Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 23.06.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 13.07.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 08.07.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 16.07.2018 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.06.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
43 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
44 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
45 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
46 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
47 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Fizična oseba
48 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2022 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 31. 12. 2022 |
Fizična oseba
49 let |
Fizična oseba
49 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
| 30. 06. 2023 |
Fizična oseba
50 let |
Fizična oseba
50 let |
Škofja Loka, ŠKOFJA LOKA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 231746.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | XB91-5A2E0 |
| Komercialna oznaka | 525 / TOURING / d xDrive AUT. |
| VIN | WBAXB91060DX41500 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4550 |
| Masa vozila | 1895.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1170/1410 |
| Priklopnik s centralno osjo | 20000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 160.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | N47D20D |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 228.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3300.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 62.0 |
| Meritev NOx | 166.0 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 179.0 |
| Korigiran ABS koeficient | 51.0 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 780.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 56.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 245/45 R18 96Y 8Jx18 ET30, SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET30 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 525 |
| Datum prve registracije | 2012-07-11 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-07-13 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 7.0 |
| OS2_R | 2.0 |
| OS1P_R | 15.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 556 |
| OSP_U | 28 |
| EM_DIM | 1.0 |
| PROFIL | 73.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 396.0 |
| OS1_D | 368.0 |
| OS1_S | 764.0 |
| OS1_GJ | 964.0 |
| OS2_L | 348.0 |
| OS2_S | 688.0 |
| OS2_GJ | 1038.0 |
| OS1P_L | 300.0 |
| OS1P_D | 256.0 |
| OS1P_S | 556.0 |
| OSD_S | 1452 |
| OST | 2001 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | F ( fizična oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 219637.0 |
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | XB91-5A2E0 |
| Komercialna oznaka | 525 / TOURING / d xDrive AUT. |
| VIN | WBAXB91060DX41500 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4550 |
| Masa vozila | 1895.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1170/1410 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 160.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | N47D20D |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 228.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3300.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.062 |
| Meritev NOx | 0.166 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.179 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 780.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 245/45 R18 96Y 8Jx18 ET30, SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET30 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 525 |
| Datum prve registracije | 2012-07-11 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-07-08 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 1.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS1P_R | 3.0 |
| OSD_U | 73 |
| OSP_S | 6760 |
| OSP_U | 35 |
| EM_DIM | 0.03 |
| PROFIL | 4.1 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| OS1_L | 3240.0 |
| OS1_D | 3200.0 |
| OS1_S | 6440.0 |
| OS1_GJ | 938.0 |
| OS2_L | 3640.0 |
| OS2_S | 7440.0 |
| OS2_GJ | 1005.0 |
| OS1P_L | 3320.0 |
| OS1P_D | 3440.0 |
| OS1P_S | 6760.0 |
| OSD_S | 13880 |
| OST | 1943 |
2019
| Prevoženi kilometri ali milje | 194158.0 |
|---|---|
| Znamka vozila | BMW |
| Tovarniška oznaka | XB91-5A2E0 |
| Komercialna oznaka | 525 / TOURING / d xDrive AUT. |
| VIN | WBAXB91060DX41500 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 4550 |
| Masa vozila | 1895.0 |
| Oznaka kategorije vozila | M1 |
| Opis kategorije vozila | osebni avtomobil |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0455*04 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 2968.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 1170/1410 |
| Priklopnik s centralno osjo | 2000.0 |
| Nezavirano priklopno vozilo | 750 |
| Navpična obremenitev | 90.0 |
| Delovna prostornina | 1995.0 |
| Nazivna moč | 160.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 4400 |
| Oznaka motorja | N47D20D |
| Barva vozila | kovinski - MODRA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | E5D |
| Število sedežev | 5 |
| Najvišja hitrost | 228.0 |
| V mirovanju | 76.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 3300.0 |
| V vožnji | 72.0 |
| Izpust CO | 0.062 |
| Meritev NOx | 0.166 |
| Meritev HC in NOx kombinirana | 0.179 |
| Korigiran ABS koeficient | 0.51 |
| Vrtilna frekvenca prostega teka | 780.0 |
| Najvišja vrtilna frekvenca | 3900.0 |
| Temperatura olja | 80.0 |
| Meritev CO2 | 147.0 |
| Kombinirana poraba vozila | 5.6 |
| Okoljevarstvena kategorija | 715/2007*566/2011J (EURO 5b) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | AC |
| Oblika nadgradnje opis | karavan |
| Dolžina | 4907 |
| Širina | 1860 |
| Višina | 1462 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | SZ: 245/45 R18 96Y 8Jx18 ET30, SZ: 225/55 R17 97W 8Jx17 ET30 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 5 |
| Komercialni tip | 525 |
| Datum prve registracije | 2012-07-11 |
| Proizvajalec | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2018-07-16 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | AVTO KRKA TPd.o.o. PE LJUBLJANA II |
| OS1_R | 2.0 |
| OS2_R | 7.0 |
| OS1P_R | 2.0 |
| OSD_U | 83 |
| OSP_S | 648 |
| OSP_U | 34 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 5.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 396.0 |
| OS1_D | 388.0 |
| OS1_S | 784.0 |
| OS1_GJ | 953.0 |
| OS2_L | 420.0 |
| OS2_D | 392.0 |
| OS2_S | 812.0 |
| OS2_GJ | 1005.0 |
| OS1P_L | 328.0 |
| OS1P_D | 320.0 |
| OS1P_S | 648.0 |
| OSD_S | 1596 |
| OST | 1958 |
BMW
525 / TOURING / d xDrive AUT.