | 1661 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 225/60 R17 99V 7,5Jx17 ET32, SZ: 205/65 R17 96H M+S 7,5Jx17 ET32, S: 245/40 R20 99Y 8,5Jx20 ET38, Z: 275/35 R20 102Y 10Jx20 ET51, S: 245/45 R19 98W 8,5Jx19 ET38, Z: 275/40 R19 101W 9 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | X3 |
| Datum prve registracije | 2012-02-28 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2017-06-19 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 8.0 |
| OS2_R | 8.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 81 |
| OSP_S | 516 |
| OSP_U | 29 |
| EM_DIM | 0.02 |
| PROFIL | 5.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 420.0 |
| OS1_D | 388.0 |
| OS1_S | 808.0 |
| OS1_GJ | 960.0 |
| OS2_L | 332.0 |
| OS2_D | 304.0 |
| OS2_S | 636.0 |
| OS2_GJ | 863.0 |
| OS1P_L | 260.0 |
| OS1P_D | 256.0 |
| OS1P_S | 516.0 |
| OSD_S | 1444 |
| OST | 1823 |
BMW
X3 / xDrive 20 / d AUT.