Tehnični pregledi
| Razlog | Brezhibnost | |
|---|---|---|
| 30.12.2022 | Redni tehnicni pregled | brezhiben |
| 28.12.2021 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
| 06.01.2021 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 07.01.2020 | Redni tehnični pregled | pogojno brezhiben |
| 05.01.2019 | Redni tehnični pregled | brezhiben |
Podatki o lastniku
| Lastnik (starost) |
Uporabnik (starost) |
Občina in UE uporabnika |
|
|---|---|---|---|
| 30. 06. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2019 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2020 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2021 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 31. 12. 2022 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
| 30. 06. 2023 |
Pravna oseba
|
Pravna oseba
|
Dol pri Ljubljani, LJUBLJANA |
Zgodovina vozila
2021
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 253817.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | 963-8-G-UKBM3BN45BXC350-C120D1D5DZZXX |
| Komercialna oznaka | AROCS 4145 |
| VIN | WDB96423210046149 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 31000 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 44000 |
| Masa vozila | 15950.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0742*07 |
| Število osi | 4 |
| Medosje | 1750.0 |
| Zadnji previs | 10910.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 9000/9000/13000/13000 |
| Priklopnik | 12100 |
| Delovna prostornina | 12809.0 |
| Nazivna moč | 330.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM471LA.6-5 |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 86.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 78.0 |
| Izpust CO | 2.0 |
| Meritev HC | 6.0 |
| Meritev NOx | 2459.0 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 34.0 |
| Okoljevarstvena kategorija | 595/2009*627/2014A (EURO VI) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BA |
| Oblika nadgradnje opis | keson |
| Dodatni opis nadgradnje | prekucnik |
| Dolžina | 8940 |
| Širina | 2550 |
| Višina | 3850 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 1. in 2. os: 385/65 R22.5 154G, 385/65 R22.5 154G11,75x22,53. in 4. os: 315/80 R22.5 149G, 315/80 R22.5 149G9,00x22,5 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Pogonska os z vzmetenjem | 2 |
| Komercialni tip | AROCS 4145 |
| Datum prve registracije | 2016-05-17 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2021-12-28 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BREZOVICA |
| OS1_R | 4.0 |
| OS3_R | 16 |
| OS4_R | 19.0 |
| OS2P_R | 8.0 |
| OS3P_R | 10.0 |
| OSD_U | 64 |
| OSD_UEX | 52.0 |
| OSP_U | 16 |
| PROFIL | 115.0 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 1464.0 |
| OS1_D | 1406.0 |
| OS1_S | 2870.0 |
| OS1_GJ | 4857.0 |
| OS1_PJ | 463.0 |
| OS1_PN | 8.0 |
| OS2_L | 1313.0 |
| OS2_D | 1309.0 |
| OS2_S | 2622.0 |
| OS2_GJ | 4306.0 |
| OS2_PJ | 436.0 |
| OS2_PN | 8.0 |
| OS3_L | 918.0 |
| OS3_D | 1098.0 |
| OS3_S | 2016.0 |
| OS3_GJ | 2870.0 |
| OS3_PJ | 363.0 |
| OS3_PN | 8.0 |
| OS4_L | 998.0 |
| OS4_D | 1228.0 |
| OS4_S | 2226.0 |
| OS4_GJ | 3092.0 |
| OS4_PJ | 325.0 |
| OS4_PN | 8.0 |
| OS2P_L | 1175.0 |
| OS2P_D | 1077.0 |
| OS2P_S | 2252.0 |
| OS2P_GJ | 4306.0 |
| OS3P_L | 1023.0 |
| OS3P_D | 1136.0 |
| OS3P_S | 2159.0 |
| OS3P_GJ | 2887.0 |
| OSD_S | 9734 |
| OST | 15125 |
| PT_VRT | 520 |
| POV_VRT | 2190 |
2020
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 112461.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | 963-8-G-UKBM3BN45BXC350-C120D1D5DZZXX |
| Komercialna oznaka | AROCS 4145 |
| VIN | WDB96423210046149 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 31000 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 44000 |
| Masa vozila | 15950.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0742*07 |
| Število osi | 4 |
| Medosje | 1750.0 |
| Zadnji previs | 1091.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 9000/9000/13000/13000 |
| Priklopnik | 12100 |
| Delovna prostornina | 12809.0 |
| Nazivna moč | 330.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM471LA.6-5 |
| Barva vozila | navaden - RDECA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 86.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 78.0 |
| Izpust CO | 0.02 |
| Meritev HC | 0.0006 |
| Meritev NOx | 0.2459 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0034 |
| Okoljevarstvena kategorija | 595/2009*627/2014A (EURO VI) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BA |
| Oblika nadgradnje opis | keson |
| Dodatni opis nadgradnje | prekucnik |
| Dolžina | 8940 |
| Širina | 2550 |
| Višina | 3850 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 1. in 2. os: 385/65 R22.5 154G, 385/65 R22.5 154G11,75x22,53. in 4. os: 315/80 R22.5 149G, 315/80 R22.5 149G9,00x22,5 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Pogonska os z vzmetenjem | 2 |
| Komercialni tip | AROCS 4145 |
| Datum prve registracije | 2016-05-17 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnicni pregled |
| Datum statusa ZTP | 2020-01-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BREZOVICA |
| OS1_R | 5.0 |
| OS2_R | 4.0 |
| OS3_R | 14 |
| OS4_R | 8.0 |
| OS2P_R | 5.0 |
| OS3P_R | 10.0 |
| OSD_U | 74 |
| OSD_UEX | 60.0 |
| OSP_U | 17 |
| PROFIL | 10.4 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 1493.0 |
| OS1_D | 1565.0 |
| OS1_S | 3058.0 |
| OS1_GJ | 4683.0 |
| OS1_PJ | 4.58 |
| OS1_PN | 8.0 |
| OS2_L | 1343.0 |
| OS2_D | 1399.0 |
| OS2_S | 2742.0 |
| OS2_GJ | 4138.0 |
| OS2_PJ | 3.65 |
| OS2_PN | 8.0 |
| OS3_L | 1100.0 |
| OS3_D | 1281.0 |
| OS3_S | 2381.0 |
| OS3_GJ | 2700.0 |
| OS3_PJ | 3.41 |
| OS3_PN | 8.0 |
| OS4_L | 1088.0 |
| OS4_D | 1178.0 |
| OS4_S | 2266.0 |
| OS4_GJ | 2617.0 |
| OS4_PJ | 3.28 |
| OS4_PN | 8.0 |
| OS2P_L | 1104.0 |
| OS2P_D | 1165.0 |
| OS2P_S | 2269.0 |
| OS2P_GJ | 4138.0 |
| OS3P_L | 1140.0 |
| OS3P_D | 1267.0 |
| OS3P_S | 2407.0 |
| OS3P_GJ | 2700.0 |
| OSD_S | 10447 |
| OST | 14138 |
| PT_VRT | 570 |
| POV_VRT | 2200 |
2019
| Lastnik | P ( pravna oseba) |
|---|---|
| Uporabnik | P ( pravna oseba) |
| Prevoženi kilometri ali milje | 53255.0 |
| Znamka vozila | MERCEDES BENZ |
| Tovarniška oznaka | 963-8-G-UKBM3BN45BXC350-C120D1D5DZZXX |
| Komercialna oznaka | AROCS 4145 |
| VIN | WDB96423210046149 |
| Maksimalna dovoljena masa pri registraciji | 31000 |
| maksimalna dovoljena masa skupine vozil | 44000 |
| Masa vozila | 15950.0 |
| Oznaka kategorije vozila | N3 |
| Opis kategorije vozila | tovorno vozilo |
| Homologacijska oznaka | e1*2007/46*0742*07 |
| Število osi | 4 |
| Medosje | 1750.0 |
| Zadnji previs | 1091.0 |
| Dovoljene osne obremenitve | 9000/9000/13000/13000 |
| Priklopnik | 12100 |
| Delovna prostornina | 12809.0 |
| Nazivna moč | 330.0 |
| Opis vrste goriva | Dizel |
| Oznaka vrste goriva | D |
| Nazivna vrtilna frekvenca | 1800 |
| Oznaka motorja | OM471LA.6-5 |
| Barva vozila | navaden - RDEČA - TEMNA |
| Oznaka barve vozila | S3D |
| Število sedežev | 2 |
| Najvišja hitrost | 90.0 |
| V mirovanju | 86.0 |
| Pri vrtilni frekvenci | 1350.0 |
| V vožnji | 78.0 |
| Izpust CO | 0.02 |
| Meritev HC | 0.0006 |
| Meritev NOx | 0.2459 |
| Meritev delcev pri dizelskih motorjih | 0.0034 |
| Okoljevarstvena kategorija | 595/2009*627/2014A (EURO VI) |
| Oblika nadgradnje (oznaka) | BA |
| Oblika nadgradnje opis | keson |
| Dodatni opis nadgradnje | prekucnik |
| Dolžina | 8940 |
| Širina | 2550 |
| Višina | 3850 |
| Dovoljene pnevmatike in platišča | 1. in 2. os: 385/65 R22.5 154G, 385/65 R22.5 154G11,75x22,53. in 4. os: 315/80 R22.5 149G, 315/80 R22.5 149G9,00x22,5 |
| Okoljevarstvena oznaka | EURO 6 |
| Pogonska os z vzmetenjem | 2 |
| Komercialni tip | AROCS 4145 |
| Datum prve registracije | 2016-05-17 |
| Proizvajalec | DAIMLER AG |
| Razlog za tehnični zapisnik | Redni tehnični pregled |
| Datum statusa ZTP | 2019-01-07 |
| Izvajalna enota tehničnega pregleda | REGIA GROUP d.d., PE BREZOVICA |
| OS2_R | 10.0 |
| OS3_R | 21 |
| OS4_R | 8.0 |
| OS3P_R | 16.0 |
| OSD_U | 68 |
| OSD_UEX | 49.0 |
| OSP_U | 29 |
| PROFIL | 10.3 |
| DG_LUC_L | 1 |
| DG_LUC_D | 1 |
| KR_LUC_L | 1 |
| KR_LUC_D | 1 |
| MEG_L | 9 |
| MEG_D | 9 |
| OS1_L | 1445.0 |
| OS1_D | 1443.0 |
| OS1_S | 2888.0 |
| OS1_GJ | 4688.0 |
| OS1_PJ | 5.23 |
| OS1_PN | 8.0 |
| OS2_L | 1360.0 |
| OS2_D | 1221.0 |
| OS2_S | 2581.0 |
| OS2_GJ | 4226.0 |
| OS2_PJ | 4.52 |
| OS2_PN | 8.0 |
| OS3_L | 1299.0 |
| OS3_D | 1025.0 |
| OS3_S | 2324.0 |
| OS3_GJ | 2747.0 |
| OS3_PJ | 3.52 |
| OS3_PN | 8.0 |
| OS4_L | 988.0 |
| OS4_D | 909.0 |
| OS4_S | 1897.0 |
| OS4_GJ | 2685.0 |
| OS4_PJ | 3.54 |
| OS4_PN | 8.0 |
| OS3P_L | 1244.0 |
| OS3P_D | 1043.0 |
| OS3P_S | 2287.0 |
| OS3P_GJ | 2726.0 |
| OSD_S | 9690 |
| OST | 14346 |
| PT_VRT | 720 |
| POV_VRT | 2160 |
MERCEDES BENZ
AROCS 4145