Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 29.04.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 09.03.2020 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 12.03.2019 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 30.11.2017 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 27.10.2016 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 30.10.2015 | Oproščen | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 31. 12. 2015 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2016 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2017 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2018 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Brežice, BREŽICE |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 484476.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KSDM3BT21AXA030-A060C1F1BSCXX |
| Komercialna oznaka | ACTROS 1845 LS-18 / |
| VIN | WDB96340310007506 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 18000 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 44000 |
| Masa vozila | 8291.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | vlečno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0727*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3700.0 |
| Zadnji previs | 10570.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 7500/11500 |
| Polpriklopnik | 35000 |
| Navpična obremenitev | 12500.0 |
| Tlak zavornega sistema | 850.0 |
| Delovna prostornina | 12809.0 |
| Nazivna moč | 330.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM471LA.6-12 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 92.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 77.0 |
| Izpust CO | 51.0 |
| Meritev HC | 7.0 |
| Meritev NOx | 1354.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 22.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 595/2009*627/2014A (EURO VI) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BC |
| Oblika nadgradnje opis | sedlasti vlačilec |
| Dolžina | 6157 |
| Širina | 2500 |
| Višina | 3782 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 315/70 R 22,5 154/145 G;22,5x9.00 |
| Homologacija vlečne naprave | E1 01-0218 |
| Vrednost | 152.3 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Pogonska os z vzmetenjem | 1 |
| Komercialni tip | ACTROS 1845 LS-18 |
| Datum prve registracije | 2015-10-30 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-04-29 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | JAVNO PODJETJE LJUBLJANSKI POTNIŠKI PROMET D.O.O. |
| OS2_R | 1.0 |
| OS2P_R | 1.0 |
| OSD_U | 65 |
| OSD_UEX | 86.0 |
| OSP_U | 17 |
| EM_DIM | 2.0 |
| PROFIL | 65.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 1806.0 |
| OS1_D | 1801.0 |
| OS1_S | 3607.0 |
| OS1_GJ | 5516.0 |
| OS1_PJ | 348.0 |
| OS1_PN | 79.0 |
| OS2_L | 822.0 |
| OS2_D | 816.0 |
| OS2_S | 1638.0 |
| OS2_GJ | 2493.0 |
| OS2_PJ | 234.0 |
| OS2_PN | 79.0 |
| OS3_PN | 79.0 |
| OS2P_L | 685.0 |
| OS2P_D | 692.0 |
| OS2P_S | 1377.0 |
| OS2P_GJ | 2493.0 |
| OSD_S | 5245 |
| OST | 8009 |
| PT_VRT | 750 |
| POV_VRT | 2010 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 364200.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KSDM3BT21AXA030-A060C1F1BSCXX |
| Komercialna oznaka | ACTROS 1845 LS-18 / |
| VIN | WDB96340310007506 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 18000 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 44000 |
| Masa vozila | 8291.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | vlecno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0727*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3700.0 |
| Zadnji previs | 1057.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 7500/11500 |
| Polpriklopnik | 35000 |
| Navpična obremenitev | 12500.0 |
| Tlak zavornega sistema | 850.0 |
| Delovna prostornina | 12809.0 |
| Nazivna moč | 330.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM471LA.6-12 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 92.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 77.0 |
| Izpust CO | 0.0051 |
| Meritev HC | 0.007 |
| Meritev NOx | 0.1354 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0022 |
| Okoljevarstvena kategorija | 595/2009*627/2014A (EURO VI) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BC |
| Oblika nadgradnje opis | sedlasti vlacilec |
| Dolžina | 6157 |
| Širina | 2500 |
| Višina | 3782 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 315/70 R 22,5 154/145 G;22,5x9.00 |
| Homologacija vlečne naprave | E1 01-0218 |
| Vrednost | 152.3 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Pogonska os z vzmetenjem | 1 |
| Komercialni tip | ACTROS 1845 LS-18 |
| Datum prve registracije | 2015-10-30 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-03-09 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | INTEGRAL TP d.o.o., PE 1 |
| OS1_R | 3.0 |
| OS2_R | 10.0 |
| OS1P_R | 8.0 |
| OSD_U | 51 |
| OSD_UEX | 67.0 |
| OSP_S | 16438 |
| OSP_U | 20 |
| EM_DIM | 0.01 |
| PROFIL | 5.5 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 1 |
| MEG_D | 1 |
| OS1_L | 12450.0 |
| OS1_D | 12781.0 |
| OS1_S | 25231.0 |
| OS1_GJ | 5709.0 |
| OS1_PJ | 4.2 |
| OS1_PN | 8.5 |
| OS2_L | 8702.0 |
| OS2_D | 7801.0 |
| OS2_S | 16503.0 |
| OS2_GJ | 2713.0 |
| OS2_PJ | 2.5 |
| OS2_PN | 8.5 |
| OS1P_L | 8570.0 |
| OS1P_D | 7868.0 |
| OS1P_S | 16438.0 |
| OS1P_GJ | 2681.0 |
| OSD_S | 41734 |
| OST | 8421 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 270122.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | KSDM3BT21AXA030-A060C1F1BSCXX |
| Komercialna oznaka | ACTROS 1845 LS-18 / |
| VIN | WDB96340310007506 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 18000 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 44000 |
| Masa vozila | 8291.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | vlečno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0727*07 |
| Število osi | 2 |
| Medosje | 3700.0 |
| Zadnji previs | 1057.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 7500/11500 |
| Polpriklopnik | 35000 |
| Navpična obremenitev | 12500.0 |
| Tlak zavornega sistema | 850.0 |
| Delovna prostornina | 12809.0 |
| Nazivna moč | 330.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM471LA.6-12 |
| Barva vozila | navaden - BELA - SVETLA |
| Oznaka barve vozila | S0B |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 92.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 77.0 |
| Izpust CO | 0.0051 |
| Meritev HC | 0.007 |
| Meritev NOx | 0.1354 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0022 |
| Okoljevarstvena kategorija | 595/2009*627/2014A (EURO VI) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BC |
| Oblika nadgradnje opis | sedlasti vlačilec |
| Dolžina | 6157 |
| Širina | 2500 |
| Višina | 3782 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 315/70 R 22,5 154/145 G;22,5x9.00 |
| Homologacija vlečne naprave | E1 01-0218 |
| Vrednost | 152.3 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Pogonska os z vzmetenjem | 1 |
| Komercialni tip | ACTROS 1845 LS-18 |
| Datum prve registracije | 2015-10-30 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-03-12 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | JAVNO PODJETJE LJUBLJANSKI POTNIŠKI PROMET D.O.O. |
| OS1_R | 4.0 |
| OS2_R | 6.0 |
| OS2P_R | 14.0 |
| OSD_U | 70 |
| OSP_U | 16 |
| EM_DIM | 0.09 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 1883.0 |
| OS1_D | 1954.0 |
| OS1_S | 3837.0 |
| OS1_GJ | 5174.0 |
| OS1_PJ | 5.82 |
| OS2_L | 687.0 |
| OS2_D | 729.0 |
| OS2_S | 1416.0 |
| OS2_GJ | 2305.0 |
| OS2_PJ | 3.08 |
| OS2P_L | 568.0 |
| OS2P_D | 660.0 |
| OS2P_S | 1228.0 |
| OS2P_GJ | 2305.0 |
| OSD_S | 5253 |
| OST | 7479 |
| PT_VRT | 760 |
| POV_VRT | 2020 |
MERCEDES BENZ
ACTROS 1845 LS-18 /